Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Marjeta2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po nov 07, 2016 9:57 pm

Anketa za moške - NUJNO

Napisal/-a Marjeta2 Po nov 07, 2016 9:59 pm

Dragi moški, lepo pozdravljeni!

Pišem magistrsko nalogo v zvezi s sprejemanjem raznolikosti na delovnem mestu in mi manjka moških odgovorov na anketo, zato bi vas vse lepo prosila, če si lahko vzamete 5 minut časa in mi pomagate z rešitvijo ankete. Za pomoč vam bom zelo hvaležna!

https://www.1ka.si/a/107896
 
nejc1986
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Pe dec 11, 2015 5:59 pm

Re: Anketa za moške - NUJNO

Napisal/-a nejc1986 Po nov 07, 2016 11:41 pm

Izpolnjeno :)
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Anketa za moške - NUJNO

Napisal/-a Fnatic To nov 08, 2016 8:38 am

Sem izpolnil ampak na tem mestu bi te vprašal, če se ti zdi dovolj natnčno opredeljeno vse? Napisano je recimo mlajši/starejši. Kaj je dejansko mišljeno s tem? Za nekoga je to lahko 20/35, za drugega pa 40/70, recimo samo kot primer. Imaš vprašanje, kdo mislimo, da potrebuje več pomoči (oz.nekaj podobnega). Tukaj lahko rečem (primer), kot starejši, ki ima 50let, morda potrebuje manj pomoči, ker si ti zanj ''zelenec''. Če je pa starejši mišljen kot penzioner, pa lahko (to ne pomeni, da je tako) potrebuje več pomoči pri učenju itd..Upam, da si razumela, kaj hočem s tem povedat. Jaz bi vse skupaj bolj natančo opredelil, glede na starost izpolnjevalcev. Seveda je to ''fora'' ankete, ki pokaže, kako različne skupine starosti razmišljajo ampak bi lahko bilo recimo: Kdo mislimo, da potrebuje več pomoči, starejši ali mlajši OD NAS samih. če ti izpolni nekdo, ki ima recimo 75 let, je težko rečt, starejši od njega. Njemu bo logično, da starejši potrebuje več pomoči. Pač hočem povedat, da je to zelo relativno opredeljeno.
Morda se pač motim ampak je le moje mnenje.

Pa veliko uspeha pri magistriranju
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 75 gostov