Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
tadejd
Uporabnik
 
Prispevkov: 898
Pridružen: Če avg 21, 2003 12:16 pm
Kraj: MARIBOR

Brez izpita!!!

Napisal/-a tadejd Pe okt 03, 2003 3:28 pm

Lep pozdrav!!
Mam eno vprašanje če gdo ve kako pritožbo bi se dalo napisat kr so kolega vstavli cajkani in ni imel izpita!!Vstavli so ga pa na parkirišču!!
 
Uporabniški avatar
AR-146
Novinec
 
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe sep 19, 2003 10:33 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a AR-146 Pe okt 03, 2003 3:37 pm

dobil bo sodnika pa tm bo dobil ukor in to je to..
ja ja kje so bli te časi
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Napisal/-a BiMMER Pe okt 03, 2003 4:19 pm

Pritožba je tukaj res nesmiselna! ...in še to, neglede kje te dobijo, brez izpita ne smeš upravljat z avtom!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
 
Uporabniški avatar
.::GTR::.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So mar 15, 2003 1:59 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a .::GTR::. Pe okt 03, 2003 4:41 pm

a ni mel izpita pr seb a ga sploh nima?
 
Uporabniški avatar
_VeNoM_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3086
Pridružen: To apr 29, 2003 11:30 pm
Kraj: Lj-Krško

Napisal/-a _VeNoM_ Pe okt 03, 2003 5:06 pm

Zdej je zelo pomembno ali je bil avto Prižgan ali ugasnjen , če je bil ugasnjen mu ga lahk sa POLIŽEJO :D
 
Uporabniški avatar
K0zM0
Uporabnik
 
Prispevkov: 1169
Pridružen: Po maj 19, 2003 9:45 am
Kraj: Velenje z okolico ;)

Napisal/-a K0zM0 Pe okt 03, 2003 5:50 pm

VeNoM je napisal/-a:Zdej je zelo pomembno ali je bil avto Prižgan ali ugasnjen , če je bil ugasnjen mu ga lahk sa POLIŽEJO :D

točno tako !!!!! js sm bil z motorjem pa sm sedu gor (bil je ugasnjen) prišu keps mal zatežil.... ka je dosegu: da ma zdj ukor!!! :twisted: sej se nism vozu ane!!! :wink: :P :P 8)
Slika
 
dolfe
Novinec
 
Prispevkov: 160
Pridružen: So sep 14, 2002 9:40 pm

Napisal/-a dolfe Pe okt 03, 2003 8:36 pm

BiMMER je napisal/-a:Pritožba je tukaj res nesmiselna! ...in še to, neglede kje te dobijo, brez izpita ne smeš upravljat z avtom!


A tudi na zasebnem zemljišču?
 
Moongoose
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Pe sep 05, 2003 8:46 pm

Napisal/-a Moongoose Pe okt 03, 2003 10:02 pm

Torej sem imel jaz enkrat srečo ko so policaji ustavili mene in kolegico, ko sem jo pozno ponoči na parkplacu učil avto vozit, da mi niso dal kazni :)
Slika
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

brez izpita

Napisal/-a seat Pe okt 03, 2003 11:37 pm

Dej povej nam Moongoose A si prijateljico sam avto ucil vozit a se ni mogoce kdaj kaj "zasaltala" kaj.V katerem polozaju pa so vaju dobili kapsi :oops: narobe sm vprasu vprasanje je v kateri luknji :oops: spet sm narobe vprasu ,vprasat morm v kateri prestavi so vaju dobili (no pa sem se le spomnil vprasanja :rofl :rofl :vrum :rofl
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
.::GTR::.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So mar 15, 2003 1:59 pm
Kraj: Gorenjska

Re: brez izpita

Napisal/-a .::GTR::. So okt 04, 2003 12:48 am

seat je napisal/-a:Dej povej nam Moongoose A si prijateljico sam avto ucil vozit a se ni mogoce kdaj kaj "zasaltala" kaj.V katerem polozaju pa so vaju dobili kapsi :oops: narobe sm vprasu vprasanje je v kateri luknji :oops: spet sm narobe vprasu ,vprasat morm v kateri prestavi so vaju dobili (no pa sem se le spomnil vprasanja :rofl :rofl :vrum :rofl

20000 SIT na osebo če bi jih dobili v ''položaju'' ;)
saj tko sm slišov :roll:
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

brez izpita

Napisal/-a seat So okt 04, 2003 7:34 am

A 20k sit je ce te dobijo v polozaju :shock: Uf je zdej ratala draga ta zadeva a ce ti napisejo poloznico je pol davek komaj 8.5% sej to je zivljenska potrebscina
:noro :noro
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
baron
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So sep 20, 2003 4:38 pm

Napisal/-a baron So okt 04, 2003 11:37 am

dolfe je napisal/-a:
BiMMER je napisal/-a:Pritožba je tukaj res nesmiselna! ...in še to, neglede kje te dobijo, brez izpita ne smeš upravljat z avtom!


A tudi na zasebnem zemljišču?



Tud na zasebnem zemljišču oz. povsodi, kjer je površina dana v promet.
 
baron
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So sep 20, 2003 4:38 pm

Re: Brez izpita!!!

Napisal/-a baron So okt 04, 2003 11:39 am

TadejD je napisal/-a:Lep pozdrav!!
Mam eno vprašanje če gdo ve kako pritožbo bi se dalo napisat kr so kolega vstavli cajkani in ni imel izpita!!Vstavli so ga pa na parkirišču!!


Ta tvoj kolega nima šans z nobeno pritožbo. Šanso ima le če prekšek zastara drgač je pa pušnu. l
 
Vesi
Novinec
 
Prispevkov: 148
Pridružen: Ne dec 29, 2002 2:26 pm

Napisal/-a Vesi So okt 04, 2003 12:04 pm

Dej folk, jaz ne vem kam gre ta svet. Fant je bil v avtu in verjetno, če še ni vozil , je imel namen vozit in če so ga kifeljci strpali, potem vsaka jim čast. Potem pa gre taisti fant ali njegov kolega jokat na forum kako bi se iz tega izmazal. Brez izpita, da vas sploh ni sram to napisat. Potem pa vsak dan gledam po televiziji ali na forumu kolk je nesreč in mrtvih. Naj mu vzamejo izpit še za naslednjih pet let.
Lp
 
rockr
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: To sep 23, 2003 11:31 am
Kraj: MB

Napisal/-a rockr So okt 04, 2003 1:00 pm

Vesi je napisal/-a:Dej folk, jaz ne vem kam gre ta svet. Fant je bil v avtu in verjetno, če še ni vozil , je imel namen vozit in če so ga kifeljci strpali, potem vsaka jim čast. Potem pa gre taisti fant ali njegov kolega jokat na forum kako bi se iz tega izmazal. Brez izpita, da vas sploh ni sram to napisat. Potem pa vsak dan gledam po televiziji ali na forumu kolk je nesreč in mrtvih. Naj mu vzamejo izpit še za naslednjih pet let.
Lp


Kaj to pomeni, da z izpitom ne morš naredit nesreče :?:
Poznam marsikoga ki je brez izpita pa avto vozi boljše kot večina ljudi z izpitom.
Pa ne me narobe razumet.Ne podpiram tistih, ki se vozijo kr brez izpita, ampak pogoj za nesrečo ni izpit...
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Re: brez izpita

Napisal/-a X-Hair So okt 04, 2003 1:20 pm

seat je napisal/-a:a ce ti napisejo poloznico je pol davek komaj 8.5% sej to je zivljenska potrebscina
:noro :noro


:har :har :har

Slika
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat So okt 04, 2003 2:17 pm

:con se cist strinjam z Vesi.Itak je zakon za vse isti (vsaj naj bi bil)Vsi ki smo izpit delali in ga tudi naredili vemo kaksen krizev pot je to(mislim na zivce,stroske itd.)Zdej pa en tip ki tega "trpljenja" se ni dal skozi hoce napisat pritozbo pa se joka na forumu.Taksno je moje mnenje pa me naj kdo popljuva ce sem napisal kaj krivicnega.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
Civic 4.th
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Ne sep 21, 2003 1:44 pm

Napisal/-a Civic 4.th So okt 04, 2003 4:51 pm

Zakoni so zato da se jih krš.
Ej DUGY mislm da bomo popušili. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
HONDA accord 2.0 VTEC
 
Uporabniški avatar
tadejd
Uporabnik
 
Prispevkov: 898
Pridružen: Če avg 21, 2003 12:16 pm
Kraj: MARIBOR

Napisal/-a tadejd So okt 04, 2003 6:51 pm

Da narediš nesrečo ni pomembno če maš izpit ali ne!!
In ne bit pametni!!
Ne podpiram tega da voziš brez izpita samo je še vedno da te en pelje brez ispita kot pa da greš pijan ko kafra za vola!!!Pa doben nena joka-ampak sem samo vprašo če se da kaka pritožba napisat VESI!!!

LP!!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat So okt 04, 2003 7:53 pm

TadejD je napisal/-a:Da narediš nesrečo ni pomembno če maš izpit ali ne!!
In ne bit pametni!!
Ne podpiram tega da voziš brez izpita samo je še vedno da te en pelje brez ispita kot pa da greš pijan ko kafra za vola!!!Pa doben nena joka-ampak sem samo vprašo če se da kaka pritožba napisat VESI!!!

LP!!

Tadej v tem pa se strinjam s tabo boljs je da vozi oseba brez izpita(pogoj da zna vozit) kot pa en ki je pijan ko kafra.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov