Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

izplaèilo denarja - problem!!!!

Napisal/-a Punto ABARTH Po dec 08, 2003 10:04 pm

Živjo!!!

Pred mesecem dni sem imel prkiran avto pr dobrem kolegu(ima avtopralnico in sem si pr njem opral avto).Nato sva sla na pijaco z njegovim avtom, vendar ta pijaca se je zavlekla v pozne ure in ko sva ze bla obadva kr orng ..... sva sla domu. Vsedem se v avto(to je blo se pr njem doma) in odpeljem domu grem spat in zjutri me zbudi fotr in vprasa kje sm ruknal avto.

grem pogledat men nc jasno kak in kje bi ga razbil sej sm si ga pral pr kolegu in takrat je bil se cel. malo studiram in nakar se spomnem da mi ga je mogoce ruknil njegov brat z terencem ki je bil prkiran malo stran od mojega. seveda grem do njega in ugotovim da je blo to res.

ruknil mi je z rezervno gumo v moj avto in mi poskodoval pokrov motorja. seveda ker smo kolegi smo se zmenil da mi da kupon od njegovga petaka ker ga pride ceneje kot pa od terenca ki je kasko in bi blo prevec bonitete. to sem mu sel sam zato na roko ker smo full kolegi. Zmenil smo se tko da je mel neki nalozen v avtu in mi je z tistim ruknal v mojga. vse smo premerl in prestudiral tak da ce bi v resnici tak ruknal z tovorom v petaku bi mi nardil isto vboklino klot jo je z rezervno gumo terenca.

naslednji dan se grem prijavit karambol. prej smo ze izpolnil EU obrazec vendar ga je podpisal od kolega fotr ker nima na petaku zavarovano mladega voznika. na zavarovalnici vse ok se tam sem sem moral napisat izjavo cenilec je poslikal moj avto in tako mi je izrocil nek obrazec in mi rekel da z tem obrazcem naj popravim avto.

nato se jst spomnem da bi lahklo mal kesa iztrzil in poklicem na zavarovalnico in recem da bi rad imel izplacilo denarja. in koliko so mi pripravljeni izplacat. ok mi rece zenska da 140 jurjev in ji recem da bi pol mel kr dnar. mi rece da bo slo naprej vse skupi in naj poklicem cez dva dni. jst klicem recejo da ni problema da mora se samo komisija potrdit in mi bodo nakazal. potem pa en tedn nc nakar zopet poklicem in mi recejo da hocejo videt to petko ker je moj avto baje cudno rukjen. jstz recem da se na petki nc ne vidi ker mi je ruknil z tovorom. mi recejo da pac morjo vseen videt avto. nato ga pelje kolega tja ga poslikajo in njegov fotr se da izjavo isto kot jst.

vredu in zej sm jst domu dobil dopis da pac mi ne morjo krit skode zaradi neutemeljenih razlogo!!!!!!! in da lahko v roku 14 dni napisem pritozbo!!!!!

seveda sm ponorel in klicu na zavarovalnico in jih preklel na vse mogoce nacine jih posiljal nevem kam vse,.... nakar mi povedo da pac se izjave ne ujemajo, da sm jst baje napisal da je on ruknil v mene z tovorom. on pa baje tega ni napisal ampak je napisal samo to da je pri vzvratni voznji ruknil v mene.

zanima me sledece:
A mi lahko kdo pomaga sestavit pritozbo?
A je sploh moznost da mi bodo izplacal denar oz poravil avto?
v bistvu kaj naj storim kaj mi predlagate???


LP Tilen!!!
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

Napisal/-a Punto ABARTH To dec 09, 2003 3:52 pm

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky To dec 09, 2003 3:58 pm

lepo reči da je tisti avto še popravljen (na lastne stroške)... dokazat je itak zelo težko da se nebi mogel on zabiti :wink:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To dec 09, 2003 4:16 pm

Probaj tukaj kaj najdet.
http://www.e-fidus.com/prekrski/index.php
Po moje imajo tudi za zavarovalnico kako pritožbo že sestavljeno.

LP
Nebivedu
Old subarus never die, they just get faster!
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov