Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Natega #2

Napisal/-a Slicker So okt 02, 2004 3:24 pm

no tkole je. odloču sm se, da prek bolhe kupm telefon. in zaslediu sm nokio 6600 za 40k sit. napisan je blo, da ima garancijo, da je čist nov, nerablen, bla bla bla... pač sm mudelu napisu meil, on pa mi je dau vse njegove podatke. in na bolhi je mel več telefonov, ne sam to nokio. in ko sva se zmenila kaj pa kako, so kr naenkat vsi oglasi zginli. ok sm reku, mogoče jih je prodal. aja, na začetku mi je poslal neke zahteve, pač kako njegova wanabe trgovina posluje. pa da niso možne menjave.
no uglavnm zmenila sva se oz. tam je pisal, da treba poslat 25% are, ostalih 75% pa mam cajta 30 dni, da mu pošljem. ok sm si mislu. ql, an... in pol mu jz pošljem 10k sit, pa meil, da sm mu puslou. to je blu u petek prejšni teden. pa pol ceu vikend ni blo nuenga meila, čeprou sm mu jz težil vsak dan z vsaj po dvema meiloma. pol mi pa končno u sredo pošlje meil, da je dnar dubu, telefon pa puslou u tork. se prav da bi mogu bit telefon u sredo, oz. najkasnej u četrtek pr men. no dns je pa sobota in paketa s telefonom še kar ni, prav tako ne njegovih meilou. tku da sm prepričan da me je nategnu. mam use njegove podatke.
zdj pa me zanima vaš nasvet, kaj bi vi naredli? na policijo ne grem, ker itak naujo nč nardil. pr moju punci so doma iz trgovine ukral za 600k čikou, pa pol pride polcaj čz ene teden prašat, če so že kj zvedel kdo je biu... ja haloooooooo?!?! a ni to njihovo delo? no uglavnm ne grem na policijo, k se jim ne bo dalo iskat tega modela za usranih 10k sit, če pa tm za 600k niso nč nardil. tko da kaj mi še druzga preostane kot da nekak dubim prevoz do njega (izpita še nimam) in ga s kolegi :/:o:/ !! ker 10k je zame in za vsakga študenta oz. dijaka ful dost dnarja. u peesda sm se razpisou. no uglavnm jz bi rad vaše nasveta kako teh 10k nazaj dubit. sj vem d ajih najbrž ne bom nikul več vidu, ampak useen.

lp
 
CST™Golfy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2125
Pridružen: Če maj 27, 2004 3:42 pm

Napisal/-a CST™Golfy So okt 02, 2004 3:28 pm

pejd do njega na dom.... ni druge
:shock: :?
 
Uporabniški avatar
vesolc
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1668
Pridružen: To maj 11, 2004 7:15 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a vesolc So okt 02, 2004 3:28 pm

mislm da ga ne bos dobu...o tem so ze ble debate!!! :wink:
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair So okt 02, 2004 4:16 pm

Jah no slovenska naivnost drugega ni. Ne mores kar dnar tak posilat enmu ko ga se videl nisi. Kako pa do njega pa pojma nimam. Tudi, ce ti je dal naslov ga tam ni, ker ni tak neumen se ti ne zdi.
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
s3c
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Sr maj 14, 2003 9:19 pm
Kraj: Kranj

Re: Natega #2

Napisal/-a s3c So okt 02, 2004 4:21 pm

Pozabi na 10K, konec-koncev je bila to zelo poceni šola! Tud sam sem videl ta oglas in si rekel "Me prow zanima, če je folk res tko naivn da bo nasedal takim foram!?" in kot kaže je...

http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?Cat=&Board=mobi1&Number=1466841&page=1&view=collapsed&sb=5&o=21&fpart=1
debata o tem...
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker So okt 02, 2004 9:41 pm

fak ej. sam ne vem no. če je dubu dnar, an... kako nj bi mi dau narobn naslov? ma j***m mu matr ej... jz mislm da je naslov taprav. sam pišuka, da sm biu tok neumen pa tko naiven, da sm res mislu, da je mogoče dubit n6600 za 40k. b**** en. pa tut vidm, da bom mogu mobisuxov forum začet brat.
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan So okt 02, 2004 9:57 pm

sam neki zakaj si mu dau denar v naprej??
to ni logičn
vsaj zame ne
pač se z mudelom dobiš nekje, ti pokaže telefon, papirje.. mu daš keš pa je
ne pa neki keš pošilat pa mobikartice kupvat...
mislm a ste res tko naivni?
kaj bi pa naredu če bi biu telefon poškodvan, pa g ne bi hotu uzet???
a misleš da bi ti vrnu aro?
podpis
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker So okt 02, 2004 10:09 pm

vem ja, da sm zajebu stvar. pač sm nujno rabu telefon, biu je pocen in pač je meu na bolhi ful telefonov, pa u priponki je meu use lepo napisan in sm pač mislu ok, mogoč pa je člouk pošten. sam j*** ga. stvar sm zajebu in je kar je. zarad 10k ne bom umrl, ampak trapasto se mi zdi, da te en tko nategne. poiskat bi ga blo treba pa ga tko :/:o:/ da neb vedu kdo je.
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar So okt 02, 2004 10:18 pm

Pa zakaj more folk zmeri neke krivine hvatat in potem ko propade se joče. Kupujete mačka v žaklju.

Povejte mi zakaj bi nekdo prodajal NOVE telefone višjega cenovnega razreda za 25% tržne vrednosti??? Ker je dobra duša?? Ker je vzel 10 aneksov na naročnino da bi zaslužu?? Neeee, ker so ali vkradeni, ali pa jih sploh ni! Sori ampak eni niso samo naivni ampak preprosto butasti.


Isto je s piramidami. Vse zmeri po istem receptu:
-država prepove piramide
-folk oče na hitro obogatet
-folk se gre ileglno piramido ali pa gre v tujino
-piramida se sesuje
-folk ostne brez $
-folk se buni ker ne priznava lastne naivnosti
-dobimo razne izbrisane pa večne upnike in Joške Jorase
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz So okt 02, 2004 10:25 pm

sam nehi... Joras je pa car :P (za domovino mu gre) :-P

js bi sou na tvojem mestu do njega (ne do Jorasa), pa se pac probas pogovrt ce je sploh moznost, ce ne pa ksn :/:o:/ omen. pa ne it sam :) :)

lp
 
shishqo
Novinec
 
Prispevkov: 138
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:11 pm

Napisal/-a shishqo Ne okt 03, 2004 11:24 pm

Jah nc,S|icKeR, mal si zajebal.

Drugič uporabljaj glavo in pa common sense.

Dobro da nisi bil toliko zaupljiv in mu poslal 40 cukov... :P

Lahko bi bilo slabše, šola pač.

Jaz sem tud že pustil telefon na strehi in se odpeljal. Dvakrat.

Enkrat erricsona, 3 tedne star, enkrat nokio 3650, mesec staro.

Zdej pazim na svojo 6600 bolj kot pazim na svojga hrčka. ( v resnic ga nimam,
sam se smešno sliši)

Ne postavim oz odložim telefona več na streho, pa če mi namerijo pištolo v glavo
in grozijo, da mi bodo vezalke odvezal, al pa kej podobno hudega... :wink:
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov