Vožnja po brezpotjih, tekmovanja, vse o offroad in cestnih terencih...
 
zmijovka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So avg 02, 2008 10:53 pm

Pomoč za Reneult Scenic RX4 1.9 dci 4x4

Napisal/-a zmijovka Sr feb 25, 2009 5:29 pm

Pozdravljeni,obračam se na vas ker ste poznavalci vozil 4x4,zanimam se za nakup Renault Scenic RX4 1.9 dci 4x4 letnik 200-2003 in vas lepo prosim za informacije kakšen je to kaj avto,ali je vredu za to svojo ceno,kakšen je pogon,kako je kaj drugače,dobre lastnosti in slabe,kaj moram patiti pri nakupu,kako deluje t pogon 4x4,...poterbujem takšno vozilo zgolj za makedam,sneg,hrib,vožnjo po cesti-alsfalt,nič kaj posebnega nobenih posebnih terenskih voženj.Lepo vas prosim za nasvete za kar se vam vsem skupaj zelo lepo zahvaljujem za pomoč.Lep pozdrav.
 
Uporabniški avatar
gore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:54 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a gore Če feb 26, 2009 5:25 am

Kar zadeva "terenskih" zmogljivosti, je po mojih preizkusih med boljšimi SUVi. Ni sicer več najmodernejši, vendar avto ni slab.
Je pa res, da imajo nekateri z Renaulti precej težav, drugi spet ne ... :lol:
To pa je tudi stvar sreče :D

Moj kolega, ki je sicer avtomehanik in ima precej izkušenj s tovrstnimi vozili, ga ima že več let in je z njim zadovoljen.
 
zmijovka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So avg 02, 2008 10:53 pm

Scenic RX4

Napisal/-a zmijovka So feb 28, 2009 5:01 pm

Pozdrav vsem skupaj,zopet jaz glede Scenica RX4,vidim da vas ni kaj dosti ko bi mi lahko pomagali pri nasvetu ta omenjeno vozilo zato še enkrat prosim vse kai pač kaj poznate zadevo da mi pomagate že pri prej zastavljenih vprašanjih in zanima me še ali je vozilo dovolj močno oz.dovolj dobro tudi za vleko manjiših prikolic namreč rabil bi ga tudi za vleko manjše prikolice na katerem imam štirikolesnika,motorne sani ali manjšo kamp prikolico.Še enkrat vse skupaj prosim za pomač,hvala in lp.
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Napisal/-a mišek So feb 28, 2009 8:16 pm

Mogoče poskusi kaj izvedeti na Renault forumu.
http://www.renault-klub.si/page.php?12
 
zmijovka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: So avg 02, 2008 10:53 pm

Napisal/-a zmijovka Ne mar 01, 2009 5:17 pm

Hvala ti za pomoč vendar na tem naslovu nobeden nič kaj ne ve in nimam izkušenj z scenicom rx4,vseeno hvala za pomoč,lp.
Vrni se na Offroad in cestni terenci

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov