Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...

Kdo bo zmagovalec Fuji-a?

f. massa
8
22%
k. raikkonen
3
8%
l. hamilton
10
28%
f. alonso
14
39%
ostali
1
3%
 
Skupaj glasov : 36
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne okt 12, 2008 5:32 pm

Kaj je zdaj Renojevci,čestitam vam za 2 zmago letos,kje ste pa VI bili 3/4 sezone,ko o Renoju ni bilo prdca za povohat,zdaj ste pa glasni.Poglejte na lestvico koliko ima zdaj Renault skupaj pik in koliko Ferrari 66 proti 142,se pravi skoraj 3X manj kot Ferrari kje ste bili takrat ko je bilo treba slaviti...ja ni vas bilo ker niste imeli kaj slaviti :lol: Mislim da Kimijevo 3.mesto in Massino 7.mesto ni slab rezultat,ampak lahko bi bili seveda boljši. Pa če ne bi bilo vseh teh čejev,bi zdajle vodili v skupnem seštevku posameznikov.Ferrari se bori za naslov prvaka,Reno pa za?????,no ja 7.mesto Alonsa ni slab rezultat.

FORZA FERRARI :!:
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
mstk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Če sep 06, 2007 1:02 am
Kraj: zamostec

Napisal/-a mstk Ne okt 12, 2008 6:15 pm

PRODRIVE res je. takrat res ni blo ničesar za veselje in takrat sm vsaj js raje tiho. zdaj sm pač malo pokomentiral naš uspeh ker drgač samo prebiram komentarje in se zravn pošteno nasmejem. danes se pa nisem mogu zadržat, da nebi pokomentiral to preseravanje masse. ko gledam komentarje masse, ferrarijevih inženirjev po nemški televiziji mi gre kar na bruhanje. valijo vse njihovo sranje na druge, da kaj si misli bourdes, da si upa obrniti masso pa take. A V TEM PRIMERU SE JE ŠLO ZA TOČKE!! kaj ga naj kar spusti predse ker ima ferarijeve motorje al kaj. zame je šel massa tu preoptimistično ne bourde. in zgodilo se je kar sm napovedal-bourdeja so kaznovali in s tem šenkali masi se eno točko.

tudi hamilton ni nedolžen, ampak blokiranje koles v prvem zavoju ni presenetilo samo njega, temveč tudi ostale.

ah ne da se mi več nabijat

lp
BOMO VIDLI JE REKU TA SLEPI!!! :D
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne okt 12, 2008 6:47 pm

Ja šlo se je za točke in to tiste,ki bodo odločale kdo bo SVETOVNI PRVAK,no sak Burdo rabi ampak .... :?:
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
m_z
Novinec
 
Prispevkov: 195
Pridružen: To apr 27, 2004 8:52 pm

Napisal/-a m_z Ne okt 12, 2008 6:52 pm

Ko pogledaš letošnjo sezono je kar težko verjeti kako "mrtvilo" je veljalo prejšna leta, glede zapletov na stezi in v boksih :)
Ferrari zopet ni izkoristil ponujene priložnosti, a kaj hočemo...to je dirkanje. Upam, da jih na koncu je košta vozniškega naslova.

@mstk: ti si najbrž eden tistih, ki se strinjaš z (neumnim) hrvaškim novinarjem, da je bila to ena najbolših potez zadnjih let (oprostite za pavzo ker me lomi smeh...). Če bi bili vsi take pu*sy, bi lepo na koncu štartne ravnine prepozno zavirali in bi rekli, da jih je situacija presenetila...če bi šlo vse po sreči izrineš ven najhujše konkurente in si na konju...Dirkanje je tudi fer in gentelmanski sport, s čimer Hamilton ni bil nikoli seznanjen.

Veseli me(nas) da je Ferrari trenutno najhitrejši avto, le kvalifikacije bo treba popraviti, ter se na štartu izognit srebrnemu torpedu. Pred dirko je govoril kako je bolj focused in pripravljen letos..je ja, ampak na "prljavo" igro.
...:::Cavallino Rampante:::...
 
Uporabniški avatar
AudiFreak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1257
Pridružen: Pe apr 28, 2006 2:53 pm
Kraj: Ried im Innkreis

Napisal/-a AudiFreak Ne okt 12, 2008 7:00 pm

To kar je Massa naredil Hamiltonu v tistem ovinku je SVINJARIJA. :roll:
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Ne okt 12, 2008 7:04 pm

prvi ovinek je navečjo svinjarijo nardil heiki, ki mu ni pa čist res nič blokiralo in ni pustil ostalih nazaj na progo, pa tut hamiltonu je nekam dolgo blokiralo kolo, povrhu vsega pa je on tak navajen blokiranja(njegov stil vožnje). Fajn se mi je zdel,d a je massa zavrtel lewisa, čeprav je zato dobil kazen. Tisto ko sta pa s bordejem spacala skupi pa tak ni vredno komentiranja. Kimi je očitno dobil komando z boksev naj ne napada kubico, po tistem ko je zapeljal na izletno cono(in prav je tako)

Pohvale pa kompletnemu renoju, ker so očitno naredili velik napredek na avtu, alonso pa iz njega izvlekel vse.

Yoni je napisal/-a:Kaj boste ferrarijevci rekli, ko bo šel Hamilton v Ferrari? Ker to se bo prej ali slej zgodilo.... Potem bo pa kar naenkrat oh in sploh najboljši... Točno to se je zgodilo s Kimijem. Dokler je bil pri srebrnih so vsi pljuvali po njemu, takoj je prestopil v Ferrari je bil pa svet...
pol pa začnem navijat za STR ;)
LP Rok
 
Uporabniški avatar
mstk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Če sep 06, 2007 1:02 am
Kraj: zamostec

Napisal/-a mstk Ne okt 12, 2008 7:22 pm

PRODRIVE je napisal/-a:Ja šlo se je za točke in to tiste,ki bodo odločale kdo bo SVETOVNI PRVAK,no sak Burdo rabi ampak .... :?:


Bordeju pa se gre za pogodbo in obstanek v f1 v prihodnji sezoni, tako da ima tudi on razlog, da v takem dvoboju da vse od sebe
BOMO VIDLI JE REKU TA SLEPI!!! :D
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne okt 12, 2008 7:43 pm

Eni in drugi so ovdje samo zbog para oz. Po bitki smo generali vsi.
Zdaj jih pa kujte v oblake,ker se jih prej ni dalo.Je. i ga so pač bili zanič in to je facto.

FORZA FERRARI :!: :!:
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Ne okt 12, 2008 7:49 pm

menda se govori, da bo naslednje leto Alonso prvak, je to res?
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Ne okt 12, 2008 7:56 pm

SAVINJCAN je napisal/-a:menda se govori, da bo naslednje leto Alonso prvak, je to res?


hehe! ja to sem tud jaz slišal! :P :P :P :P :P :P
ALONSO CAR
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne okt 12, 2008 8:02 pm

CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
m_z
Novinec
 
Prispevkov: 195
Pridružen: To apr 27, 2004 8:52 pm

Napisal/-a m_z Ne okt 12, 2008 8:06 pm

nedvomno bo naslednja sezona zanimiva in želim si, da bi bila še kakšna ekipa povsem enakovredna Rdečin in Srebrnim...Alonso je pametnejši od utvar, ki si jih nekateri ustvarjajo, da sta ti dve dirki pokazatelj naslednje sezone...
Tako kot je pod reflektorji srečno zmagal je tudi tu...ampak to ne spremeni dejstva, da je zmagal...in da ima celih 48 točk.
...:::Cavallino Rampante:::...
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Ne okt 12, 2008 8:15 pm

še enkrat več je dokazal, da je odličen voznik, saj nima konkurenčnega avta pa vseen lahko zmaga! alonso je carrrrrrr


forza renault! ;)
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne okt 12, 2008 9:10 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:še enkrat več je dokazal, da je odličen voznik, saj nima konkurenčnega avta pa vseen lahko zmaga! alonso je carrrrrrr


forza renault! ;)


Ah daj no izzivat... Vsaka cast za zmago, ampak dejansko ni ne vem kaj naredil. Vozil je solidno dirko, ampak resil ga je start kjer se je vmes izmuznil pizdarijam in potem peljal po svoje.

Massa je dobro vozil (ce odmislimo Bourdaisa), to da je prbil v Hamiltona se ne cudim, ce so meni doma zivci sli ob njegovih akrobacijah na startu verjamem da je bil Felipe precej razpizden. Edino prav, pac nima finske ledene krvi. Pomoje da je bil tudi malo zagrenjen zarad tega ker takrat ni kazalo da bo Hamilton dobil kako kazen, pa je malo vzel pravico v svoje roke.

Hrvaska komentatorja na startu pa sploh... KAKAV MANEVAR! ...nikakav. Anglezi so sicer ponosni na Lewisa, ker je edini njihov sposoben kaj narest, ampak kot (ne)gentlemana bi se ga pa lahko sramovali.

Ce pride Hamilton v Ferrari pa jebiga, saj bo se en voznik zraven. Bomo pac za onega, kot da je problem. Jaz osebno sem za Masso; Kimi mi ni ravno vsec, ceprav vozi za Ferrari. Pa ne vem zakaj bi se moral kot navijac vezat na ekipo, ce sta samo dva tekmovalna clana?

Sicer pa Raikkonen mi je bil smesen na stopnickah, prej nisem toliko opazoval, ampak tokrat je sel direkt na flaso. Ta clovek mora malo manj pit. :D

Aja, pa se ena politicno nekorektna od mene:
Slika
Slika
 
SpeedyRS
večni novinec
 
Prispevkov: 440
Pridružen: Po maj 05, 2008 12:24 pm

Napisal/-a SpeedyRS Ne okt 12, 2008 9:24 pm

Danes sem bil čisto presenečen, ko sm pogledal rezulatate. Vsaka čast Alonsu. Škoda, da se niso prej zbudili pri Renaultu, mogoče bi bli še 3. Tako teško da pridejo kam višje. Oziroma skoraj nemogoče.

forza Renault !
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Napisal/-a berlonso Ne okt 12, 2008 10:36 pm

jst sm pa 100%, da Hamilton ne bo nikdar u Ferrariju. je mclarnou sinček in tam bo celo kariero. ker držim za Renault se bojim da bo Alonso šou u Ferrari. če bi letos biu sem skorej gvišn, da bi bla sezona njegova, glede na to kolko napak delajo drugi. najraje bi vidu da zmaga Kubica, čeprou 12 točk je preveč...
 
Uporabniški avatar
snoopek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1036
Pridružen: To okt 18, 2005 8:06 am

Napisal/-a snoopek Ne okt 12, 2008 11:15 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:kje ste zdaj vsi tisti ki ste bili tako pametni prejšno dirko ,ki ste govorili,da je alonso imel samo srečo! danes je še enkrat več dokazal da je car


No prosim te... spet je meu srečo in to bom vedno trdil! Pač je zajebu hamilton in ostali. Dirke nisem gledal tako da kaj več ne morem komentirat!
Citroen C5 2.0 hdi Break :P
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Ne okt 12, 2008 11:18 pm

Ce niste Renaultovci debili pol ni nobeden.. Forza Renault,mislim, le kje ste to pobrali.. opasni ste res, dve posrani zmagi v dveh letih pa ze drzite z obema rokama boga za jajce!! :bonk
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Napisal/-a im nobody Ne okt 12, 2008 11:20 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:še enkrat več je dokazal, da je odličen voznik, saj nima konkurenčnega avta pa vseen lahko zmaga! alonso je carrrrrrr


forza renault! ;)


dobesedno usral se mu je...upam da je mel dve plenice u formul pr seb ti pa par robčkov da si si ga vrgu na njega
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Ne okt 12, 2008 11:23 pm

im nobody je napisal/-a:
WILLIAMSCAR je napisal/-a:še enkrat več je dokazal, da je odličen voznik, saj nima konkurenčnega avta pa vseen lahko zmaga! alonso je carrrrrrr


forza renault! ;)


dobesedno usral se mu je...upam da je mel dve plenice u formul pr seb ti pa par robčkov da si si ga vrgu na njega


hehe, dobesedno :tomidelej:
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov