Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne jun 19, 2005 9:38 pm

sam lol, Rx8 pelo mal pred tem ko sem sel domu 16,4 :lol: :P :vc
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mare9mm Ne jun 19, 2005 9:57 pm

nitro1 je napisal/-a:No ja da ne boste samo hvalil vsega skupi,se men za v prvo niti ni zdel neki pretiran zanimivga ;) Na parking placu je blo več spedenanih avtov kot na tekmovanju v stylingu,pa še tm je bil uglavnem kič...

Fora je bla v tem, da so fantje in punce ob cesti hotl pobrat čim več ustopnic za obiskovalce in sploh niso ljudem omenjali styling showa. :evil: Potem so eni k so pršli h nam tekmovat šli nazaj zatežit, eni so kr žrtvoval unih 500 SIT, eni pa zarad tega niso hotl not na styling, ker so rekl "ne, sej kul, sej zdej sem pa že karto za obiskovalce plaču..." :shock: Smo se dopoldne zlo trudl, da bi še kakšnega notr spravli, pa se pač ni izšlo. Osebno se mi pa zdi, da 50 sodelujočih + še kakšen naš avto z okusom postylanih vozil na en plac spravt ni tok zlo slab uspeh. Res se mi zdi, da je edino malo "kič" bil Suzuki Swift, pa novoletna jelka, mislm rečt Daewoo Kalos, k pa je itak pršu čist prepozn in ni v ničemer tekmoval, sam smo ga (na prošnje :pray: njegovih kolegov, ki so sodelovali na tekmovanju) spustili samo na koncu noter. Vsak ima svoj okus, meni so bili sodelujoči ušeč :tomidelej: , pa tudi na dragu je bilo par izredno lepih avtov, in tudi na parkingu, priznam. :bow Pač nam ni vseh uspelo prepričati, da naj sodelujejo. :roll: So what.

Sonce je sekalo, obiskovalcev je bilo ogromno, nekateri pa so mi prav močno parali živce ker so na vsak način hoteli parkirat v styling show prostor. :bonk

Sem za to, da še kdaj ponovimo. :pij: Prvič smo tole tam izvajali in tudi kar se tiče ozvočenja, je bil rahel nesporazum, ampak pač smo se znajdl in Dgrejtst se je moru pač mal dret. Bo drugič bolš. Sigurno! ;)
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 875
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Napisal/-a nitro1 Ne jun 19, 2005 10:04 pm

No men je tista prijazna domačinka k mi je prodala karto posebej rekla oz. prej vprašala,Stajling ali kot gledalec,zato sem se kr za gledalca odloču ker na programu niste imel tekmovanja za najgrši avto...potem bi skor vrjetn not zapelu :twisted:
 
voltage
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Po jun 21, 2004 11:51 am
Kraj: Jesenice

Napisal/-a voltage Ne jun 19, 2005 10:09 pm

blo je res ql, počutm se ko prepražena šunka, glavo mam namest ekonomlonca doma. za streho bi lahk bol poskrbel, organizacija sicr ql, komentator pr dirkah mau :noro sam drgač pa kr se tiče dragou kr uredu, na žalost nism mogu bit do konca, se mi je pa zgodila ena smešna stvar. zj ne vem a je to res al ni. no stvar taka... učeri sm od zore do mraka z kolegom delou gepk (prtlažnik) da bi ja čim bol zgledou pa use, drkala sva se najbl, sicr še ni zaklučen, pa zutri u 5h sm ustou da sm avto oprau pa posesou. ko sm šu me pa čez kkšno urco kliče ben (blackwind) da sm dobu pokal... pokal za najbolj oddaljeno vozilo glede na kraj. zj nimam pojma če me je to zajebavou al ne samo mi je dalo mislt: ceu dan sm delou na tem da bi MOGOČE dobu en pokal, pol pa zvem da bi blo use kr bi mogu nardit to, da bi se ke prmajou pa notr med styling avte šu. swašta. uglavnem zabluziu sm. glava me peče. broohy prodej avto pa kup teniske, prosm.

LP
 
Uporabniški avatar
Boych
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: To jun 04, 2002 9:44 am

Napisal/-a Boych Ne jun 19, 2005 10:10 pm

P206S16 je napisal/-a:ker itak tako kot povsod kjer so kakšne prireditve avto&moto, tudi tu brez prometne nesreče ni šlo. Pod Trojanami je obležal motorist. Udeležena v nesreči je bila še 407. V akcijo je moral tudi helikopter, ki je ponesrečenca odpeljal. Zgodilo se je malo pred 19 uro.



Tudi v Kamnici je bila ista zgodba... umrl motorist

Lp Boych
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 875
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Napisal/-a nitro1 Ne jun 19, 2005 10:20 pm

Sej tem motoristom se pa tud ni za čudit k tacga vraga delajo po cest :roll: :roll:
K sem se peljal proti domu bi se skoraj čelno počl trije motoristi k so prehiteval gosto kolono vozil...mislm škoda k sm biu šofer,pa sam v avtu drugač bi jih prou posnel,norce :evil:
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mare9mm Ne jun 19, 2005 10:22 pm

voltage je napisal/-a: ko sm šu me pa čez kkšno urco kliče ben (blackwind) da sm dobu pokal... pokal za najbolj oddaljeno vozilo glede na kraj. zj nimam pojma če me je to zajebavou al ne


Pa lepo sem se zadru za tabo, če pridete še nazaj, pa si reku "dons ne". Ni bla zajebancija, res si dobil pokal za najbolj oddaljeno vozilo. :EE

Sej smo gledal tvoj kufer, sam je Miki vseen mel mal bolš, pa verjetn še kdo... Konkurenca je huda, še posebi, k boš mogu DarkDoga sesut, k ma tud Cliota... Ampak to naj ti bo v motivacijo, lepo je bilo, da si delal da bi bilo fertik za na naš show in da si se tako daleč pripeljal pokazat.Svaka čast. :bow
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
Uporabniški avatar
OG_Blaz
Novinec
 
Prispevkov: 310
Pridružen: Če jun 16, 2005 8:04 pm
Kraj: Ok.Domžal

Napisal/-a OG_Blaz Ne jun 19, 2005 10:25 pm

Bil tam do 4ih no malo ces, sonce je ubijal :oops: :oops: ja tak sem :) nekaj dobrih avtov je bilo na stylingu mi je bil najepsi P206RC na dragu pa Evo :twisted: in S3 :twisted: :twisted: samo ko v evotu atek ni znal vozit.Tako da mi je blo zelo vsec samo sonce je bil res prehud pa dost folka pa nikjer za sedet ob progi.Sem sel za ograjo se naslonil in lepo sedel ko pa je presel drug varnostnik takoj zatezi :evil: .Blo je cool pridem drugic spet in mogoce grem se na drag si malo sramote narest :-P :P
 
Uporabniški avatar
Torti
Novinec
 
Prispevkov: 374
Pridružen: To mar 29, 2005 8:34 pm

Napisal/-a Torti Ne jun 19, 2005 10:26 pm

Organizacija ql, drag razočaran, styling :tomidelej: , Honde pa :jao: njihove blokade! Saj to ne moreš verjet. Non-stop na blokadah! :bonk :bonk :bonk No ja,vsak pač ima svoje veselje! Pa brez zamere. :P
Tukaj pa imate nekaj slikic:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Pa en lep pozdrav!
Slika
 
Uporabniški avatar
HyundaiGTI
Novinec
 
Prispevkov: 450
Pridružen: Pe feb 04, 2005 8:13 pm
Kraj: Še sam ne vem dobr

Napisal/-a HyundaiGTI Ne jun 19, 2005 10:28 pm

No pa še jest blo je ful dobr, avti hudi (kolk majo eni den....) :lol: mal so se dragi vlekl sam ok edina stvar ki me je pa motla da SO ORGANIZATORJI PREMORALI SAMO EN SMETNJAK!!!!! Drugač pa svetovno :D :D :D :D :D
Ej štef pazi s kom dirkaš !!!
 
Uporabniški avatar
M3
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1931
Pridružen: Pe sep 05, 2003 9:11 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a M3 Ne jun 19, 2005 10:29 pm

@torti 56k killer :twisted: :twisted: :twisted:

a nebi ti to v album naložil? sej ga imamo tudi na a.com :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
daewoo_rugby
Uporabnik
 
Prispevkov: 1292
Pridružen: To dec 16, 2003 12:54 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a daewoo_rugby Ne jun 19, 2005 10:30 pm

dobro sem se mel :D
 
Uporabniški avatar
Torti
Novinec
 
Prispevkov: 374
Pridružen: To mar 29, 2005 8:34 pm

Napisal/-a Torti Ne jun 19, 2005 10:32 pm

M3 je napisal/-a:@torti 56k killer :twisted: :twisted: :twisted:

a nebi ti to v album naložil? sej ga imamo tudi na a.com :lol:


Ups,forgot it! Sicer pa kdo še te ma danes 56k??? :roll:
gremo nazaj na temo!
Kako ste se pa kaj ostali imeli! ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Ne jun 19, 2005 10:37 pm

Joj pozabu sm se Pugiju in Gerchiju zahvalit, da sta mi zrihtala une 4 pičke, da so se mal na mojmu cliotu slikale.Mislim da bojo slike zelo lepe in bojo romale na steno.
Hvala fanta!
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor Ne jun 19, 2005 10:40 pm

En par graj:
-premal wcjev (2) :roll:
-ni blo košev :roll:
-premal pijače ( zmanjkalo je vode že ob 4)
-pa dragi so se vlekli. Mogli bi it vsak 3 runde pa najbolši čas pa bi blo ne pa neki finali pa vsak 100x gor pa dol.

Gledalcev je bol pa noro. Pomoje jih organizatorji niso pol tolk pričakovali.
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne jun 19, 2005 11:14 pm

Super blo edino drag race se mi je nekam dolgo zdel... 10x eni vozli :)
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Ne jun 19, 2005 11:24 pm

Lol, sej res...glede draga.. komentator/napovedovalc je ene parkrat povedu da so taka pravila, da ne gre na izločanje in izpadanje, ampak se merjo nekak časi..itd, pol pa začne govort kdo je izpadu, kdo ni... :D

Pa valda pohvale organizatorjem in vsem sodelujočim! Blo kul! 8)
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 875
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Napisal/-a nitro1 Ne jun 19, 2005 11:26 pm

Se definitivno strinjam...za une tahude stroje sm mogu čakat cel da da so se 2 krat dol peljal :roll: :roll: :!:
 
Uporabniški avatar
drkkk
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: Ne apr 24, 2005 9:10 pm

Napisal/-a drkkk Ne jun 19, 2005 11:41 pm

tak ko sem ze napisal...

been there, seen that...

meni je blo vse totalno out...
na primitivni ravni, avti sami bogi razen treh, ozvocenje, bi bilo boljse, da ga ne bi bilo (tak ko ga ni bilo na cilju), zensk nobenih pametnih za videt mogoce kake dve do tri...
na stajlingu pa itak isti avti ko vedno samo pac v skrceni oblik
meni je v bistvu zal da sem zapravo nedeljo, naredil 200km iz zapravil 500sit za vstopnino... (se dobro, da smo imeli svojo hladno pijaco in hrano)

najbolj mi je pa kompleten vtis pokvaro neki d**** z bmw-jem ki je najprej nekaj driftal pol pa se oddriftal med parkiranimi (styling) avti...

no v glavnem moja ocena je skrajno negativna, ker hodim dosti po podobnih zadevah, pa vem kako bi moralo kaj potekat...

(da se o senci ne pogovarjamo...)
 
Uporabniški avatar
BaSe
Uporabnik
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: Če dec 26, 2002 2:47 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a BaSe Ne jun 19, 2005 11:51 pm

drag se je vleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekooooooooooooooooooooooooo

ja pol na koncu, kdo je sploh zmagal, je videlo vsaj 1000 ljudi zmagovalca????


predolgo se je vleklo, saj pa sta videli kak so ljudje začeli že množično odhajati, nevem no mogoče predolge pavze, pa najbol na Kur*c mi je šlo to, da so mogli prvo oni odpelat 2 dirki od 16-17 sekun, pol drugi.... PA zakaj niso vsi naenkrat odpelali, al pa pol zaj pa nazaj, pa drugih pol, pa nazaj ne pa zaj moram priznat, da je blo že pol FUL NEZANIMIVO :?
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov