Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jan 21, 2004 1:44 pm

Se boš pa potrudu, da ne boš avta tok razbijal.
Tistih 200k je zato, da nebi kr noru, pa se razlepu vsako dirko - to je neke vrste varovalka.
Če bi vsako derko mal blatnika, pa mal odbijača stolku, ti nebi vsakič 200k zaračunal.

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr jan 21, 2004 2:13 pm

DrSergioDJ je napisal/-a:eh, žal pol nima smisla, če je treba vsako popravilo plačat, ko jih šljivi.

če bi blo tistih 200k sit zadosti za celo sezono, bi pa pomoje sou.


V kavcijo se ne štejejo mehanske napake na avtu. Če ti torej menjalnik raspade, njihov problem. Če pa podrsaš avto, ti od kavcije odštejejo nastalo škodo. Je pa od tebe odvisno če bo 200k sit zadosti za celo sezono.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jan 21, 2004 2:16 pm

Nero kok si plaču dodatno poleg tega za celo sezono - popravil mislim?

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr jan 21, 2004 2:16 pm

tisac je napisal/-a:
NeRo je napisal/-a:Ti boš vozu še eno sezono kokr sm slišu ane? Mata z Valantom kompenzacijo spet?

Kaj pa nov km/h ? Zamuja... :)



Kapetano,

ja res smo mal zamudl s temle km/h-jem, ampak sej veš kako je to če si za vse skoraj sam... zaenkrat združujemo novinarstvo, DTP, Videomontažo, pa še kej na enmu samemu kompjutru... Za 600 sem se pa dons uspel dogovorit, sicer ne tolk ugodno kot lansko sezono, ampak nima veze... Letos bo dost lažje udrihat po sponzorjih... Zate sem pa tud že slišal zgodbo za naslednjo sezono.... kompenzacija torej... :D , to tko je in nič drgač... treba :lol: :lol: :lol:


No super. Se že veselim medsebojnih obračunov :P A`š kao :D

S km/h pa le tako naprej... :wink:
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr jan 21, 2004 2:20 pm

nebivedu je napisal/-a:Nero kok si plaču dodatno poleg tega za celo sezono - popravil mislim?

LP
Nebivedu


1x sm bil na strehi (200K sit) in nekaj malega za kitanje boka (Logatec-ograja).
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jan 21, 2004 2:23 pm

To pa ni dost. Sej če greš na streho maš rollbar not, pa se ne uniči dost pleha - mal je za poravnat pa poštrihat, ni dosti dela - hujš je čelno u kak drevo al pa kej podobnega.Sam streho gre pa ta mali jajček kr hitr sm slišal, ker je tok ozek, pa na bok tut. A je to res, ker to sem slišal - vemo pa kako je s tem rekla - kazala?

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr jan 21, 2004 2:36 pm

nebivedu je napisal/-a:To pa ni dost. Sej če greš na streho maš rollbar not, pa se ne uniči dost pleha - mal je za poravnat pa poštrihat, ni dosti dela - hujš je čelno u kak drevo al pa kej podobnega.Sam streho gre pa ta mali jajček kr hitr sm slišal, ker je tok ozek, pa na bok tut. A je to res, ker to sem slišal - vemo pa kako je s tem rekla - kazala?

LP
Nebivedu


Ma sej če avto pogledaš ti je na prvi pogled takoj jasno da ni lih stabilen. Rečmo da videz nekoliko vara... Avto boš teško pripravil do tega da boš končal na strehi. Nekdo ti pa le more pomagat. Avto je ves čas napet in le dotik sotekmovalca potrebuješ da končaš na strehi. Drugače pa je v ovinkih presenetljivo stabilen, pa tudi nagibanja je zelo malo.

Še moja umetnina...

Slika
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr jan 21, 2004 2:49 pm

DrSergioDj: sej ne greš dirkat s tem namenom da boš razbijal avte ali pač? jaz sem mel stroškov v celi sezoni 50k sit (hladilnik + barvanje vrat), sem pa pazil kolikor se je dalo da si nebi naredil dodatnih stroškov (čeprav se kdaj zgubi kako mesto če se izogibaš manjšim trčenjem)
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jan 21, 2004 2:50 pm

Hehe dobr zgleda.

LP
Nebivedu

P.S. Kaj pa kake razširitve - distančniki 2 do 3 cm debeline - kar bi pomenil da je 6cm širši avto - a bi to kej pomagal - al bi samo logarje požiral?
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr jan 21, 2004 2:53 pm

NeRo: sem na uni ravnini ravno v vzratno ogledalo pogledu pa vidim tebe k se prevrneš :o :shock: , mal zatem pa isto vidm lupinge od Jerale, no pol sm pa še jaz odstopu z počenim hladilnikom! :)

sicer se pa men zdi da se seicento kar dost nagiba v ovinkih, trd je samo čez kake neravnine al pa lukne.
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr jan 21, 2004 2:57 pm

nebivedu je napisal/-a:Hehe dobr zgleda.

LP
Nebivedu

P.S. Kaj pa kake razširitve - distančniki 2 do 3 cm debeline - kar bi pomenil da je 6cm širši avto - a bi to kej pomagal - al bi samo logarje požiral?


Men je že tko dostkrat v kakmu ovinku vse skup tok zabil da me je blo kr groza da bo kej utrgal, če bi dal pa še distančnike bi pa pomoje še bol zabijal, nebivedu :) .
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jan 21, 2004 2:59 pm

Če je vse dobr narjen zabija isto, samo da je guma bl vn pomaknjena, je pa res, da bi prej uničl podvozje, ker se ročica pri momentu podaljša(fizikalno).

LP
Nebivedu
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr jan 21, 2004 3:00 pm

nebivedu je napisal/-a:Hehe dobr zgleda.

LP
Nebivedu

P.S. Kaj pa kake razširitve - distančniki 2 do 3 cm debeline - kar bi pomenil da je 6cm širši avto - a bi to kej pomagal - al bi samo logarje požiral?


Verjamem da je Valant naredu najboljš kar se da. Tko da...

Jaka, probaj Ignisa kako se nagiba. :?
 
klemen
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr apr 24, 2002 9:19 pm

Napisal/-a klemen Sr jan 21, 2004 5:15 pm

nebivedu je napisal/-a:Sergio a boš šu vozit? Sprobej se - sej so užitki, sam zelo dragi. Men ni znesl z 280k sit na mesec, pa sem vse sam šraufal in stric mi je mal pomagal, da smo kšno razsuto stvar zamenjal pod kasko zavarovanje.

LP
Nebivedu


Ni ti zneslo s toliko plače ali s toliko sredstvi namenjenimi za dirkanje ?
Kaj si pa vozil ?
Slika
 
Uporabniški avatar
Racingboy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 73
Pridružen: Pe maj 09, 2003 11:28 am
Kraj: Unec

Napisal/-a Racingboy Sr jan 21, 2004 6:47 pm

Nebivedu, kdaj pa si vozil?
Aktivno spremljam dirke že 15 let pa twingota še na nobeni dirki nisem videl.
Katerega let je bilo to?
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Serđo™ Sr jan 21, 2004 7:49 pm

jaka-z je napisal/-a:DrSergioDj: sej ne greš dirkat s tem namenom da boš razbijal avte ali pač? jaz sem mel stroškov v celi sezoni 50k sit (hladilnik + barvanje vrat), sem pa pazil kolikor se je dalo da si nebi naredil dodatnih stroškov (čeprav se kdaj zgubi kako mesto če se izogibaš manjšim trčenjem)


ja, razbijat ne, sam če bi že šel vozit, bi šou na vse ali nič, ne pa da paziš.

ne resno, žal potem zame odpade.
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Če jan 22, 2004 1:07 am

Ne razumem. Ti bi dirkal, razbijal in nič plačal?
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Serđo™ Če jan 22, 2004 1:49 am

To ne, samo sm mislil, da celo kaj oni pokrijejo.
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Če jan 22, 2004 8:10 am

DrSergioDJ je napisal/-a:
jaka-z je napisal/-a:DrSergioDj: sej ne greš dirkat s tem namenom da boš razbijal avte ali pač? jaz sem mel stroškov v celi sezoni 50k sit (hladilnik + barvanje vrat), sem pa pazil kolikor se je dalo da si nebi naredil dodatnih stroškov (čeprav se kdaj zgubi kako mesto če se izogibaš manjšim trčenjem)


ja, razbijat ne, sam če bi že šel vozit, bi šou na vse ali nič, ne pa da paziš.

ne resno, žal potem zame odpade.


Sej ne paziš samo pleha ampak tudi ostale udeležence v avtih in gledalce ob progi pa seveda tud sebe, pomoje si ti mal zgrešu bistvo dirkanja. Sej če bi bil pa tok hitr bi pa že sponzorje najdu, ki bi ti pokrival zaletavanje, sam prej je treba neki pokazat. Kolikor vem je bila Asja prvak pokala pa je imela samo enkrat poškodovan avto (odbijač pa hladilnik), torej si komot med najboljšimi tremi s celim avtom. :D

No ja sej maš prov, če bi blo vse skor zaston bi se pa tud jaz zaletavu :lol:
 
blaz88
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po sep 17, 2007 5:16 pm
Kraj: komenda

smi_le

Napisal/-a blaz88 Pe apr 11, 2008 1:44 pm

ej jst bi samo vprasov ce se da kje ta avto dobit tko za ksne 2 urce, da bi mal adrenalin sprostu??
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost