Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

armaflex

Napisal/-a Slide Sr avg 03, 2005 4:32 pm

A mogoče kdo ve kje bi lahko dobil surovi material za ležalke.
Doma bi namreč najlažje naredil ležalko po meri za moj šotor(da ni treba 6ih sabo vlečt), tako da bi dobil ene 2 do 3 2x2m velike plošče s katerih delajo ležalke za na plažo...
A mogoče kdo ve kje bi dobil kaj večjega?
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
DognerDJ
Novinec
 
Prispevkov: 157
Pridružen: To jun 28, 2005 4:57 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a DognerDJ Sr avg 03, 2005 4:43 pm

Vprašaj pri Slovenski Vojski !
Renault Megan 2 Ai Edition
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Sr avg 03, 2005 5:22 pm

armaflex je zanič za ležišča ker se ne povrne v čist original lego ko ga stisneš (ostane mal stisnen neki cajta).

Povpraši raj za gradbeno peno.

Oboje se pa dobi v astri jama v LJ (polek polhn drugih pen).
Slika
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Sr avg 03, 2005 6:32 pm

TITan je napisal/-a:armaflex je zanič za ležišča ker se ne povrne v čist original lego ko ga stisneš (ostane mal stisnen neki cajta).

Povpraši raj za gradbeno peno.

Oboje se pa dobi v astri jama v LJ (polek polhn drugih pen).


Pa je glih tko dobro za spat gor? Nimam namreč rad premehkiga poda v šotoru(napihljiveblazine.press) ampak na dili pa tud ne bi rad spal :D
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Sr avg 03, 2005 7:50 pm

Mi mamo v camperju pojstlo narejeno iz "odpadne" pene (no tko jz pravem tisti k je šekasta in narejena iz koščkov raznih pen). Pri 3cm debeline je lih super za spat gor.
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Če avg 04, 2005 6:15 am

Jst mam za šotor kr blazino debelo okol 20cm je pa velka 2m X 2m - tako kt je tista iz reklame sam da sm jo u baumaxu kupu za 3.900 sit - kupu sm si še tisto pumpo k dela na 12 voltov(900sit) za filat blazine in ko postavim šotor grem z avtom skor do njega , v šotor dam blazino in nanjo prklopim pumpo, pa se nafila.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Če avg 04, 2005 8:36 am

nebivedu je napisal/-a:Jst mam za šotor kr blazino debelo okol 20cm je pa velka 2m X 2m - tako kt je tista iz reklame sam da sm jo u baumaxu kupu za 3.900 sit - kupu sm si še tisto pumpo k dela na 12 voltov(900sit) za filat blazine in ko postavim šotor grem z avtom skor do njega , v šotor dam blazino in nanjo prklopim pumpo, pa se nafila.


Mam tud to blazino...sam mi sploh ne paše...recimo če ti povem da mi ne na busu, ne na avionu, ne v čolnu, ne v avtu ni slabo. Ko sem se pa na tej blazini neki časa guncal sem pa skor kozlal :oops: :lol: Men ne paše, ravno zato pa iščem alternativo...do zdaj so 3je armaflexi naloženi eden na druzga opravljali svoje delo...in to zlo dobr, ampak si bom čas vzel da bom kar za cel šotor podlogo naredu, ker je mal nerodno 6 armaflexov sabo vozit ;)

@TITan, kaj pa recimo kakšna korenina ali pa kamen? Se da preživet, ker vemo da so kampi polni tega in moraš bit že res ohoho srečko da najdeš čist ravno površino :D
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Če avg 04, 2005 10:04 pm

Jz mam napihlivo blazino za v šotor, v kombiju so pa lepe ravne dile spodi tko da nimam pojma :lol:

Mogoče kombinacija kake bolj mehke pene spodaj pa te zgoraj (pa seveda čim debelej pol vzem).
Slika
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 62 gostov