Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Bushi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So apr 09, 2005 6:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Bushi Če maj 05, 2005 5:59 pm

Ferrari zato ni kaznovan, ker ma Čevljarja Mihata. In zato ker imajo največ privržencov v F1. Tako jaz mislim. Pa nisem noben privrženc rdečih samo tko je in nimaš kej.
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Če maj 05, 2005 6:06 pm

Bushi je napisal/-a:Ferrari zato ni kaznovan, ker ma Čevljarja Mihata. In zato ker imajo največ privržencov v F1. Tako jaz mislim. Pa nisem noben privrženc rdečih samo tko je in nimaš kej.


Puši, ne s***, če ne poznaš dejstev! Boš reku da obstaja uraden pravilnik FIE o testiranjih, katerga Ferrari krši?! :evil:
 
Uporabniški avatar
ASenna
Uporabnik
 
Prispevkov: 1249
Pridružen: To jan 20, 2004 10:53 am
Kraj: kropa

Napisal/-a ASenna Če maj 05, 2005 6:21 pm

glede testiranj: to je bil tihi dogovor med dirkači,ni pa to pravilo, če bi to pisalo v pravilih bi že dobili po pički ;)
men mama prav "za vsakmu ovinkom je hodič"
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3287
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Če maj 05, 2005 6:29 pm

ASenna je napisal/-a:glede testiranj: to je bil tihi dogovor med dirkači,ni pa to pravilo, če bi to pisalo v pravilih bi že dobili po pički ;)


To je res ja. Tu so si nakopali samo še večjo neodobravanje drugih moštev.
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 Če maj 05, 2005 6:36 pm

Tomaz40 je napisal/-a:No čeprav sem popolni nasprotnik Ferrarija, moram tukaj povedat resnico, kot jo vem jaz.

Omejitev testiranja ni pravilo ampak le dogovor, ki ga spoštujejo vsi razen Ferrarija. Tko da tukaj Ferrarija ne moremo obtožit goljufanja ampak le nespoštovanja gentlemanskega dogovora med moštvi.

Poleg tega pa jetukaj treba omenit tudi to, da obstajajo neka namigovanja, da isto počne tudi Mclaren. V bližini nekega manjšega mesteca naj bi najeli letališče kjer naj bi ponoči testirali Mclarnov dirkalnik. Če je res se ne ve, ve se le da je z letaišča ponoči prihajal zvok, ki je motil okoliške stanovalce.


Hvala. Zdej je že nekaj ekip zanih da so presegli čas testiranj. Ferrari je edini ki ni podpisal in tako ničesa ne krši. Kakšni prasci so pol šele ostali ki so vsi podpisali in sedaj ne upoštevajo.

Dejte ljudje mal pogledat kaj je res in pol obtužujte in ne bit kot ovce lepo vas prosm. Sem že nakajkrat razlagal kaj je to. ČREDNI NAGON!!! En neki reče, vsak kateremu se to dopade pa samo še potrdi pa če je res ali ne. Spramljajte novice obrnte nekaj strani pol pa obtožujte.

Izvolite eno lepo novičko http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=84756
It's not the speed that kills, it's the sudden stop that hirts !!
 
Uporabniški avatar
2Fast&2Furious
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3272
Pridružen: Sr jul 30, 2003 9:02 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a 2Fast&2Furious Če maj 05, 2005 6:36 pm

ma vi ste čudni ... pač so hondo ...a zdj bi mogl še ferrari :?

lahko bi bili zato ker eni sovražjo ferrari in bi bli veseli ko bog če bi jih diskvalificirali :x :roll:

Lp
 
Uporabniški avatar
jakaracman
Uporabnik
 
Prispevkov: 829
Pridružen: To sep 03, 2002 1:59 pm

Napisal/-a jakaracman Če maj 05, 2005 7:08 pm

Mimogrede: ce natacno preberete pravila (jaz sem jih), ni BAR naredil nic narobe. Problem FIA je da ne znajo napisat prvil, potem pa trobijo neka o tem da "ni bilo v duhu prvil". :?
Pravila ne disijo, avto je lahko po prvilih ali pa ne. In BAR je bil po pravilih ...
Slika
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Če maj 05, 2005 7:42 pm

@Andrej777: Samo zavedat se je treba, da so ta ''testiranja'' Mclarna zaenkrat samo ugibanja. Ker vse kar je, je samo hrup. Tko da ne vejo kdo testira. Lahko bi tudi Ferrari konec koncev. Pa glih tko bi lahko testiral Maserati al pa Aston Martin za vztrajnostne dirke, pa lahko bi testirala vojska,... pa še cel kup lahko je tuki not. Kolikor sem jest bral videl ni nihče nobenega napisa Mclaren. Če pa slučajno bi res bil Mclaren je začel testirat šele po tem, ko je Ferrari pretestiral že na desettisoče kilometrov. Roko na srce, pa če bi se sedaj vsi držali omejitev, Ferrari pa bi testiral na veliko, bi bila sezona že odločena.


jakaracman je napisal/-a:Mimogrede: ce natacno preberete pravila (jaz sem jih), ni BAR naredil nic narobe. Problem FIA je da ne znajo napisat prvil, potem pa trobijo neka o tem da "ni bilo v duhu prvil". :?
Pravila ne disijo, avto je lahko po prvilih ali pa ne. In BAR je bil po pravilih ...


Ja sej to je zdej vprašanje. Sam če se jest ne motim, je v pravilih napisano, da mora biti teža bolida in dirkača v vsakem trenutku med dirko nad 600kg. Tega pa BAR ni upoštevala, kar je lepo razvidno po tem, kdaj so šli v bokse. Tko da pravila so kršili.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
anel18
Novinec
 
Prispevkov: 133
Pridružen: To apr 26, 2005 1:12 am
Kraj: Postojna

Napisal/-a anel18 Po maj 09, 2005 10:20 am

Sej je prou da so kaznovali bar hondo! Ampak ferrarija ne bodo zato ker FIA drži z njimi, tako je bilo zmeraj in zmeraj bo. Aajd
anlee
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov