Zadeva: oprema ASR in EPS
Imam Outlanderja, letnik 2004, 2.0, 136 KM, oprema INTENSE. Zanima me ali ima mogoče kdo od forumovcev ta avto? Zanima me ali ima (vas) avto EPS oz. ASR?
Preveril sem že na milion domačih in tujih forumov, seveda pa sem preveril tudi na uradnih sajtih (recimo
http://www.mitsubishi.si/modeli_doprema_outlander.asp).
V cem je "problem"? V tem, da na uradnih sajtih zelo malokrat pise tako kot dejansko je; recimo na SLO linku (link zgoraj) je del opreme, ki je navedena - ne bom rekel napačno - ampak piše drugače kot je (ne vem mogoče se tudi v INTENSE opremi stvari razlikujejo?). Ko preverjas na tujih official sajtih je problem, ker ima dostikrat uvoznih različno stopnjo opremljenosti za določeno državo. Če pa pogledas na avto.net imajo pa itak "vsi vse".
Torej, glede na to, da tudi v knjigici ne piše ali avto vsebuje omenjena dva dodatka me zanima ali kdo natančno ve kako in kje lahko to preverim. Lepo prosim, ne me pošiljat na uradne servise, ker imam se mi zdi da ravno tam najmanj vedo.
Hvala