Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Po nov 05, 2007 12:36 pm

sonček je napisal/-a:Ja ampak tam sem samo povedal oz.primal link kje se ta kmetija nahaja.


off:
...in kaj je tak problem napisat to tvoje dozivetje na tej lokaciji ce se ze tema
sama ujema z vsem :idea: ...soncek vcasih je treba tudi malo POmislit kaj je skladno
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
mišek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: Pe dec 02, 2005 4:24 pm

Napisal/-a mišek Sr nov 07, 2007 12:22 pm

Čuj Sonček zdaj če si ti bil gore, pa kaj zdaj še je sploh kdo tam ali že majo vse posneto, pa drugače spustijo take obiskovalce blizu? Si se pogovarjal s kom od udeležencev?
Jaz občasno kaj gledam, drugače pa če mene vprašaš se norce delajo iz pravih kmetov. MI imamo tudi nekaj kmetije (10 ha) pa vem kako je to, tu se pa samo nekaj afnajo pa vse jim smrdi... Najbolj pa tam, ko sem enkrat videl, ko so se trije spravli na kravo, mislim ne, take bi pa mlato ko kristose. :evil:
Druga pa če se grejo nek šov, tako kot so včasih živeli in delali, mislim pa za božo voljo pa kje si 50 let nazaj videl, da bi ženske v kopalkah skakale okoli štale, takrat jih še meli niso. Tako da, če se grejo nekaj takega potem bi mogli bit tudi tako oblečeni in se tako obnašat! Mislite si, da bi včasih takle gospodar videl, da trije plazijo po kravi, pa tako bi jih natolko, da bi kri scali. Tu pa take delajo. Najbolj so lahko pri tem jezni ljudje, ki so res v tistih časih živeli in ti vejo kako se je delalo. Tu pa prikazujejo kot, da so včasih naše stare mame v kopalkah skakale po štali po južni pa so se šle ležat pod jabko.
Ampak zato je kriva televizija, oni tega ne bi smeli pustit! Ne pa da to vse posnamejo in potem veselo kažejo in ko to gleda to mestno frcovje se jim smešno zdi in kaj mislite, da ko bodo potem ti odrasli, da bodo spoštovali kmeta? Najbrž ja. Zgodi se lahko kvečem to, da če grejo kdaj k kakim sorodnikom na deželo rečejo: "Mami, glej kravico, gremo jahat."

No dosti bo, samo to te res dvigne ko kaj takega vidiš.
 
Uporabniški avatar
TruKillah
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne sep 09, 2007 11:22 am
Kraj: Brodway

Napisal/-a TruKillah Sr nov 07, 2007 2:03 pm

Kaj je to Kmetija :?
TruKillah
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Sr nov 07, 2007 3:11 pm

Kravice pa bikeci pa pujčeki pa malo njive pa štala. Traktor po želji. :lol:
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Sr nov 07, 2007 4:02 pm

mišek je napisal/-a:Čuj Sonček zdaj če si ti bil gore, pa kaj zdaj še je sploh kdo tam ali že majo vse posneto, pa drugače spustijo take obiskovalce blizu? Si se pogovarjal s kom od udeležencev?
Jaz občasno kaj gledam, drugače pa če mene vprašaš se norce delajo iz pravih kmetov. MI imamo tudi nekaj kmetije (10 ha) pa vem kako je to, tu se pa samo nekaj afnajo pa vse jim smrdi... Najbolj pa tam, ko sem enkrat videl, ko so se trije spravli na kravo, mislim ne, take bi pa mlato ko kristose. :evil:
Druga pa če se grejo nek šov, tako kot so včasih živeli in delali, mislim pa za božo voljo pa kje si 50 let nazaj videl, da bi ženske v kopalkah skakale okoli štale, takrat jih še meli niso. Tako da, če se grejo nekaj takega potem bi mogli bit tudi tako oblečeni in se tako obnašat! Mislite si, da bi včasih takle gospodar videl, da trije plazijo po kravi, pa tako bi jih natolko, da bi kri scali. Tu pa take delajo. Najbolj so lahko pri tem jezni ljudje, ki so res v tistih časih živeli in ti vejo kako se je delalo. Tu pa prikazujejo kot, da so včasih naše stare mame v kopalkah skakale po štali po južni pa so se šle ležat pod jabko.
Ampak zato je kriva televizija, oni tega ne bi smeli pustit! Ne pa da to vse posnamejo in potem veselo kažejo in ko to gleda to mestno frcovje se jim smešno zdi in kaj mislite, da ko bodo potem ti odrasli, da bodo spoštovali kmeta? Najbrž ja. Zgodi se lahko kvečem to, da če grejo kdaj k kakim sorodnikom na deželo rečejo: "Mami, glej kravico, gremo jahat."

No dosti bo, samo to te res dvigne ko kaj takega vidiš.


Tam ne živi ne duše nč, to je bla prej zapuščena kmetija in tud zdej ej zapuščena kmetija tako kot tle pri nas na vasi sam, da sem jaz še od centra vasi 2 km ven.

Šova še ni konc, trije finalisti se bodo potegoval v živo iz Ljubljane konc Decembra al tam nek sredina mesca, oni majo zdej že vse posnet.

Če kerga zanima, da bi šel na Nedeljsko izlet se lahko dobimo jaz grem v Nedeljo še enkrat gor, ker je tako lepo sama okolica....

Če te kej zanima pa P.s.
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Sr jun 04, 2008 7:53 pm

Stratus_ je napisal/-a:Mene pa zanima, če je Sonček že našel lokacijo od tanove kmetije :D


http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... sc&start=0 :!:
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 69 gostov