Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po sep 13, 2010 10:31 am

Suljo20 je napisal/-a:Ja js sm zdj neki razmišlju kaj pa če bi se ta meet organizeru v podobnem stilu kokr so mel bmw-jaši, panoramska vožnja, kosilo,... Mislm men osebno bi se to bl dopadl kokr da sedimo pou dneva u kafani, pou dneva pa na parkingu :lol: Zdj pa tisti k mislte pridt povejte kaj mislte o tem, sploh pa morta glavno besedo rečt organizatorja, js sm samo idejo dou.

LP



@king1 in @speedreak: kaj pravita? jaz sem načeloma za saj ni slaba ideja.

nebi bilo slabo odditi nekam do višav ;)
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Po sep 13, 2010 12:16 pm

Loh bi pa tko nardil da bi se nekam peljal (ideje??), pol na cilju da bi mel en piknik plac, pa da bi se mal obračal čevape pa to, mislm da bi blo čista zmaga, taka srečanja pol ostanejo res u lepem spominu, edin če vreme ne ponagaja preveč, kaj pravte?

LP
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1347
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Po sep 13, 2010 12:32 pm

sicer dobra ideja, jest osebno pa si težko vzamem cel dan fraj, sploh čez vikend, pač otroc, ker če bi se že kaj tazga organiziral, se gre že dopoldne na panoramsko vožnjo in potem piknik al pa kosilo popoldne pa do večera........kot sem že rekel pa pozdravljam tako idejo........
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Po sep 13, 2010 1:14 pm

Ja sej tko sm js mislu Xsara recimo dopoudne gremo pa smo popoudne/zvečer nazaj. Mogoče ti uzame kšno urco al pa 2 več ampak js mislm da se splača, bomo pa še ostale počakal da vidmo kaj bojo rekl.
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2871
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing Po sep 13, 2010 3:36 pm

Če ste za naredimo pri "meni" (pri gorjancih 8) ) ta vikend fešto. Pijačo, odojka 8) 8) in prenočišče častim jaz. Žurko se začne v petek in konča pozno v nedeljo :bow
Prej lahko organiziramo še kakšno turo po beli krajini
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 Po sep 13, 2010 4:26 pm

mihaing je napisal/-a:Če ste za naredimo pri "meni" (pri gorjancih 8) ) ta vikend fešto. Pijačo, odojka 8) 8) in prenočišče častim jaz. Žurko se začne v petek in konča pozno v nedeljo :bow
Prej lahko organiziramo še kakšno turo po beli krajini


Svaka čast za ponudbo. :bow Ideja dobra, samo termin je že ta vikend :shock:

Lp
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 Po sep 13, 2010 4:32 pm

Suljo zelo dobra ideja res, lepo bi blo met kakšno panoramsko vožnjo čez kakšne ovinke pa na manj prometni cesti, samo to je res stvar organizatorjev.
Mihaing zelo rad bi prišel, samo ta vikend imam pa tudi jaz že nekaj planov, tako da res dvomim da mi bo ratalo, hvala pa za povabilo tudi na bmw forumu na ps-u :)
Z veseljem bi prišel, samo res nebi šlo ta vikend pa brez zamere res, ker bi zelo rad prišel ;)
No pa da se vrnem nazaj na temo, king1 in speedfreak povejta še vajina mnenja? A poznata kakšno pot za dobro panoramsko vožnjo, pa če vama sploh ustreza pa piknik ali kosilo? :)

LP
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Po sep 13, 2010 4:52 pm

Suljo čeprav si bsinc,si dau res dobr predlog :tomidelej: js sm ZA :lol:
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Po sep 13, 2010 5:09 pm

mr.ramo je napisal/-a:Suljo čeprav si bsinc,si dau res dobr predlog :tomidelej: js sm ZA :lol:


:lol: :lol: :lol:

Jaz sem za. Karkoli bo, pridem.. če seveda bom frej / imel čas.
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Po sep 13, 2010 5:31 pm

Hahah Ramo ti si ga res zmagu :lol: :lol: Ja dobr sej če nebo noben drug za to greva sama tja h vm na iški :lol:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Po sep 13, 2010 7:07 pm

Jaz sem načeloma za, King1 tudi kolikor sva se pogovarjala, sicer bolj za varijanto kosila nekje po poti kot piknika, kar je sicer dobra ideja, ampak letni čas je rahlo neprimeren,...o turi sva tudi še razmišljala, vendar morava še dorečt, vsekakor pa sprejemava predloge in ideje če ma kdo kako idejo, tudi terminsko, kdaj bi večini odgovarjal.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Po sep 13, 2010 8:03 pm

mihaing je napisal/-a:Če ste za naredimo pri "meni" (pri gorjancih 8) ) ta vikend fešto. Pijačo, odojka 8) 8) in prenočišče častim jaz. Žurko se začne v petek in konča pozno v nedeljo :bow
Prej lahko organiziramo še kakšno turo po beli krajini


Zelo lepo in prijazno od tebe ampak tudi ta vikend jast osebno ne morem pridet.
Bom pa te naslednjo pomlad držal za besedo in takrat se sigurno vidimo. Ampak ne na način, da vse ti častiš. Vsak nekaj pa bo cool za vse. Hvala za ponudbo in seveda si vabljen, da se tudi ti oglasiš v domžalah, če boš imel čas in voljo.

xsara je napisal/-a:sicer dobra ideja, jest osebno pa si težko vzamem cel dan fraj, sploh čez vikend, pač otroc, ker če bi se že kaj tazga organiziral, se gre že dopoldne na panoramsko vožnjo in potem piknik al pa kosilo popoldne pa do večera........kot sem že rekel pa pozdravljam tako idejo........


Sam imam isti t.i. " problem " in tudi jast ne morem kar zmaglit za cel dan. ;)

adis je napisal/-a:
Suljo20 je napisal/-a:Ja js sm zdj neki razmišlju kaj pa če bi se ta meet organizeru v podobnem stilu kokr so mel bmw-jaši, panoramska vožnja, kosilo,... Mislm men osebno bi se to bl dopadl kokr da sedimo pou dneva u kafani, pou dneva pa na parkingu :lol: Zdj pa tisti k mislte pridt povejte kaj mislte o tem, sploh pa morta glavno besedo rečt organizatorja, js sm samo idejo dou.

LP



@king1 in @speedreak: kaj pravita? jaz sem načeloma za saj ni slaba ideja.

nebi bilo slabo odditi nekam do višav ;)


Ja je odličen predlog a kaj ko do zadnjega ne bomo vedeli kdo pride in kdo ne. Pa še točnost glih ni vrlina nekaterih. ;) Bomo pa še dorekli kako in kaj.


No pogovor je tekel v tej smeri ( moj predlog, ki ni nujno, da se ga upošteva ), da se zberemo kakšne dve ure prej in jo mahnemo proti prelazu Črnivec ( odlična in zavita cesta za nekatere navdušence, ki bi radi malo prepucali ventile ), seveda je tudi tam nekaj lokacij za slikanje in tam naprej proti mali planini. Tam so dobre in zelo lepe lokacije za slikanje in poziranje. :lol: :lol:
Ko pa se vračamo pa se ustavimo v eni pizzeriji oz. gostilni in si privoščimo kosilo kot pravi gospodje. :lol: :lol:

Druga varianta pa ostaja prvotna, da se zberemo v domžalah v lokalu, kakšno rečemo, malo zapeljemo in se pomastimo z " palačinkami ".
Veliko je tudi odvisno od vremena tako, če se vam to zdi u redu ( malo razmislite ) in se tekom tedna zmenimo in dorečemo ostale podrobnosti.

lp

p.s. če pa imate še kakšen prelog pa kar na dan z njim.
 
Uporabniški avatar
...:::Team:::...
Novinec
 
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr sep 26, 2007 12:47 pm
Kraj: ...It's Balkan you know, i change Bentley to Lada...

Napisal/-a ...:::Team:::... Po sep 13, 2010 9:23 pm

če ne bo palačink me ne vidite blizu!!! :EE
P0rn Industries Inc.

speedfreak za moderatorja!
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 Po sep 13, 2010 9:57 pm

King1 je napisal/-a:
No pogovor je tekel v tej smeri ( moj predlog, ki ni nujno, da se ga upošteva ), da se zberemo kakšne dve ure prej in jo mahnemo proti prelazu Črnivec ( odlična in zavita cesta za nekatere navdušence, ki bi radi malo prepucali ventile ), seveda je tudi tam nekaj lokacij za slikanje in tam naprej proti mali planini. Tam so dobre in zelo lepe lokacije za slikanje in poziranje. :lol: :lol:
Ko pa se vračamo pa se ustavimo v eni pizzeriji oz. gostilni in si privoščimo kosilo kot pravi gospodje. :lol: :lol:

Druga varianta pa ostaja prvotna, da se zberemo v domžalah v lokalu, kakšno rečemo, malo zapeljemo in se pomastimo z " palačinkami ".
Veliko je tudi odvisno od vremena tako, če se vam to zdi u redu ( malo razmislite ) in se tekom tedna zmenimo in dorečemo ostale podrobnosti.

lp

p.s. če pa imate še kakšen prelog pa kar na dan z njim.


Čist iskreno povem king. Obe varianti meni čisto odgovarjata, samo res pa je da prva varianta pride v poštev skoraj samo v primeru lepega vremena, druga varianta pa bolj ob slabem vremenu. Ker po mokri cesti pri prvi varianti ni lih priporočljivo da se nebi kdo preveč igral s svojim strojem in bi se še kaj slabo končalo, tako da nevem res je težko za tako naprej napovedat, samo se mi res zdi prva varianta bolj priročna samo v lepem vremenu. Tudi slikanje na lokacijah je potem bolj zanimivo kot pa v slabem vremenu. No to je moje mnenje, odločitev je pa čisto vajina ;)
Skratka všeč mi je pa v obeh primerih ;)

LP
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1347
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara To sep 14, 2010 6:03 am

King1 je napisal/-a:
mihaing je napisal/-a:Če ste za naredimo pri "meni" (pri gorjancih 8) ) ta vikend fešto. Pijačo, odojka 8) 8) in prenočišče častim jaz. Žurko se začne v petek in konča pozno v nedeljo :bow
Prej lahko organiziramo še kakšno turo po beli krajini


Zelo lepo in prijazno od tebe ampak tudi ta vikend jast osebno ne morem pridet.
Bom pa te naslednjo pomlad držal za besedo in takrat se sigurno vidimo. Ampak ne na način, da vse ti častiš. Vsak nekaj pa bo cool za vse. Hvala za ponudbo in seveda si vabljen, da se tudi ti oglasiš v domžalah, če boš imel čas in voljo.

xsara je napisal/-a:sicer dobra ideja, jest osebno pa si težko vzamem cel dan fraj, sploh čez vikend, pač otroc, ker če bi se že kaj tazga organiziral, se gre že dopoldne na panoramsko vožnjo in potem piknik al pa kosilo popoldne pa do večera........kot sem že rekel pa pozdravljam tako idejo........


Sam imam isti t.i. " problem " in tudi jast ne morem kar zmaglit za cel dan. ;)

adis je napisal/-a:
Suljo20 je napisal/-a:Ja js sm zdj neki razmišlju kaj pa če bi se ta meet organizeru v podobnem stilu kokr so mel bmw-jaši, panoramska vožnja, kosilo,... Mislm men osebno bi se to bl dopadl kokr da sedimo pou dneva u kafani, pou dneva pa na parkingu :lol: Zdj pa tisti k mislte pridt povejte kaj mislte o tem, sploh pa morta glavno besedo rečt organizatorja, js sm samo idejo dou.

LP



@king1 in @speedreak: kaj pravita? jaz sem načeloma za saj ni slaba ideja.

nebi bilo slabo odditi nekam do višav ;)


Ja je odličen predlog a kaj ko do zadnjega ne bomo vedeli kdo pride in kdo ne. Pa še točnost glih ni vrlina nekaterih. ;) Bomo pa še dorekli kako in kaj.


No pogovor je tekel v tej smeri ( moj predlog, ki ni nujno, da se ga upošteva ), da se zberemo kakšne dve ure prej in jo mahnemo proti prelazu Črnivec ( odlična in zavita cesta za nekatere navdušence, ki bi radi malo prepucali ventile ), seveda je tudi tam nekaj lokacij za slikanje in tam naprej proti mali planini. Tam so dobre in zelo lepe lokacije za slikanje in poziranje. :lol: :lol:
Ko pa se vračamo pa se ustavimo v eni pizzeriji oz. gostilni in si privoščimo kosilo kot pravi gospodje. :lol: :lol:

Druga varianta pa ostaja prvotna, da se zberemo v domžalah v lokalu, kakšno rečemo, malo zapeljemo in se pomastimo z " palačinkami ".
Veliko je tudi odvisno od vremena tako, če se vam to zdi u redu ( malo razmislite ) in se tekom tedna zmenimo in dorečemo ostale podrobnosti.

lp

p.s. če pa imate še kakšen prelog pa kar na dan z njim.


jap čez črnivec je idealna cesta, moj unči se tam počuti kot na ghd :lol:
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6397
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n To sep 14, 2010 8:49 am

edino asfalt je nikakvi (gre še po makadamu boljš) :lol: :lol: :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP To sep 14, 2010 9:02 am

Ma men je ubistvu useen, sam da se nekam gre, da se neki dobrga poje pa spije, pa da kšno debato dobro udarmo. Edin to mi ni da bi ceu dan sedeu u kafani čeprou če nebo druge bom že :)
 
Uporabniški avatar
acid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1910
Pridružen: Po okt 13, 2003 1:29 am
Kraj: Vuzenica/MariboR

Napisal/-a acid To sep 14, 2010 11:05 am

To glede panoramske vožnje in fotkanja se mi zdi super ideja, saj že dolgo ni blo česa podobnega, sem takoj za to varjanto. ;) da bi le vreme blo kolkr tolk ok pa bo super. 8)
*** VOLKSWAGEN GOLF MKV TSI GT 170PS ***
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 To sep 14, 2010 12:18 pm

acid je napisal/-a:To glede panoramske vožnje in fotkanja se mi zdi super ideja, saj že dolgo ni blo česa podobnega, sem takoj za to varjanto. ;) da bi le vreme blo kolkr tolk ok pa bo super. 8)


Pol pa pač glejmo v tej smeri ampak vseeno še vedno ne vem kok nas bo in če se vsi strinjamo. Ampak bi pač morali spremeniti tudi uro, ker preden se vsi primigajo :lol: bo že vsega konec. Mislim vremena če bo lepo. ( sonček ).

Ampak vseeno moramo imeti rezervni načrt, če bo dež kot ponavadi pri nas na srečanjih. Tako da glejmo in računajmo na oba načrta.

lp
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 To sep 14, 2010 4:07 pm

A potem praktično king tako kot sem tudi jaz malo nazaj predlagal?
Če bo lepo vreme varianta 1, če bo slabše vreme pa bolj tako kot prejšnja dva srečanja?

LP
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov