Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Jogi 180x200; kaj izbrati??

Napisal/-a Locher Če sep 11, 2014 5:50 pm

terezijslo je napisal/-a:Kot je že Dom3n napisal, priporočam Maremico. Bil sem enak kot večina ljudi, tudi tukaj, pa sem spraševal po forumih, prodajalce, vsak je rekel, naj sprobam, samo kaj neki ti pomaga tistih par sekund? Meni osebno je čist brez veze. Niti ne moreš ugotovit, če ti ustreza mehkejše ali trše ležišče. Eni bojo rekl, da je bolš to, drugi to, ker smo itak čist drugačni, pa še vsak je različno velik in drugače spi. Mnenje je itak čist individualno in se ga nikakor ne da posploševat. Ker imam malo težav s hrbtom in so večkrat prisotni fizični napori, mi je blo še bolj pomembno, da kupim tisto, kar potrebujem. Zakaj priporočam Maremico? Zato, ker so mi naredil neko digitalno sliko al kako se že reče, kjer se pokaže, kje so največje obremenitve in so mi na podlagi tega naštimal trdoto ležišča in morem reči, da spim izredno dobro, pa tudi boli me ne nič.
Tole je en link http://www.leticia.si/jogi/ do njih, prvega, k mi je iskalnik našel, sem nalimal, pa si mal poglejte, če pač koga zanimajo njihove vzmetnice.


Meni tole deluje kot oglas.

Vse stvari so do neke mere subjektivne. Ne vem, zakaj je potrebno to poudarjati vsak 10 post.
 
Marjan976
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe okt 31, 2014 8:52 pm

Re: Jogi 180x200; kaj izbrati??

Napisal/-a Marjan976 Pe okt 31, 2014 8:54 pm

Živjo,

jaz iščem vzmetnico zase. Slišal sem, da imajo ene vzmetnice vonj sivke – a slučajno kdo ve katere so to, pa kako se obnesejo?
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Re: Jogi 180x200; kaj izbrati??

Napisal/-a RedBull™ Sr okt 14, 2015 5:45 pm

Da obudim leto dni staro temo :)

Tudi sam sem pred nakupom vzmetnice in se odločam med slednjima ponudnikoma: Slovenska postelja ter Marsen. Kaj izbrati?


Naj povem, da sta na prvi pogled po kvaliteti tam tam, tudi pri ceni, bolj me zanima, če ima kdo izmed teh dveh firm kakšne negativne izkušnje ipd.? Vsak komentar mi bo v pomoč.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 71 gostov