Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Walker_P
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Pe maj 06, 2005 5:37 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Walker_P Sr jul 06, 2005 8:25 pm

Jah folk je mal zasou na stranska tira, kajti namrec majo debato o tem, da je citroen prvi v wrc-ju. In zej so prsl do tega da ni na trgu citroenovga 4×4 avta. Kar pa osebn menim da ga itaq na rabjo met, kajti imajo za to hidravliko in se lahk pelejo tut tam kjer se 4×4 pogonci ne morjo. Vsaj moje je tako misljenje. Sam imam doma se stari viso. Morm rect da s tem avtom pridem marsikje k s kaksnim dzipom ne prides al pa 4×4 pogoncem. Ce kter ne vrjame nej pride po zim mal pogledat pa bomo kako rekl na to.
 
Uporabniški avatar
Citroenar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To jul 05, 2005 1:08 pm

Napisal/-a Citroenar Sr jul 06, 2005 9:45 pm

Walker_P je napisal/-a:Jah folk je mal zasou na stranska tira, kajti namrec majo debato o tem, da je citroen prvi v wrc-ju. In zej so prsl do tega da ni na trgu citroenovga 4×4 avta. Kar pa osebn menim da ga itaq na rabjo met, kajti imajo za to hidravliko in se lahk pelejo tut tam kjer se 4×4 pogonci ne morjo. Vsaj moje je tako misljenje. Sam imam doma se stari viso. Morm rect da s tem avtom pridem marsikje k s kaksnim dzipom ne prides al pa 4×4 pogoncem. Ce kter ne vrjame nej pride po zim mal pogledat pa bomo kako rekl na to.


Se strinjam z Walker-jem :!:
CITROEN
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov