Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Ebay - pomoč

Napisal/-a RedBull™ Pe sep 30, 2016 5:07 pm

Verjetno vas precej naroča stvari tudi preko ebaya, zato bi prosil za pomoč. Sam namreč preko ebaya bolj poredko kaj kupim, zato se je sedaj zataknilo.

Od enega ponudnika oz. trgovine na ebayu bi naročil več različnih artiklov in sedaj je problem in sicer... Kako naročiti več artiklov, da bo poštnina posledično manjša... pač v smislu, da stvari zmečem v košarico in naročim... če bom naročeval posamezno, bo posledično tudi poštnina večja (saj poleg piše, da je za vsak nadaljni artikel tudi cena poštnine manjša)

Gre se pa za tega ponudnika: http://www.ebay.com/sch/futuro-mama/m.h ... 7675.l2562
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik
 
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe okt 24, 2014 11:08 am
Kraj: Dežela cvička

Re: Ebay - pomoč

Napisal/-a dzuro.na.izi Pe sep 30, 2016 5:32 pm

Kontaktiraj ponudnika preko maila in mu povej kaj bi rad nabavil, st.artikla in kolicino in ga prosi koliko bi vse skup stalo in koliko pride postnina in povej da hoces vse v eni posiljki.

Pa lepo jih nosi ;)

Lp
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1155
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: Ebay - pomoč

Napisal/-a danci1973 Pe sep 30, 2016 7:12 pm

Uporabi eBay UK, ta dejansko ima košarico, kamor odlagaš izdelke in na koncu kupiš vse naenkrat (v košarici imaš potem možnost 'Request total from seller' in potem lahko on združi / preračuna poštnino).

Še vedno pa je treba pri prodajalcu vnaprej preverit, kako je s kombinirano poštnino za različne artikle - pri enem artiklu ima namreč 3,5GBP za prvega in 1,5GBP za vsak dodaten artikel...
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2356
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Ebay - pomoč

Napisal/-a DePalmo Pe sep 30, 2016 8:27 pm

Nekateri tudi ne združujejo artiklov in boš moral plačati poštnino za vsakega, tudi za isti produkt. Tole s košarico je pa tako, včasih je, včasih je ni. Sem že naročal da sem vse zmetal v košarico, drugič je pa ni bilo in sem moral kupiti vse posamično. In ja, je bil UK.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 68 gostov