Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Shebo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Sr apr 27, 2005 4:23 pm
Kraj: Nuclear City

Napisal/-a Shebo Po dec 22, 2008 9:14 am

@damjan: Vsaka čast da si se 'zlizal' po takšni prometni nesreči! Pa srečno okrevanje še naprej.


Drugače pa mislim da ni veliko primerkov na forumu, kateri so morali klicati svojo mamo ali pa drugo žlahto po prometni nesreči... Ker takrat postane največji problem sploh kako ter kaj boš rekel ter kakšna bo reakcija na drugi strani telefona..
THE GOLDEN YEARS have come at last - I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
 
Uporabniški avatar
citroDS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: To jul 25, 2006 9:15 am
Kraj: Primostek

Napisal/-a citroDS Po dec 22, 2008 7:42 pm

Ubistvu je bil res podrajasna proti tebi da...njemu je pljuča zlepilo skupaj al kaj že blo.

lp
 
Uporabniški avatar
McFly
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: To maj 31, 2005 3:40 pm
Kraj: blizu ceste

Napisal/-a McFly Če dec 25, 2008 1:44 pm

Ko sem prebral tole tvojo zgodbo, vidim da mam same nepomembne probleme... :?

Svaka čast, jaz ne vem če bi imel dovolj moči in toliko volje do življenja :(
mess with the best, die like the rest
luks lajk it kut flay
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To jan 13, 2009 8:25 pm

evo malo updeita.....slikce kako to vse zgleda.....oziroma je zgledalo 2 meseca po nesreči v bolnici

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


o shiranosti in o artrofiranju mišic je škoda izgubljati besede...je razvidno iz slik kako zgledajo noge....nekako tako kot malo močnejše roke
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em To jan 13, 2009 9:17 pm

ene 2 -5 let fitnesa .. pa boš dobr .. brazgotine pa žal večne .. amapk če pogledaš .. vsaj veš koliko sedaj velja biti živ ;) ..
srečno v življenju

p.s. celotno temo sem le preletel

lp
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK To jan 13, 2009 9:20 pm

Zaj pa newem nekaj?

A si v bolnici shujšal do amena, al si po naravi suhljat?

Uspešno okrevanje želim... ;)
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy To jan 13, 2009 9:26 pm

:huh: okrevaj čimprej... ker to, kar se ti je zgodilo je grozno..

A imas se kake bolecine?
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan To jan 13, 2009 9:27 pm

Oh sranje :| Koliko časa bo trajalo da boš lahko vsaj hodil ali pa tekel? Pa po desni si jih precej bolj skupil...
Še mene strese ali bi se še usedel na motor :? Sicer je samo 125, pa že to je hitro preveč...ampak ko je tako "sladko" :roll:
Vso srečo
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To jan 13, 2009 11:46 pm

ManIAK je napisal/-a:Zaj pa newem nekaj?

A si v bolnici shujšal do amena, al si po naravi suhljat?

Uspešno okrevanje želim... ;)



mi boš verjel če ti povem da sem na spodnji sliki jst slikan ene slabe 4 leta nazaj?
Slika


imel sm 128kg in 2 metra v višino
potem sem leta 2007 intenzivno začel s fitnesom in v 7 mesecih vsakodnevne 3 urne vadbe prišel na željenih 94 in to obržal do nesreče......v bolnici sem dobesedno propadel na 72 kilogramov....3 meseci ležanja ob bolnišnični prehrani in rezultat je bil viden s slik....

mam pa zdj skromnih84 kg in prihajam k sebi.....tud fitnisiram že aktivno...sicer z eno mejo ampak se že kar dobro definiram nazaj...
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To jan 13, 2009 11:49 pm

AudiBoy je napisal/-a::huh: okrevaj čimprej... ker to, kar se ti je zgodilo je grozno..

A imas se kake bolecine?


bolečine če ti po pravici povem lahko primerjam s tem da imam občutek kot da bi recimo malo bolj intenzivno tekel .....ne da me boli ampak samo čutim utrujenost.....tudi vreme mi ne nagaja (trkam po lesu)

sm si pa tudi malo sam kriv.....ker nimam miru in obstanka že veselo skačem okrog,vozim viličarja v domačem podjetju.....veliko hodim....
ampak ok...itak pravijo da moram čimveč gibat
praktično uporabljam že samo 1 birglo...razen sedaj ko je led in sneg
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To jan 13, 2009 11:58 pm

ijuvan je napisal/-a:Oh sranje :| Koliko časa bo trajalo da boš lahko vsaj hodil ali pa tekel? Pa po desni si jih precej bolj skupil...
Še mene strese ali bi se še usedel na motor :? Sicer je samo 125, pa že to je hitro preveč...ampak ko je tako "sladko" :roll:
Vso srečo


imel sem 10 operacij....konec februarja me čakajo še 3....
-vstavljanje plastike v koleno
-podaljšanje desnega stegna,ker imam desno nogo 3 cm krajšo kot levo
-operacija goleni zaradi osne nesorazmernosti

po tem mislim da bo kul.....čeprav morm rečt da je že sedaj.....nemorem opisat občutka.......da hodim.....napovedi so bile da do konca leta 2008 še nebom na svojih nogah......zdravniki mi pravijo fenomen....

vam pa povem ...samo volja...in trdno prepričanje.....in uspeh se pokaže....
ko si 5 mesecev na vozičku imaš čas za razmišljanje za vse naprej in nazaj...prideš do novic ciljev
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Sr jan 14, 2009 12:35 am

Stari svaka čast. Čimprej okrevaj in drži se :)
Drugače pa ne morem verjet: 128kg in 2 m, potem 94 kg in 72 kilogramov > sedaj 84 kg.
Jaz imam 20 let, 165 in 55 kg, pa jem ''ko prasc'' pa se me nič ne prime. Še oče mi reče, da koliko jem in pira spijem bi rabil bit kot bojler :lol:
Se dajo tud brazgotine rešit z nekimi stvarmi. Je imela sestra operacijo na nogi pa se ji sedaj čisto malo pozna.

LP
 
Uporabniški avatar
stench
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1788
Pridružen: Ne dec 25, 2005 7:46 pm
Kraj: bilo kuda, kiki svuda

Napisal/-a stench Sr jan 14, 2009 12:51 am

Šele zdej sem videl temo. Pretresljiva zgodba.
Ne morem si predstavljat kaj si preživel in kaj si vse mogel čez dat. Vsaka čast tebi in domačim. Drži se še naprej tako kot do sedaj.

Glede kilaže sem te pa tak že hotel vprašat kako si shujšal.
Slika
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Sr jan 14, 2009 2:12 pm

se še spomniš unega možakarja k je biu s tabo v dolenskih na rehabilitaciji, imel je birgle, pa je rekel, da se trudi že slabo leto, da se postavi na noge, potem je pa dejal, da boš srečen ČE boš do konc leta 08 sploh na birglah..in evo...odlično napreduješ, glede na to kako je kazalo...
dobr da nimaš še slik iz šok sobe pa ko si prišel na oddelek..
aja..bolnišnična hrana...kolko si je pa pojedel, mcdonalds party...hehe...hec...
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Sr jan 14, 2009 3:46 pm

rumena ibiza je napisal/-a:se še spomniš unega možakarja k je biu s tabo v dolenskih na rehabilitaciji, imel je birgle, pa je rekel, da se trudi že slabo leto, da se postavi na noge, potem je pa dejal, da boš srečen ČE boš do konc leta 08 sploh na birglah..in evo...odlično napreduješ, glede na to kako je kazalo...
dobr da nimaš še slik iz šok sobe pa ko si prišel na oddelek..
aja..bolnišnična hrana...kolko si je pa pojedel, mcdonalds party...hehe...hec...


he he ....je vsak dan mcdonalds pel ja:):)
hvala da si bla tolk ob men marjanca.....res
da ste me hodil obiskovat.....
une slikce iz šok sobe so pa bolj za bruhat tko da tisto ni za gor....preveč železja:):)
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Sr jan 14, 2009 3:50 pm

chevy je napisal/-a:Stari svaka čast. Čimprej okrevaj in drži se :)
Drugače pa ne morem verjet: 128kg in 2 m, potem 94 kg in 72 kilogramov > sedaj 84 kg.
Jaz imam 20 let, 165 in 55 kg, pa jem ''ko prasc'' pa se me nič ne prime. Še oče mi reče, da koliko jem in pira spijem bi rabil bit kot bojler :lol:
Se dajo tud brazgotine rešit z nekimi stvarmi. Je imela sestra operacijo na nogi pa se ji sedaj čisto malo pozna.

LP


mene brazgotine ne motijo.....res ne....pač se navadiš....morm pa rečt da kako se vidi na slikah je sedaj stanje 60% boljše in lepše zgleda vseskupaj
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Sr jan 14, 2009 4:17 pm

fak...resn stari, sam to pa zgleda tk, ko bi glih mesarju ušel...čimprejšno okrevanje
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
michelin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1101
Pridružen: To avg 15, 2006 7:07 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a michelin Sr jan 14, 2009 7:30 pm

Ko bereš in pregledaš slike,te kar zmrazi in premišljuješ kaj je to življenje. Damjan želim ti čim hitrejše in čim boljše okrevanje in še veliko energije,ki jo sedaj potrebuješ.
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
erixon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 512
Pridružen: Sr jun 16, 2004 2:41 pm
Kraj: Dom je kjer je avto...

Napisal/-a erixon Sr jan 14, 2009 9:56 pm

Pol pa naj še kdo reče da nimamo sposobnega zdravniškega kadra. KOlikor slabo je zgledalo na prvih slikah je sedaj kar v redu. O bolnišnični hrani pa ni potrebno izgubljat besed.

Uspešno okrevanje želim še naprej.
Rad imam ženske, ki znajo bočno parkirat.
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Sr jan 14, 2009 10:31 pm

erixon je napisal/-a:Pol pa naj še kdo reče da nimamo sposobnega zdravniškega kadra. KOlikor slabo je zgledalo na prvih slikah je sedaj kar v redu. O bolnišnični hrani pa ni potrebno izgubljat besed.

Uspešno okrevanje želim še naprej.


če ti povem iskreno sem bil 3 mesece v bolnici tak da vem kako tam stvari stojijo....
prvo bi dal med.sestram plače 200% višje dohtarjem pa prav tako.....
ko so mi dipl.med.sestre povedale koliko imajo plače za to kaj delajo in to v šok sobi kjer je najhuje sm skoraj na rit padel....

vsa čast jim kaj delajo
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov