Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
claus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: So okt 08, 2005 5:24 pm
Kraj: Novo mesto

Pravica do pridobitve novega prenosnika?

Napisal/-a claus Po dec 10, 2007 3:23 pm

Stvar je taka: pred tremi tedni sem na comtron odnesel prenosnik, ki je biu IZVEN garancije na popravilo. Ker ga u novomeskem comtronu niso znal popraut so ga poslal u maribor. tukej se pa stvar zakomplicira in to zato, ker ko so ga mariboru probal pržgat se ni pržgau in ugotovil so da je počena matična plošča zaradi nesposobnosti pošte slovenije. zdej je šou prenosnik na popravilo v nemčijo in zanima me kaj sploh lahko zahtevam od njih, če sploh lahko kaj, ko preteče doba 45 dni? se enkrat ponavljam da to NI v garanciji.
aja, stroske krije pošta :D

LP, Claus
Na cesti si vzemi čas, ne življenja.
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Po dec 10, 2007 5:07 pm

a nisi dobil od prodajalca kakega lista.mogu bi ga dobit ko si dal comp na servis.gor bi ti moglo pisat da si opravičen novega compa če ti ga ne popravijo v 45 dneh od vročitve na servisu.(npr: ko daš mobitel na servis)
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Sr dec 12, 2007 8:57 pm

myster je napisal/-a:a nisi dobil od prodajalca kakega lista.mogu bi ga dobit ko si dal comp na servis.gor bi ti moglo pisat da si opravičen novega compa če ti ga ne popravijo v 45 dneh od vročitve na servisu.(npr: ko daš mobitel na servis)


to je samo če maš garancijo ..

zdej pa glede na to da si ti oddal "cel" računalnik njim v roke zahtevi celga tut nazaj.. če je kriv prenos pač za to da je matična počena naj se oni s tem ukvarjajo.. ne pa ti ..

ne se pustit da ti ga uturijo z računom za novo matično .. to naj krijejo oni .. tut če je bla recimo matična kriva za tvoje ne delovanje.. ti si jim dal celo.. oni ti pa ne morejo dokazat da je bla res matična kriva.. torej .. morajo dat novo matično not pa izterjat denar od pošte ;)
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov