cruiser1 je napisal/-a:rumena ibiza je napisal/-a:S-line- je napisal/-a:cruiser1 je napisal/-a:Sicer me tovrstna srečanja in avtomobili pa styling ne zanimajo sam moram rečt, da so avtomobili zrihtani z neko MEJO dobrega okusa za razliko kar vidim pri nas ali pa v avstriji. Tako se mi vsaj zdi po teh fotkah. Morda je fora tudi v tem, da je kar nekaj starejših avtomobilov.
in kaj je narobe z nasimi in avstriskimi avti narobe?????
mogoče to?!?! :P :P :P
Okaj si me nasmejaldo solz!!! Tale golf je vsaj zabaven in smešen.
@S-line
Ne vem kako imaš ti zrihtan avto. Govorim o pretiravanju NEKATERIH (ne vsi) s tisto plastiko, ki jo lepijo vsepovprek po avtomobilih in podobno. Tisto ni več styling z okusom ampak tekmovanje kdo bo več nepotrebne šare montiral na avto. O tem govorim. Te avtomobili iz srečanja v V. Kladuši se mi pa vsaj tako na fotkah zdijo bolj z dobro mero okusa narejna. Morda je problem, da si ne morejo privoščit vseh traparij ali pa imajo tam res več smisla za te stvari. Ne vem.
Mi je že žal, da sem sploh kaj komentiral, ker se bo spet kdo našel, ki bo težil : "a tvoja ameriška j***a so ful boljša ka naši avti"
te popravljam nasmejalA piše ti rumenaibiza POZNAVALKA foruma :P :P
