Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
shalej
Novinec
 
Prispevkov: 473
Pridružen: Po maj 16, 2005 7:54 pm
Kraj: Celje

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a shalej Ne jul 22, 2012 4:30 pm

V tem cenovnem rangu bi pogledal tudi za Apollo 150cc http://www.pitbike.si/index.php?route=p ... uct_id=393 ali 100eur manj za 140cc varianto. So pa tile Apollo že dirkalni motorji zato ni skrbi da bi kej "crknalo", ker imajo vgrajene same boljše dele.
 
marcel124
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po avg 13, 2012 8:45 am

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a marcel124 Po avg 13, 2012 9:05 am

Živijo!
Jaz sem kupil cross motor orion 125cc xl . Vozin se vsak dan po bregi po gozdu. Imam ga že dve leti . Ampak po kakih treh mescih moramo menjati vijake ki držijo zadnji zobnik na zadnjem kolesu. Meni so se ti vijaki potrgali ker so en velik klump in polovica vijaka še je ostala not. Vzel sem vrtalnik da sem strte vijake dobil ven .Prevrtal sem skozi . Na eni strani sem dal daljši vijak na drugi strani pa varovalno matico. Od tega dalje pa nimam več problemov z temi vijaki.
 
Uporabniški avatar
xalfist
Uporabnik
 
Prispevkov: 882
Pridružen: To sep 02, 2008 3:26 pm
Kraj: maribor

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a xalfist Sr avg 15, 2012 6:24 pm

marcel124 je napisal/-a:Živijo!
Jaz sem kupil cross motor orion 125cc xl . Vozin se vsak dan po bregi po gozdu. Imam ga že dve leti . Ampak po kakih treh mescih moramo menjati vijake ki držijo zadnji zobnik na zadnjem kolesu. Meni so se ti vijaki potrgali ker so en velik klump in polovica vijaka še je ostala not. Vzel sem vrtalnik da sem strte vijake dobil ven .Prevrtal sem skozi . Na eni strani sem dal daljši vijak na drugi strani pa varovalno matico. Od tega dalje pa nimam več problemov z temi vijaki.

Ko si jih prvič pogubil bi jih moral nadomestiti z jeklenimi in več težav nebi imel.
Alfa romeo 147
 
stomp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To jan 22, 2013 3:07 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a stomp To jan 22, 2013 3:21 pm

Shalej!!!!!!
zanima kakšna je cena tistega pit bika ki si ga ti šel iskat v avstrijo ki je indetičen stompu?

in zanima me če je to kitajec?
ze za naprej hvala!
 
Uporabniški avatar
shalej
Novinec
 
Prispevkov: 473
Pridružen: Po maj 16, 2005 7:54 pm
Kraj: Celje

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a shalej So jan 26, 2013 12:30 pm

Iz avstrije so Pitracing pitbajki ( http://www.pitbike.si/index.php?route=p ... path=35_64 ).

Piši mi na email shalej@gmail.com
 
pitbull123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne mar 31, 2013 12:49 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a pitbull123 Ne apr 07, 2013 12:09 pm

Zdravo!
Izkoristil bom tole temo in sicer kupujem pit bike
pa me zanima katerega je še najboljše kupit,pripravljen sem dat največ 800 eur ali 700 eur tam nekje
katerega mi vi priporočate če nemi pa prilepite kakšno stran s pit bike
ali pa mi svetujte katerega kupit?
 
Uporabniški avatar
xalfist
Uporabnik
 
Prispevkov: 882
Pridružen: To sep 02, 2008 3:26 pm
Kraj: maribor

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a xalfist Pe apr 12, 2013 1:35 am

pitbull123 je napisal/-a:Zdravo!
Izkoristil bom tole temo in sicer kupujem pit bike
pa me zanima katerega je še najboljše kupit,pripravljen sem dat največ 800 eur ali 700 eur tam nekje
katerega mi vi priporočate če nemi pa prilepite kakšno stran s pit bike
ali pa mi svetujte katerega kupit?


Za tak dnar dobil ze tiste kao kvalitetne iz eu malo rabljene leto dve. Sam sem sicer imel kitajca, na sreco nisem imel težav vse delalo brez problema. Je pa odvisno zakaj ga mas. Če mas v bilzini kakšno progom pa se mislis vsak dan podit po njej, kupi ennega od taboljsih. Če pa bos se peljal tu pa tam po gozdu itd pa je kak kitajc tut ok. Tak da vse je odvisno od želja pa od tega zakaj oz kje oz kolk bos ga uporabljel.
Alfa romeo 147
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a seat Pe apr 12, 2013 2:38 am

Tile mini crosserji so zanimivi ampak čez pravi cross ga pač ni in tuki mislim,da se vsi strinjate.Žalostno pa je,da je veliko folka prpravljeno odšteti 1000€+ za novga kitajca medtem ko bi za recimo malo več dobili odličen japonski izdelek ali celo avstrijski. Škoda denarja in živcev za kitajske izdelke..raje kupite kakšne starejše japonske modele,ki znajo res navdušit in nudit tisto zadovoljstvo pri uporabi...
Nekdo je napisal,da je KTM drag za vzdrževanje....če ga nima naj raje utihne in ne trosi laži,ker so deli za KTM iste cene kot za japonske modele včasih še cenej....
Je pa svet motocrosa kr draga zadeva in tisti,ki že v štartu špara na veliko zna kasneje met še višje stroške.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
pitbull123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne mar 31, 2013 12:49 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a pitbull123 Pe apr 12, 2013 2:14 pm

razmišljam o telih pit bike:
1. http://www.stomp.si/index.php?izbor=pitbike&id=26
2. http://www.stomp.si/index.php?izbor=pitbike&id=25
3. http://www.pitbike.si/index.php?route=p ... duct_id=92
kateri je prvi najboljši od teh drugi in pa tretji
in navedite razlog prosim!
 
pitbike
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To apr 23, 2013 8:59 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a pitbike To apr 23, 2013 9:11 pm

Živjo,

zanimam se za YCF do 200ccm,pa me zanimajo zmogljivosti tega motorja, a to sploh kam potegne al je to spet kaksen nateg kot z ostalimi kros motorji? kok je pa končna hitrost?

lp
 
pitbull123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne mar 31, 2013 12:49 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a pitbull123 Sr apr 24, 2013 4:03 pm

itak da gre če že gre stomp 140 ccm tm ene 110 brez friziranja
 
pitbike
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To apr 23, 2013 8:59 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a pitbike Sr maj 01, 2013 5:16 pm

ja kolega ma v svojmu ycfju blokado na 70kmh,pa me zanima ce je to v vseh?
 
Uporabniški avatar
shalej
Novinec
 
Prispevkov: 473
Pridružen: Po maj 16, 2005 7:54 pm
Kraj: Celje

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a shalej Pe maj 10, 2013 7:29 am

pitbike je napisal/-a:ja kolega ma v svojmu ycfju blokado na 70kmh,pa me zanima ce je to v vseh?


Ne vem kako blokado bi imel, razen dušilca v izpuhu? Ta dušilec se odstrani v 1 minuti z odvitjem 4 vijakov. Na YCFu od 2013 se da zablokirati tudi ročica za plin.

190cc agregat pri YCF je plod japonske Daytone in nudi cca 22KM moči. Do sedaj je še vsakega presenetil že navaden 150cc agregat z močjo cca 17KM, ker motor kar sili na zadnje kolo. Nazadnje ga je preizkusil znanec, ki je imel 250cc kitajca in je rekel da je ta 150cc, ki ga je preizkusil dosti bolj odziven.
 
blaz.kos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne avg 04, 2013 1:45 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a blaz.kos Ne avg 04, 2013 2:11 pm

Živjo!!
Jst sm star 14 let in bi si isto rd kupu kšnga PITBIKE cross motorja. In me zanima če imaja pri nas v PITBIKE.si uredu motorje in če so uredu za začetnika kot sem jaz?

Lp, in hvala že vnaprej za odgovore :)
 
ziga verbovsek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So avg 23, 2014 6:35 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a ziga verbovsek So avg 23, 2014 6:44 pm

Zdravo
Zanima me če gdo prodaja pitbika .max odštejem zan 650e letnik ni važen samo da ni kitajc.
Lp ŽIGA
 
elektrobum
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To feb 05, 2013 3:54 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a elektrobum Pe jun 26, 2015 5:42 am

Zdravo,

Imam prošnjo, prvič kupujem pitbajka.
Bi se našel kakšen kandidat s področja štajerske, da bi mi mal obrazložil stvari, vzdrževanje, deli oz. nasplošno o teh motorjih ter navsezadnje dab se lahka mal po kakšnem prkirplacu peljal oz. po tranku toliko da vsaj dobim mal občutka ? gledam pa v smeri stomp, jcf...

lp
 
keno123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe jan 08, 2016 10:51 am

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a keno123 Pe jan 08, 2016 11:46 am

zivjo
Zanima me nekaj glede motorja Apollo D7 ycf 140cc na njemu sem unicil celinder in me zanima ce lahko mu dam celinder noter 150cc in bat 60mm ne da bi menjal ojnice ali gredi eni pravijo da bi se lahko po casu eno od teh unicilo pac da mi bo od enkrat pocilo zaradi preobremenitve ,kaj vi pravite ja/ne ,je ze kdo naredu tko ? :?:
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4343
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: kopujem PitBike Motocross

Napisal/-a Firediver Pe jan 08, 2016 12:23 pm

Uspelo ti je uničit originalne dele, sedaj pa upaš, da bo kaj več zdržalo s takim friziranjem? :?:
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 81 gostov