Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
Komarček
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr dec 14, 2011 2:48 pm
Kraj: Slovenija

PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a Komarček Če avg 15, 2013 4:58 pm

Zdravo, nekaj časa nazaj sem kupil pri omenjeni spletni trgovini www.poceniavtodeli.si diske, zavorne ploščice ter MAF senzor ter za vse skupaj dal skoraj 300 €. Imam seveda račun. No problem pa je to, da ima MAF senzor znamke Pierburg pobrisane na roko z nekim dletom serijske številke in je že začel zafrkavati po parih mescih, diske pa je pokrivilo kot nič. Na mojo žalost nisem tega MAF senzorja nič odpiral ter ves material nesel k mehaniku, da mi je to vgradil notri. Sam pa tudi ni nič rekel. No ko je začelo zajebavat sem vse skupaj pogledal in opazil to, diske sem moral dati na novo "drejat".

Problem pa je, ker bi rad reklamiral ta material omenjena trgovina ne obstaja več. Klical sem tega lasnika David Leben sp, ki se mi pa sedaj stalno izmika in mi govori češ, da se bova že zmenila. Kaj naj naredim?! Imam vse račune črno na belem. Kam to zadevo prijaviti?
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a abbe Ne avg 18, 2013 5:12 pm

to da je z maf-a dol podrzana številka ni nič narobe.
pa to ni en doma na roke naredu.
to so naredil v tovarni.ker je enak maf za tvoje vozilo od istega roizvajalca tudi origina vgradnja in so logotip pa original kataloško številko izdelovalca vozila dol postrgal.
to je stalna praksa vseh izdelovalcev
Ni vse res kar napišem
 
bb2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po avg 26, 2013 8:18 pm

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a bb2 To avg 27, 2013 9:15 am

včasih so rekli: "nisem tako bogat, da bi poceni kupoval" pa večkrat drži
 
Uporabniški avatar
Komarček
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr dec 14, 2011 2:48 pm
Kraj: Slovenija

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a Komarček Ne okt 06, 2013 2:19 pm

Hja kako naj pa človek ve kaj je fake pa kaj ni. Od Eurotona so bili le 20 € cenejši.
 
W3s7_S1D3
Novinec
 
Prispevkov: 441
Pridružen: So avg 27, 2005 3:30 pm

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a W3s7_S1D3 Ne okt 06, 2013 5:08 pm

pustiš avtomehaniku naj on nabavi avtodele nato pa naj se on zafrkava, če kaj ne dela oz. ni vredu
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a abbe Po okt 07, 2013 7:21 am

W3s7_S1D3 je napisal/-a:pustiš avtomehaniku naj on nabavi avtodele nato pa naj se on zafrkava, če kaj ne dela oz. ni vredu


meha nik sigurno ne bo nabavu robe na internetu. tko da on teh težv verjetno nebo imel.
drgač pa še zmeraj je tko,kok dnarja tok muske.
Ni vse res kar napišem
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a hippo Pe okt 11, 2013 3:52 pm

Problem v primeru nabave robe preko mehanika je da ne veš kaj bo nabavil in za kakšen denar. Račun oz. obračun ti izstavi na koncu in takrat so možna tudi neprijetna presenečenja. Ker ponavadi se mehaniku ne bo dalo delat točnega predračuna preden nabavi robo, ane? Če pa sam nabavljaš pa veš vnaprej točen znesek materiala, za delo se pa itak zmeniš.
 
Uporabniški avatar
Komarček
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr dec 14, 2011 2:48 pm
Kraj: Slovenija

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a Komarček So okt 26, 2013 11:10 am

Ja kaj zdaj? Pa kaj potem, če je preko interneta? Saj zadeva je bila minimalno cenejša kot pri Eurotonu ni mi pa jasno kako so lahko zakrite serijske številke.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: PoceniAvtodeli.si prevara?!

Napisal/-a čare So okt 26, 2013 12:11 pm

Pa kaj pi.zdiš koji qrac?? serijske številke so pobrisane zato,ker se isti kos prodaja fabriki za prvo vgradnjo in za aftermarket zbrišejo originalno kataloško.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov