
po moje nebi

Damjan19 je napisal/-a:zanima me, kolk bi kej brezžična povezava delovala v bloku iz armiranga betona in to za računalnika ki sta med sabo 4 nadstropja+par metrov![]()
po moje nebi
lenivec je napisal/-a:če sta 4 štoke narazn dajta kabl potegnit zunaj po fasadi pa en navadn 5 portni svič z 8k bo najceneje
puter je napisal/-a:bi delala bi!!
wireless lan ima domet na prostem do 400m v prostoru pa do 300m, kar pa je odvisno od debeline zidov in takih fint!!
v glavem bi delovalo!! Npr. jas dobim signal moje sosede, ki je oddaljena nekje 350m in imam njen signal zelooo mocen, vedno je 11 Mbps!!!! Skoraj bolj¸mocen signal, kot ga dobim od mojega wireless routerja![]()
![]()
Damjan19 je napisal/-a:ja...po fasadi ne bo šlo, kr smo pred letom dni vse kable iz fasade dol zmetali, kr nej bi kvarl izgled, če pa mi2 poknema svojga je pa spet ful opazn, še gospoda ponudnika interneta bi utegnal zanimat zakaj kabel vodi iz mojga stanovanja:P
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost