Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...

maniaxxx
Uporabnik

Kraj: Celje

Re: Nakup otroškega avtosedeža

Napisal/-a maniaxxx Če apr 26, 2018 7:11 pm

Sam sem cybexa najceneje dobil kr u babycentru, je glih bla akcija tisti dan. Drugače pa toys ur us znajo met dobre cene včasih.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.

Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik

Kraj: Dežela cvička

Napisal/-a dzuro.na.izi Pe apr 27, 2018 10:41 pm

Damn Maniaxxx...nisem si mislu, da boš ti kdaj začel že svetovat o baby sedežih. Kako kej Volvič...spraviš vse not? Prtlažnik dost dolg?

Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma

Napisal/-a RedBull™ So apr 28, 2018 8:43 am

maniaxxx je napisal/-a:Sam sem cybexa najceneje dobil kr u babycentru, je glih bla akcija tisti dan. Drugače pa toys ur us znajo met dobre cene včasih.

Evo tudi mi smo ga sedaj tam kupili... do konca meseca še v akciji, res da se v tujini dobi malce ceneje, ampak če prištejem še poštnino do semkaj, je cena enaka ali celo malce višja, tako da ni bilo računice.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.

maniaxxx
Uporabnik

Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx So apr 28, 2018 9:39 am

dzuro.na.izi je napisal/-a:Damn Maniaxxx...nisem si mislu, da boš ti kdaj začel že svetovat o baby sedežih. Kako kej Volvič...spraviš vse not? Prtlažnik dost dolg?

Volvo še dela za zdaj, prtljažnik je dost velik, ko še nismo nikamor tko zares šli. Za dopust bomo pa še vidli...

Ja časi se spreminjajo :lol:

Oglaste se kej a ne :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.

monikav
Nov uporabnik

Napisal/-a monikav To nov 26, 2019 9:18 am

Pri kateri starosti otroka ste naredili prehod na jahača? Ste upoštevali težo ali pa višino otroka, kot pravijo v tem članku: https://www.petrol.si/znanje-in-podpora/2019/clanki/vrste-avtosedezev-za-otroke.html
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov