Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
mc123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To jul 10, 2012 7:35 pm

Pobeg iz kraja nesreče

Napisal/-a mc123 To okt 15, 2013 2:01 am

Mene zanima naslednje-te dni sem ponoči vozil skozi naselje, ko je na cesto iz leve strani zavil avto brez luči, hkrati pa je cca pol metra zavil na moj pas in tako tudi nadaljeval vožnjo. Sledilo je da je zapeljal mimo mene in mi zbil vzvratno ogledalo. Ustavil sem vozilo, dal 4 smernike in videl vozilo da počasi ustavlja. Ker sem mislil da bo ustavil se nisem nič obremenjeval, vendar ga v naslednjem trenutku ni bilo več.
Poklical sem policijo, naredili so zapisnik, povedal sem da gre za renault Twingo rdeče barve in to je bilo use. V avtu sem imel kamero, tako da sem posnetek pokazal policiji, vendar sem doma ugotovil da se številk na registerski tablici ne vidi. Morda bi moral uporabiti kak program za izboljšanje posnetka-ampak se bom že nekako pozanimal kako naj pridem do reg. številke-če se bo seveda dalo. Ampak-v primeru da številke ne bo možno pridobiti, kakšne imam sploh možnosti da se najde voznika vozila, če imam sliko avtomobila ki je trčil vame. Recimo-gledal sem po internetu in so različne serije Twingo-tov. Iste barve, vendar eni imajo recimo namesto blatnika iste barve kot je koroserija, črne barve itd... Je možno da policija na podlagi teh podatkov poišče vozilo? Če bi šlo samo steklce se ne bi sekiral, ker stane cca 15 €, ampak mi je uničil celotno vzvratno ogledalo,......

Če pa slučajno kdo ve oziroma ima izkušnje s kakim programom ki je odličen za moj primer(najti številko registerske na posnetku, kjer ni vidna), bi se tudi priporočal......
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Pobeg iz kraja nesreče

Napisal/-a ~toMmy~ To okt 15, 2013 6:51 am

Stekel nimaš zavarovanih?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov