Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche So jul 05, 2008 5:34 pm

Kaučič končno :wiihuu pa Vusič kr tretji med slovenci :shock: šentilčani ownajo :D
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche So jul 05, 2008 5:36 pm

jay je napisal/-a:aja pa da ne pozabim, določeni gledalci so bli tak pametni da glava peče... kak bi on pelo pa kak bi mogo peljat ... sam pa bi se verjetno posral v krožišču... :roll:


Tega je povsod dosti. Na meljskem so bli eni otroci glasni takoj za tem ko je Kaučič pelal so spraševali kdaj te bo Kaučič :lol: da ne omenjam tega kak so vztrajno trdili da ma številko 28 ker jo je lani baje tud mel. Če ne pa ma 25 :bonk
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek So jul 05, 2008 5:36 pm

grem na vas mogoče bo belna vola obrno :lol: 8) :lol: :lol:
 
Dego
Novinec
 
Prispevkov: 242
Pridružen: Pe jan 14, 2005 2:03 pm

Napisal/-a Dego So jul 05, 2008 8:40 pm

jay je napisal/-a:aja pa da ne pozabim, določeni gledalci so bli tak pametni da glava peče... kak bi on pelo pa kak bi mogo peljat ... sam pa bi se verjetno posral v krožišču... :roll:

tega je pri vsakem športu oh in doh :) kak bi on boljše od nekoga, naj majo veselje :)
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu So jul 05, 2008 9:14 pm

Dego je napisal/-a:
jay je napisal/-a:aja pa da ne pozabim, določeni gledalci so bli tak pametni da glava peče... kak bi on pelo pa kak bi mogo peljat ... sam pa bi se verjetno posral v krožišču... :roll:

tega je pri vsakem športu oh in doh :) kak bi on boljše od nekoga, naj majo veselje :)


Ko je moja žena vozila z mojim avtom na tekmi v offroadu(na hitrostni tekmi v offroadu ne moreš biti voznik in potem nekomu drugemu sovoznik, tako da sva vsak sam odvozila tekmo) sem stal med gledalci in gledal, ter poslušal pametnjakoviče. Ko pa mi je en začel presedat in govorit, kako bi ženska mogla vozit, mi je prekipelo in sem mu zabrusil, da naslednjo vožnjo dobi ključe od tega avta, ki sedaj vozi na progi, pa naj pokaže kaj zna. To bi mogl - tok je zbulu oči, glavo sklonil in bil samo še tiho.
Old subarus never die, they just get faster!
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE So jul 05, 2008 9:27 pm

Peljhanu bi naj na zadnji preizkušnji šel v maloro zadnji diferencial,zato je predse spustil Gasssnerja jr.škoda :x ,
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
naliM
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne jan 01, 2006 9:55 pm
Kraj: Maribor - okolica

Napisal/-a naliM So jul 05, 2008 10:40 pm

Dego je napisal/-a:
jay je napisal/-a:aja pa da ne pozabim, določeni gledalci so bli tak pametni da glava peče... kak bi on pelo pa kak bi mogo peljat ... sam pa bi se verjetno posral v krožišču... :roll:

tega je pri vsakem športu oh in doh :) kak bi on boljše od nekoga, naj majo veselje :)

Sem bil včeraj pri Štuku, danes pa na Gačniku in nekaterim tekmovalcem bi bilo treba pobrati ključe in jih posaditi na poganjalca - govorim o hrvaškem P 206 S1600, ki je na HP zgledal, kot da išče H&M (Kor.most) in zadrževal druge kot panzionist na levem pasu AC (Gačnik); SLO Lancerju EVO VIII; ..., skupaj vsaj 10 avtov.
Podobna je situacija na kakšni gorski - za Roglo pred dvema tednoma sem na posnetkih malo analiziral čase in linije v tehničnem delu za nule in tekmovalce in rezultati so bili presenetljivi (beri porazni) za nekatere ...

LP,

Milan
Zadnjič spremenil naliM, dne Ne jul 06, 2008 9:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
fičfirič
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Ne dec 18, 2005 10:07 pm

Napisal/-a fičfirič Ne jul 06, 2008 3:04 am

jay je napisal/-a:aja pa da ne pozabim, določeni gledalci so bli tak pametni da glava peče... kak bi on pelo pa kak bi mogo peljat ... sam pa bi se verjetno posral v krožišču... :roll:

Takih lolekov res ne morem gledat.....pametni ko hudič.V svojih mislih je vsak od njih najhujši junak, ter kr vidi kako bi od to odpelal, najrajši še čisto napošrek,da bo car.Nakoncu se pa tudi prpet nebi znal v dirkalniku.
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche Ne jul 06, 2008 9:15 am

Youtube uniči kvaliteto ampak nekaj mojih clipov skupaj zleplenih..

Rally MAribor
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne jul 06, 2008 11:13 am

@nalim to velja najbolj za voznike evotov :) ker nekateri so res "marsikaj" pokazali ;)

fantje z yugoti se trudijo 8) old sql, ko v drugo menja avto zvija :twisted:
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Ne jul 06, 2008 11:40 am

Doche samo ti si tudi malo nor, ki se greš postavit... točno na ovinku... pametno glih ni to blo
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche Ne jul 06, 2008 7:17 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:Doche samo ti si tudi malo nor, ki se greš postavit... točno na ovinku... pametno glih ni to blo


Kaj to misliš prve clipe ko je blo na Meljskem? Ma to je blo tak da sta bli pred mano najprej dve štangi, ki bi ublažili avto :lol: če to nebi blo dovol pa sem bil višinske razlike med cesto pa mestom kjer sem stal en meter najmanj vmes pa polmeterski jarek. V Svečini pa sem tud bil na bregu, tak da bi se namenoma mogo zapelat v mene če bi hoto. (če ne pa bi mel zastonj vožnjo po celem HPju :D )

Sej je tak z zoomom snemano vse tak da samo zgleda tak :P Bo treba za drugo leto kamero nabavit ker zoom marsikaj olajša :oops:

Bol neumni so bli tisti, ki so se dobesedno "nastavljali" kljub opozorilom in so med samo vožnjo mogli tik ob cesti kjer niti traku ni blo hodit. :? Pa tisti press fotografi so tud eni pubeci ko tvegajo marsikaj ne :roll:
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Ne jul 06, 2008 9:51 pm

v svečini bi mogo it 50m ob cesti dalje, je "skakalnica" in razni lancerji skačejo :D
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche Ne jul 06, 2008 11:13 pm

Tam pred ovinkom ko je kao mini avtobusna postaja so skakali?
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Po jul 07, 2008 6:34 am

Doche je napisal/-a:Tam pred ovinkom ko je kao mini avtobusna postaja so skakali?

ja, tam predno pol levo na mest zavijejo.. no vsaj lani so letos nisem uspel vletet :D
 
Uporabniški avatar
naliM
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne jan 01, 2006 9:55 pm
Kraj: Maribor - okolica

Napisal/-a naliM Po jul 07, 2008 11:09 am

jay je napisal/-a:@nalim to velja najbolj za voznike evotov :) ker nekateri so res "marsikaj" pokazali ;)

fantje z yugoti se trudijo 8) old sql, ko v drugo menja avto zvija :twisted:


Trudijo se navadno tisti, ki so zraven z manj (premalo) denarja in dušo. In te je veselje gledati. Prepričan sem, da je v nižjih kategorijah največ talentov, ki pa žal tam tudi izgorijo.
Na srečo se najde tu in tam kdo, ki lahko kombinira zanesljivo finančno ozadje, vozniško znanje in željo: takšni navadno tudi postanejo prvaki (Peljahn, Jereb, Kaučič).

LP,

Milan
 
msevc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: So avg 26, 2006 9:16 pm

Napisal/-a msevc Po jul 07, 2008 12:07 pm

kaj je z denarnega stališča lažje popraviti? Jugiča al micko?
 
Uporabniški avatar
SlaYeR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: So mar 15, 2003 5:50 pm

Napisal/-a SlaYeR Po jul 07, 2008 1:48 pm

msevc je napisal/-a:kaj je z denarnega stališča lažje popraviti? Jugiča al micko?


Se hecaš?
 
Uporabniški avatar
Mr.Tuning
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: To feb 12, 2008 2:17 pm

Napisal/-a Mr.Tuning Po jul 07, 2008 3:43 pm

msevc je napisal/-a:kaj je z denarnega stališča lažje popraviti? Jugiča al micko?


Haha, a se ti hecaš?Če pogledamo tole tko,za Yugota boš odštev 20€-1000€.Za micko boš odštev 1500€-max.€,ubistvu več kt za Yugota.Je pa res d boš laži dubu rezervne dele za micko kot za Yugota.Je spet res d je za začetnike(take k še nimamo izkušen na dirkaški sceni) se bl splača Yugota.Tko d je to k en začaran krog .
 
Uporabniški avatar
SlaYeR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 789
Pridružen: So mar 15, 2003 5:50 pm

Napisal/-a SlaYeR Po jul 07, 2008 4:12 pm

Prvo definiraj kaj popraviti. Kot drugo yugota naštimanga za rally ali ghd dobiš za rečmo nekje okoli 3000€, za micke pa si poglej tu gor http://www.rallycarsforsale.net/. Potem debatiramo naprej.
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov