Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

BIMMER na pomoč

Napisal/-a seat Če dec 11, 2003 3:28 pm

Pred priblizno enim letom se je en tip ki je vozu pred mano zaletu v most in ga tudi podrl.Poglej bila je noc jst pa sem bil ravno toliko zadaj da zadeve nisem natancno videl tip se zgovarja da ga je nekdo ki je pripeljal nasproti zrinil s ceste v most.Jst se tistega avta ne spomnem.Ko je tip nadaljeval voznjo v zelo kriticnem stanju avtomobila in tudi voznika sem jst pocistil nesnago s ceste zdaj pa problem.S kraja nesrece sem poklical policijo in jim povedal registrsko oznako avtomobila,nakar pa se izkaze da je ta tip moj sodelavec in sokrajan.Tip me je poklical k sebi in nekakosva se "zmenila" kako bova govorila pri sodnici za prekrske.Seveda sva zgodbo malce prikrojila pac v njegovo korist sedaj pa se ta tip nekaj krega in je "najino" zgodbo cisto spremenil.Sedaj me po njegovem spet caka obisk pri sodnici za prekrske in se verjetno se sodna obravnava.Sedaja pa te sprasujem kaj naj pricakujem in kaj naj storim.LP SEAT
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
dolenc
Novinec
 
Prispevkov: 285
Pridružen: To feb 26, 2002 11:45 pm

Napisal/-a dolenc Če dec 11, 2003 3:54 pm

a si že enkrat bil pri sodnici al kaj?

seat, dej mi celo situacijo opiš in sicer na moj mail - take stvari se ne piše na forum - pa ti bom lahko dal kakšen konkreten nasvet. sam napiš vse tako kakor je blo, nč olepševat..
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Napisal/-a BiMMER Če dec 11, 2003 7:25 pm

dej pol še men, alhko tut na PM!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov