Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Ne jul 03, 2005 7:30 pm

Men je razplet dirke seveda všečen, razočaral me je Fisichella, ki z identičnim dirkalnikom zaostane za Alonsom za več kot en krog in danes ne more kritizirat tehnike ampak le samega sebe.

Izkazala pa sta se tudi Kimi in Ron Dennis z odlično taktiko. Žal mi je za Montoyo, ki bi končno prišel do stopničk, pa ga je tehnika izdala (in spet sem videl rdečo barvo na štengah :evil: ) ampak kaj čmo. Taka je F1.

Ferrari pa skos kaže napredek, ampak imajo veliko zaostanka.

Drugač pa dirka sama po sebi med najmanj zanimivimi letos.

Naslednji teden pa spet !! :twisted:
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3287
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Ne jul 03, 2005 7:33 pm

Ja naslednji teden spet. Komaj čakam.
McLarnova taktika se je res izkazala. Zdej ste tud Ferrarijevi navijači lahko vidli da ne zna samo R B dobre taktike naredit.
 
Vuso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 677
Pridružen: Po maj 10, 2004 10:55 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a Vuso Ne jul 03, 2005 8:17 pm

Dolgočasna dirka.jaz sem jo predremal,potem me je pa enkrat vmes zbudil ališič s svojim kričanjem da fisikela zaostaja 4 sekunde za šumaherjem 5 krogov pred koncem dirke in da se obeta spektakel na dirki v francij in sem prestavil na hrt2 in odspal še zadnjih par krogov:P
meni gre ta sezona strašno na qurac.nisem kakšen hud navijač kogarkoli ampak ne prenesem briatora in sem avtomatično potem za raikonena in se mi zdi da je mclaren enako dober kot reno samo toliko smole pri katerem dirkaču se jaz ne spomnim.zmeraj gre nekaj narobe.ali mu razjebe gume,ali mu crkne motor.zaradi takšnih in drugačnih neumnosti je kimi izgubil vsaj 20 točk letos :?
 
Uporabniški avatar
Kemični
Novinec
 
Prispevkov: 139
Pridružen: Sr feb 16, 2005 7:56 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a Kemični Ne jul 03, 2005 8:57 pm

Hja, Vn Francije. cestitke Kimiju za dobr preboj, pa tut Alonsu za zmago. McLaren in Renault sta jaka, tu ni dvoma. Ampak tut mi Ferarijevci vas dohitevamo. Dobra dirka je bla dans za Schumija, sam ne vem kak je Rubinjo pristal pol na konc na devetem mestu.? Skratka se kaka mal boljsa guma pa bo konc Renojeve dominacije... ;)

LP
 
Uporabniški avatar
Shebo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Sr apr 27, 2005 4:23 pm
Kraj: Nuclear City

Napisal/-a Shebo Ne jul 03, 2005 9:06 pm

Kemični je napisal/-a:Hja, Vn Francije. cestitke Kimiju za dobr preboj, pa tut Alonsu za zmago. McLaren in Renault sta jaka, tu ni dvoma. Ampak tut mi Ferarijevci vas dohitevamo. Dobra dirka je bla dans za Schumija, sam ne vem kak je Rubinjo pristal pol na konc na devetem mestu.? Skratka se kaka mal boljsa guma pa bo konc Renojeve dominacije... ;)

LP

Ampak do tam je pa še daleč.. ;)
THE GOLDEN YEARS have come at last - I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Po jul 04, 2005 5:21 am

Nobenega dvoma več ni kdo bo letos prvak to pa bo ALONSO Z RENAULTOM!

Alonso prvak pravtako pa renault v konstrukcijskem!

Čestitke kimiju! ferari je imel srečo v zda da so vozila samo 3 moštva
da je lahko prišel do prve in zadnje zmage v letošnji sezoni :D
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mare9mm Po jul 04, 2005 7:57 am

Bravo Alonso in Fisico. :bow :bow :bow
Bravo Kimi. :bow :bow
Bravo Honda. :bow
Bravo Toyota. :tomidelej:
Bravo Ferarri ekipa v boksih in za računalniki. :clapclap

Za moje pojme je rdeča barva bila na stopničkah spet samo zaradi odličnega dela fantov v boksih. Schumi je sicer dobro vozil, ampak na 3. mestu je pristal zaradi boljšega, krajšega, taktično perfektno tempiranega postanka. Itak, da me boste zdej spluval, ampak tako je moje mnenje. Realno glede na samo vožnjo bi Rdeči dirkalnik moral pripeljati na 5. ali 6. mesto, tako pa je na račun svoje ekipe in na račun spodrsljajev drugih priplezal višje. :P

Dokaj zanimiva tekma, če vam ne paše ta ali oni komentator, pejte na http://24ur.com/naslovnica/interaktivno/klepetalnice/chat_1.php in se tam glede tega usajajte ali pa še bolj preprosto - zamenjajte kanal. Res ne vidim zakaj moramo vsakič na avtomobilizem.com pod temo Avto-Moto šport z miško drseti čez desetine objav glede izjav, glasu, imena, navijanja, in še katere druge lastnosti gospoda Ališiča. To po mojem ni namen tega foruma. :roll:
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
Uporabniški avatar
metallic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2636
Pridružen: Če avg 14, 2003 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a metallic Po jul 04, 2005 8:22 am

Če se ne bo fissico v red spravu bomo težko konstruktorski prvaki... :evil:
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Po jul 04, 2005 12:22 pm

McLaren je napisal/-a:
Doc206 je napisal/-a:
McLaren je napisal/-a:Montoya zopet ni imel sreče :(


Na pusti njega k nima pojma... kimi je pa car...
PS: navijam za šumija ;)

Tu ni blo čist nič krivde na montoyi. Odpovedal mu je servo in menjalnik.


Vem sam enostavno mi gre na živce :P
 
Uporabniški avatar
Drey #24
Uporabnik
 
Prispevkov: 1009
Pridružen: Pe maj 02, 2003 1:05 am
Kraj: Mars, The City Of Vipers

Napisal/-a Drey #24 Po jul 04, 2005 12:56 pm

Mare9mm je napisal/-a:Bravo Alonso in Fisico. :bow :bow :bow
Bravo Kimi. :bow :bow
Bravo Honda. :bow
Bravo Toyota. :tomidelej:
Bravo Ferarri ekipa v boksih in za računalniki. :clapclap

Za moje pojme je rdeča barva bila na stopničkah spet samo zaradi odličnega dela fantov v boksih. Schumi je sicer dobro vozil, ampak na 3. mestu je pristal zaradi boljšega, krajšega, taktično perfektno tempiranega postanka. Itak, da me boste zdej spluval, ampak tako je moje mnenje. Realno glede na samo vožnjo bi Rdeči dirkalnik moral pripeljati na 5. ali 6. mesto, tako pa je na račun svoje ekipe in na račun spodrsljajev drugih priplezal višje. :P

Dokaj zanimiva tekma, če vam ne paše ta ali oni komentator, pejte na http://24ur.com/naslovnica/interaktivno/klepetalnice/chat_1.php in se tam glede tega usajajte ali pa še bolj preprosto - zamenjajte kanal. Res ne vidim zakaj moramo vsakič na avtomobilizem.com pod temo Avto-Moto šport z miško drseti čez desetine objav glede izjav, glasu, imena, navijanja, in še katere druge lastnosti gospoda Ališiča. To po mojem ni namen tega foruma. :roll:


:tomidelej: true true, schumacher pač ni več to kar je biu, kar se pa alešiča tiče pa že usi vemo kako je znjem pa res ni potrebno tega XXX× ponavlat ;)
8)
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov