Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
darilo_za_fanta
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr okt 05, 2016 10:08 am

Tečaj dirkanja- darilo za fanta

Napisal/-a darilo_za_fanta Sr okt 05, 2016 10:10 am

Pozdravljeni.

Na forum sem se prijavila z namenom, da bi našla kakšno prijazno dušo, ki mi bo pomagala. oops
Kot je že razvidno iz naslova teme- Svojemu fantu bi rada za rojstni dan podarila tečaj/ure dirkanja, pa me zanima če imate kakšne izkušnje s tem- kje je zakon, kdaj, okvirne cene, kaj se mi najbolj splača vzet? Zavedam se, da te stvari niso poceni, ampak tega si res zelo želi, tako da do neke mere denar ni problem.

Vem tudi, da obstaja več različnih vrst, ampak bom najprej zbrala podatke, potem pa nekako potipala oziroma opazovala kakšne posnetke največkrat gleda. Zaenkrat je bil na veliko dirkah (vem za večkraten obisk San Marina, Italije, Avstrije, Buzeta, Ilirske Bistrice in več ali manj vsega kar je v naši bližini).

Pred nekaj meseci (ko sem jaz že vedela kaj mu bi rada podarila) me je v štosu vprašal če mu bom zrihtala tečaj dirkanja v Puli. Je Pula na visokem nivoju?

No, ne bom dolgovezila- čakam na vaše odgovore. :)

Hvala!
 
NoFear85
Novinec
 
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne jun 21, 2009 11:32 am

Re: Tečaj dirkanja- darilo za fanta

Napisal/-a NoFear85 Sr okt 05, 2016 6:40 pm

Nekega tecaja ni, lahko pa ga zapeljes do kaksnega bliznjega dirkalisca in mu tam placas najem vozila. Na Grobniku (Rijeka/HR) enkrat mesecno organizirajo trackday. In tam je mozno najeti raclicna dirkalna vozila (razlicne cene). Brez problema bo kdo sedel zraven in mu se kaj razlozil. Druga izbira je Redbull ring (A), Adria (Ita) pa se kaj bi se naslo.
 
brrr
Novinec
 
Prispevkov: 150
Pridružen: Če maj 28, 2009 10:34 am

Re: Tečaj dirkanja- darilo za fanta

Napisal/-a brrr Če okt 06, 2016 4:28 pm

predlagam http://www.hitri-dirkac.si/ - karting, res profesionalni pristop s teoreticnim delom, prakticno voznjo, posnetki, meritvami. cenovno sprejemljivo.
mogoce se http://www.lema.si. voznja z dirkalnim avtom (twingo cup, clio cup...). precej zajeten kupcek gre da kaksno uro ro voznje.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 68 gostov