Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Nakup 4-kolesnika;pozna kdo?

Napisal/-a tdk Pe mar 25, 2011 4:17 pm

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup 4-kolesnika;prebrskal sem tudi atv forum; pa me zanimajo vaše izkušnje in priporočila.
Cenovno do nekje 3k euro,ne rabim nekaj extremnega,vožnja kombinirana,pomembna mi je zanesljivost.Zanimajo me vaše izkušnje in nasveti.Motor imam namen registrirati.na kratko čim boljše za za budget
Zanima me predvsem yamaha raptor in sicer:
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4646813
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4496312

zanima me ali pozna ta dva raptorja?Ni pa nujno da je yamaha..

lp tdk
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Re: Nakup 4-kolesnika;pozna kdo?

Napisal/-a im nobody Pe mar 25, 2011 5:36 pm

raptor je ful fajni motor...hočem povedat da je tudi kar zahtevn motor...jz mam 300ccm kitajca ki ni bohve kaj...je pa jeba ko morm po vsaki vožnji pregledat če je vse zategnjeno...sem glih sedaj iz motorja...pri raptorju tega problema ni...teh motorjev ne poznam mislm pa da nima bit kaj narobe...da bi bile kake serijske napake...pejt na ogled pa na vožnjo s seboj pa imej nekoga ki se vsaj malo spozna
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Re: Nakup 4-kolesnika;pozna kdo?

Napisal/-a tdk Pe mar 25, 2011 6:48 pm

Se strinjam.
Pred leti sem kupil nov 4-kolesnik(kitajec) za 300k sit,150ccm,avtomatik.Samo na kratko: Nikoli več.Problemi z vžigom,po vsaki vožnji pol vijakov odvitih;skratka samo negativno.Po 3 letih sem ga pokvarjenega podaril(ko je bil ogret je ugasnil in z veliko muko je spet vžgal).
In sedaj me spet matrajo 4-kolesniki;kitajca več ne povoham;gledam pa predvsem yamahe;bi pa vzel tudi dobrega npr. Apache,Barossa,Bombardier,Kymco ali SMC ter seveda ostala japonca.
Vsaka izkušnja je dobrodošla;ne bi rad spet imel problemov in se butal po neumni glavi po nakupu.
Tudi linki dobrodošli.Kot sem že povedal;cenovno max. do nekje 3k;raje manj;pa kot že povedano: Največ za določen znesek denarja.

lp tdk
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov