Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
grega88
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: So dec 02, 2006 5:45 pm
Kraj: Ljubljana

težave pri prodaji avtomobila- nasvet bi mi pršu prau

Napisal/-a grega88 Sr feb 21, 2007 12:45 pm

Zdravo družba!
Js sm meu prejšn let težave pri prodaji vozila.Vozilo sm prodou enmu tipu k mi ga je kolega zrihtu (tko znanci so bli) in tip si prvi dan ogleda vozilo drugi dan pa pride pa ga proba pa plača!potem pa nastane težava.Tip me lepo prosi če lahko počakam do plače ki jo ima 18. v mesecu in js mu rečem lepo da ni problema sam avto nej lepo počaka in je.Uprašam kolega če mu je za zaupat pa tko lahko mu zaupaš ni problem saj bo meu vozilo pred bajto k ga je rihtu.Tega ni bilo 1 tedn (par dni je blo) in mene zjutri kličejo k sm meu popoldne šolo iz kriminalistične postaje prašernova17 da naj se zglesim na pri njih.Js poberem stvari in se odpravim na postajo.Na postaji sm biu notr 2.5uri ter skratka dougo zasliševanje kajti člouk jih je lagau o men in dejanju k ga je naredu (da me pozna full doug da sm mu avto posoju in tko naprej pa da sva najbolša prjatla...)!!!!!Js nism imeu pojma o čem men govorijo in potlej men kriminilist lepo razloži o čem se gre.Torej človek kateremu sm avto prodou je zgrašil dejanja.To dejanje je pa takole da je prej delal za varnostno službo in je naročil še dvema da ga "oropata" in si delež delijo.Stvar je bla izpeljana in člouk je men pač s tem denarjem avto izplaču.Ko sm biu na policiji in ko so mi pač stvar razlagali je taka js sm njemu avto prodou po ustni pogodbi ki naj bi bila pravna in valja on mi je dou denar ki je okraden in ni legalen.seprau zdej avto je njegou ki so mu ga zasegl denar pa ne moj in ne njegou ker je ilegalno zaslužen-neki tazga!No valda ker js še plačujem registracijo k sm jo meu na obroke sm zaprosu da mi za 1 dan dajo tablco pa prometno da odjavm pa mi niso hotl dt kao nej pol to zaprosm k bo na tožilstvu pol k je pršu na tožilstvo sm šu tja in napisu prošnjo za tablco pa prometno in so me pač zavrnil da nej počakam do sodišča.Pol sm šu kr osebno do tega tipa k sm znoru in ga nism najd.Tip je zvedu da sm ga pač iskou in je sam pršu do mene in mi reku da mi bo u roku 6mescou dou 210k za registracijo pa še 500k za avto neki tazga da ga pač ne tožm.V 3 mesecih mi je dou prvič 40.000sit 2. 60eur 3. pa 200eur in sm ugotovil da se dela full norca k mi non stop govori da nima keša a slišm da na vikend troši 40.000sit plačuje folku + pijače še taxi pa vstopnino zato ker mu je folk zameru in se noben noče z njim družt kar mi JE oz. nasploh kaj je naredu!!!Zdej bi pa pač folk prosu kaj nej naredim k se dela norca + predvidevam da mi u tem reku nau plaču pa še sedet bo šu!!!USAKA POMOČE MI PRIDE PROU!!!Hvala usem
višje,močneje,hitreje
 
Uporabniški avatar
the_man
Novinec
 
Prispevkov: 349
Pridružen: So jun 10, 2006 4:33 pm
Kraj: all around

Napisal/-a the_man Sr feb 21, 2007 5:09 pm

probaj z odvetnikom...verjetno bo zaleglo
prosi očeta za pomoč iz finančnega vidika...
zaj če sn te prav razumel si mu avto prodal,njemu so zasegli avto teb pa denar...se pravi niaš nč...lepa...res oglasi se do odvetnika saj more obstajati pravna rešitev za tako situacijo...če ne drugo je to goljufija...iz njegove strani
za prepoznavnost športnosti avtomobilske firme tekmujejo v formuli 1, rally-u, nascar,...vw pa svojim izdelkom preprosto nadane oznako GTI
 
grega88
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: So dec 02, 2006 5:45 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a grega88 Pe feb 23, 2007 5:52 pm

jah tko rekoč je izpadl da smo na tem.Člouk mi kao neki vrača sm ker pa vem da gre kmal u zapor mi pa res ne preostane druzga sm problem je u tem da mene bo odvetnik kr drago pršu :? Res ne vem kaj da naredim,kar se pa tiče očeta ga pa nimam in me tole mal jebe-finance zato res ne vem!Vemo tut to da lahko na koncu sm odvetnika pošteno plačam pa primer zastara:?
višje,močneje,hitreje
 
Uporabniški avatar
In_Liner
Novinec
 
Prispevkov: 484
Pridružen: Po nov 06, 2006 8:29 pm
Kraj: Sezana

Napisal/-a In_Liner Pe feb 23, 2007 6:27 pm

kaj eni ljudje delajo ke kreteni
nekoncu se še uprašaš če si edini normalen
 
-BERTONE-
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: So jun 25, 2005 11:46 pm

Napisal/-a -BERTONE- Pe feb 23, 2007 6:52 pm

kaj pa ta tvoj kolega k ti je zrihtal tega goja od človeka za prodat avto, naj uganem zdaj se je skril in te težko vidi, ker če bi bil res tvoj kolega bi te opozoril da je tip en gnoj od človeka, bedno vse skupaj, tožit se ti ga pa ne splača, ker od takega ki nič nima tudi nič stožil ne boš, zakaj pa nisi polcajem rekel da nimaš denarja, ker ti ga tip še ni dal in da si mu kao zaupal da ti ga bo dal, j*** ga narediš se neumnega, un gnoj od človeka se očitno skoz dela neumnega pa mu nič ne morjo, a tebi naj bi pa zdj še denar uzel, gnojat ena
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Pe feb 23, 2007 7:36 pm

Naj ti bo to lepa lekcija za v bodoče. Krivda je na tebi, ker si resnici na ljubo naiven, če nasedeš takim lovačkim pričam. Kar se pa tipa tiče - takim samo batine kaj dopovejo, sodišče gor ali dol.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Pe feb 23, 2007 9:25 pm

P.S. To mi je enkrat frenda govoru k je iz BOsne doma, da ti dam doli ukradejo avto in te čez par dni pokličejo in ti povejo, da je avto na neki lokaciji pridi ga iskat no model ga gre iskat se vsede not in ugotovi da je pod zicom tam nek en dnar in ni ga blo mal. Fora pa je v tem, da so z takim avtom oropal banko,pač neki tazga al pa mamila prpelal čez mejo ja mamila al travo to mi je reku. Sam poslušal sem ga grem pa letos doli na počitnice če bo čas, socializem vabi kapitalizma jest ne maram fffuuujjj.
lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
grega88
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: So dec 02, 2006 5:45 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a grega88 So feb 24, 2007 10:52 am

BASS maš prou sm deloma kriu ker sm naivem pa pošten in nakoncu velja un pregovor DOBROTA OSTANE SIROTA.Kar se tiče kolega je pa tko da sam ni vedu kako pa kaj in da so zdej skregani in se še one2 neki drkata.Kar se tiče batin bom tko povedu js se ne maram mazat rok stem čeprou bi si komot sm še en problem naste ko člouk vedno za usak falus pokliče policijo tko da...da bom pa js pol na sodišču glede tega pa tut nočm!!!Mah sam policaj mi na koncu povedu pust klošarja lažnivega videš da je še nm na povno lagou :? nč mu ne morš js ga lahko stisnem sm kaj mi pomagam k bo na koncu reku izseljuje me.Js sm pa tak mam živce raj se doma razpizdim pa to ampak ko pa mi poč živc pol pa je konc.Drugač pa mogu bi takoj use narest in je.
višje,močneje,hitreje
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire So feb 24, 2007 11:42 am

lepo najdi 2 narkica in jim dej 50eur
in naj ga lepo nabijejo in pol po opravljenem delu se 50 eur
to te pride 200eur(100na glavo)
in tko si ne bos umazal roke
samo meni ce bi kdo uzel tolko dnarja js bi ga pojedu a ne po forumih spraseval kaj da nardim
veliko srece pri resevanju problema
LP
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček So feb 24, 2007 12:58 pm

mire je napisal/-a:lepo najdi 2 narkica in jim dej 50eur
in naj ga lepo nabijejo in pol po opravljenem delu se 50 eur
to te pride 200eur(100na glavo)
in tko si ne bos umazal roke
samo meni ce bi kdo uzel tolko dnarja js bi ga pojedu a ne po forumih spraseval kaj da nardim
veliko srece pri resevanju problema
LP


ponudba se vrti okrog 40€, če je treba kakšna mal popravt,obdelat
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire So feb 24, 2007 1:14 pm

vidis se bolse sploh ni drago :D
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass So feb 24, 2007 10:32 pm

3xl taki pravniki ne rabijo(več) zastonj reklame, se pa strinjam da je sumljivo kar se plavih tiče.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
trafo66
 

Napisal/-a trafo66 So feb 24, 2007 10:47 pm

sam ne vem tisto glede dnarja. a piše na dnarju da je glih ta ki ga je tip oropal.ne morejo ti policaji vzet dnarja če si zanj avto prodal. saj tako lahko prodaš bicikl ki ne rabi nobenih papirjev. zakaj pa nisi reku policajem da so ti avto ukradli in bi ga dobu nazaj pa fertik
 
Uporabniški avatar
Sigor
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 546
Pridružen: Pe avg 06, 2004 8:48 am
Kraj: MB - okolica

Napisal/-a Sigor So feb 24, 2007 10:57 pm

malo bom off topic:
daj se potrudi pa piši bolj razumljivo, ni treba vejic prav postavljat, ampak tvoj post je pravo skorpucalo. Tud moderatorjem v razmislek, kaj in kako s takimi posti.

Kar se pa teme tiče, kolega ti ni lih neki kolega, ti pa tud naiven. Avto probaj dobit nazaj, saj kaj druga ti ne preostane.
Slika
 
trafo66
 

Napisal/-a trafo66 So feb 24, 2007 11:04 pm

ma naši krimiči in policaji so tud eni kmeti. sam res je jaz jim ne bi dajal nobenga denarja. to je čista neumnost. tako se lahko vsak policajček spomne in ti reče daj denar ker si ga dobu od nekoga sumljivega. ej pa to je za novinarje.
 
grega88
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: So dec 02, 2006 5:45 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a grega88 Ne feb 25, 2007 5:29 pm

jah nč nism še dou denarja sm pač blo je tisto ustrahovanje pol pa k sm mu reku kako da nej js vem kakšn je to denar pa mi reče ah to nima veze pa mi zastavi vprašanje kaj bi pa naredil če ti sodišče določi denar vrnt avto pa dobiš nazaj.js sm takoj reku da ga nočm in pika in hočm denar!!!pač pol na koncu mi je reku ma sej kr troši denar in sm reku prou bom ga!!!pol sm dubu tega človeka k sm mu prodou avto in sm biu dost mern pol pa sm vidu da se je začeu delat norca in sm pač zdej mal znoru tko da mi je dou 200eur!!!sm ne vem a je pametno da grem k odvetniku plačam tistih ne vem 10.000sit oz. kaj js vem 50eur in da mi da nasvet da ga tožm
višje,močneje,hitreje
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 25 gostov