Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Need_Power
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: Po dec 02, 2002 8:14 pm
Kraj: Lenart

Napisal/-a Need_Power Sr jan 19, 2005 5:12 pm

Na opozorilnih tablah piše da so teptalci na progi od 16.15 do 17.55, ampak ciljne strmine sigurno ne teptajo med dnevno in nočno smuko. Trenutno pa je itaq ciljna strmina zaprta zaradi priprav na Zlato Lisico.
Če že misliš it smučat na MB pohorje, ti priporočam da greš med tednom in to čimbolj zgodaj in se do 12. ure smučaš na mariborskem pohorju, ob 12.00 pa greš na avtobus (brezplačen, če imaš dnevno karto) in se greš do 16. ure smučat na Areh. Ampak v vsakem primeru pričakuj ledene ploskve in kupe snega na progi...pač posledica umetnega snega. Pa fejst nabrusi robnike.
Če te zanima še kaj....kar pogumno :D


LP
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr jan 19, 2005 7:32 pm

ja jaz sem footkar pa niam s kom za it... bi pa rad hodo ker itak niam kaj za delat :):)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
alexM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 599
Pridružen: To sep 02, 2003 6:43 pm

Napisal/-a alexM Sr jan 19, 2005 7:43 pm

Jaz še letos tud nisem smučal na Pohorju.Samo me nič kaj ne vleče gor,ko gledam iz bajte kaka je proga.Sem pa smučal na Voglu pa me je napihalo,ko prasi.........
Bo treba res na Areh ;)
 
Uporabniški avatar
G0lden
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 507
Pridružen: Če apr 01, 2004 11:15 pm
Kraj: Maribor in okolica

Napisal/-a G0lden Sr jan 19, 2005 8:09 pm

Jaz sicer bordam...sem bil pred tremi tedni na celodnevni smuki in nisem bil niti malo razočaran...Res je da povezave ne delajo (logično) in da vse proge prav tako ne...
Ampak v glavnem se da preskijat od belvija pa do vzpenjače brez problemov,vsaj takrat za zdaj pa nimam pojma...mam pa namen it naslednji tedn ;)
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov