Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
xxseby
Novinec
 
Prispevkov: 191
Pridružen: Ne feb 18, 2007 10:29 pm
Kraj: medvode/pirnice

Re: mozilla firefox

Napisal/-a xxseby So nov 10, 2012 11:13 am

Malo vprašanje ko v FF hočem kaj shranit z interneta se normalno pokaže okno za prenos, ko pa se prenos zakluči pa shranjene datoteke ni nikjer in je tudi ni mogoče odpreti? :twisted:
Just checking....... ;)
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: mozilla firefox

Napisal/-a sašo5 Ne nov 11, 2012 11:04 am

evo, pravkar mi je tudi "shrani si" napisal tole:
[i] Zaradi stroge varnosti v Firefoxu dostop do odložišča trenutno ni mogoč. Prosimo, odpravite se na stran 'about:config' in vrednost 'signed.applets.codebase_principal_support' nastavite na 'true'.[/i]

O tem aout config je pisal McTron......

naredil spremembo, ampak "shrani si" še vedno neče (restartal sem)....napiše isto...
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: mozilla firefox

Napisal/-a yashica Ne feb 17, 2013 10:38 am

sašo5 je napisal/-a:evo, pravkar mi je tudi "shrani si" napisal tole:
[i] Zaradi stroge varnosti v Firefoxu dostop do odložišča trenutno ni mogoč. Prosimo, odpravite se na stran 'about:config' in vrednost 'signed.applets.codebase_principal_support' nastavite na 'true'.[/i]

O tem aout config je pisal McTron......

naredil spremembo, ampak "shrani si" še vedno neče (restartal sem)....napiše isto...


Povsem enak problem :twisted: Vrednost 'signed.applets.codebase_principal_support' je nastavljena na 'true', dostop do odložišča pa še vedno ni mogoč. Ali kdo ve v čem je problem, ker pri stari verziji lisice je delalo brez problema :?: :idea:
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Ram - računalničarji pomoč

Napisal/-a sašo5 Pe sep 02, 2016 8:58 pm

bom kr to temo uporabil, rabim pa pomoč: namreč v Firefoxu ko hočem odpret Avtomobilizem in recimo Nepremičnine na ekranu izpiše "vaša povezava ni varna......" .......v Cromu dela...če bi kdo vedel kaj prenastavit, da bo tako kot prej? ....so pa še XP-ji..

Hvala
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Ram - računalničarji pomoč

Napisal/-a nered Pe sep 02, 2016 11:14 pm

@sašo5 Preveri ce imas tocno uro in datum nastavljen na windowsih. Najverjetneje dostopas do teh strani preko SSL povezave in je mozno, da ti je nekaj spremenilo datum/uro pa sedaj FF joce zaradi neskladnosti.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: mozilla firefox

Napisal/-a sašo5 So sep 03, 2016 9:57 am

sem našel sam.....problem je delal/dela ESET in to po zadnji posodobitvi (velika sprememba, bolj glupo kot do sedaj, pa ga imam cca 5-6 let že - dijaška/študentska licenca)...torej: napredne nastavitve SSS/SSSL/TLS :arrow: omogoči/onemogoči filtriranje protokola SSL/TLS klikneš X in v redu :roll:
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov