Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Verbatim
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: Po mar 19, 2007 7:20 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a Verbatim Če apr 26, 2012 3:11 pm

Odvisno od alineje v členu oz. od občinskega odloka glede plačljivega parkirišča.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a _furby_ Pe jun 15, 2012 7:53 pm

mam eno prigodo. tako je blo...
na koperski trznici je dvizna rampa za dostavo dvignjena od 5.00 do 9.00 in od 12.00 do 14.00. jaz sem prisel not ob 13.59, odnesel paket stranki in se vrnil v kombi (vse skupaj 30 sekund). obrnem in vidim da je rampa spuscena. senzor na tleh se ne odziva, nikjer stevilke kam poklicat, komunala ki ima cez parkinge za kopersko trznico pravi da je rampa avtomatska in da jo ima cez obcina.
torej bi jaz moral tect na obcino (vsi vemo kako hitro deluje sistem pri njih) da mi odprejo. klical sem sefa naj se on meni z njimi, kr zaradi mene lahko kombi ostane tam do jutri kr sem itak koncal. se preden je on uspel kaj resit (po telefonu itak niso niti vedli kam ga napotit) so ze mestni redarji nalepli kazen na kombi.

zdej sef pravi da se bo pritozu itd. ma kdo izkusnje z tem oziroma cim podobnim?
turbo inside
 
Uporabniški avatar
MRV
Uporabnik
 
Prispevkov: 941
Pridružen: Po dec 21, 2009 11:07 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a MRV Ne jun 17, 2012 12:59 pm

mama mia, te koprske redarje bi morali en dan zbombat. tudi če nimajo prav, ti hitijo kazen. pa ne mislim samo za tvoj primer!

seveda naj se pritoži. naj točno pove kaj se je zgodilo in koga ste klicali.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a _furby_ Ne jun 17, 2012 8:05 pm

kaj ces, dosadni so ko komarji.
kak mesec nazaj........se ustavim ob cesti (dam vse 4 zmigavce) in cakam kolega, ki je sel po marendo. vse skupaj traja 30 sekund, bizgec od redarja je v tem casu ze parkiral, slikal in zacel nekaj pisat. :evil: :x :g:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a primozek68 Ne jun 17, 2012 8:17 pm

No saj, roko na srce, nekdo vas mora malo prizemljit tam na obali, ker ene 6-7 let nazaj je bil cel teksas.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a _furby_ Ne jun 17, 2012 8:21 pm

primozek68 je napisal/-a:No saj, roko na srce, nekdo vas mora malo prizemljit tam na obali, ker ene 6-7 let nazaj je bil cel teksas.


se strinjam da je blo kar je blo. ampak zdej so zaceli ze pretiravat.
primer: imas dostavo k stranki, ki nima parkinga itd. (policaj ti rece, da lahko pustis avto ob cesti z vsemi 4 zmigavci), potem pa pride mimo Walker, Texas Ranger (beri redar) in ze skljoca okoli in pise listke :roll:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a 106 Ne jun 17, 2012 8:37 pm

Pa saj vsepovsod po Sloveniji kolkor je meni znano obstajajo neke nalepke za parkiranje sploh za dostavo ,ker če to nekak ni porihtano pol delaš zastonj oz. za kazni :huh:
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a _furby_ Ne jun 17, 2012 8:40 pm

106 je napisal/-a:Pa saj vsepovsod po Sloveniji kolkor je meni znano obstajajo neke nalepke za parkiranje sploh za dostavo ,ker če to nekak ni porihtano pol delaš zastonj oz. za kazni :huh:


pa sej vejo kaj je dostava. vsak dan te vidijo, mas na vozilu narisano kera firma si, mas na armaturni list dostava... ne jebejo :x
turbo inside
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a 106 Ne jun 17, 2012 8:49 pm

_furby_ je napisal/-a:
106 je napisal/-a:Pa saj vsepovsod po Sloveniji kolkor je meni znano obstajajo neke nalepke za parkiranje sploh za dostavo ,ker če to nekak ni porihtano pol delaš zastonj oz. za kazni :huh:


pa sej vejo kaj je dostava. vsak dan te vidijo, mas na vozilu narisano kera firma si, mas na armaturni list dostava... ne jebejo :x


Če samo tebe pa še enih par zezajo drugih pa ne pol tak veš kolko je ura probaj najprej z kako buteljko rešit =P
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a ninjeti Po jun 18, 2012 12:37 pm

106 je napisal/-a:
_furby_ je napisal/-a:
106 je napisal/-a:Pa saj vsepovsod po Sloveniji kolkor je meni znano obstajajo neke nalepke za parkiranje sploh za dostavo ,ker če to nekak ni porihtano pol delaš zastonj oz. za kazni :huh:


pa sej vejo kaj je dostava. vsak dan te vidijo, mas na vozilu narisano kera firma si, mas na armaturni list dostava... ne jebejo :x


Če samo tebe pa še enih par zezajo drugih pa ne pol tak veš kolko je ura probaj najprej z kako buteljko rešit =P


če je uradna oseba in ti piše listek maš pravico vedet njegovo ime in priimek? idi enega al pa dva nabunkaj zvečer pa bo mir :)
 
Uporabniški avatar
ChuckNorris
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Po jul 20, 2009 1:49 pm
Kraj: Maribor

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a ChuckNorris Po jun 18, 2012 10:14 pm

Pol pa mu plačuj celo življenje za porcelanaste zobe in njegove terapije za hrbtenico..
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a ninjeti To jun 19, 2012 9:24 am

ChuckNorris je napisal/-a:Pol pa mu plačuj celo življenje za porcelanaste zobe in njegove terapije za hrbtenico..


počakaš 14 dni da pozabi komu je pisal, se oblečeš v ninđo in ga presenetiš z udarci v lampeka pa rebra :lol: da revežu zob ne polomiš :-P
 
simnov
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: To nov 01, 2011 6:12 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a simnov To jun 25, 2013 10:23 am

Ali te lahko redar ustavi če se pelješ z motorjem ki ni registriran pa še brez čelade
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3583
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a ban To jun 25, 2013 10:49 am

simnov je napisal/-a:Ali te lahko redar ustavi če se pelješ z motorjem ki ni registriran pa še brez čelade

Jap.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a yashica To jun 25, 2013 10:50 am

simnov je napisal/-a:Ali te lahko redar ustavi če se pelješ z motorjem ki ni registriran pa še brez čelade


Imajo šerifi v rdečem kar nekaj pristojnosti... Odgovor je da ;)

http://www.mnz.gov.si/si/mnz_za_vas/obcinsko_redarstvo/
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
domen90
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Sr apr 20, 2011 9:09 pm

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a domen90 Ne jun 30, 2013 6:29 pm

simnov je napisal/-a:Ali te lahko redar ustavi če se pelješ z motorjem ki ni registriran pa še brez čelade


Če si dovolj hiter, te ne more :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a PogachnyK Po jul 22, 2013 8:42 pm

Odkar je bila tista pizdarija v maruboru, se je zoki precej umiril....
Slika
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a blazkom To jul 23, 2013 9:36 pm

Dons nasproz nobel bureka se isto prelejo pa začnejo slikat, najprej so slikal unga za mano, jst sm se pa umes v avto usedu pa se odpelu, mi lahko kej nardijo?

LP
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a tristan01 To jul 23, 2013 9:42 pm

blazkom je napisal/-a:Dons nasproz nobel bureka se isto prelejo pa začnejo slikat, najprej so slikal unga za mano, jst sm se pa umes v avto usedu pa se odpelu, mi lahko kej nardijo?

LP


Če so te uspeli poslikati lahko še vedno na dom dobiš položnico. Govorim iz izkušenj, saj sem nekaj podobnega doživel v Kopru. Sem skočil po malico in parkiral na pločniku kot še par avtomobilov. Ko sem se vsedel v avtomobil nisem nikjer videl redarja, pa tudi položnice ni bilo na šipi... sem pa dobil pozdrav čez kakšen mesec dni.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Mestno redarstvo

Napisal/-a blazkom To jul 23, 2013 9:45 pm

Da bi slikali prou moj avto ne, razen če se je iz slike avta za mano videlo mojo registersko
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 22 gostov