Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a dgreso Ne jul 11, 2010 8:32 am

lani je blo 400x boljše. resno sem bil razočaran nad dogajanjem. še dobro da se nas je našlo nekaj uporabnikov forumov skup da nam je minil popoldan.
 
Uporabniški avatar
ezzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr maj 31, 2006 2:56 pm

Napisal/-a ezzy Ne jul 11, 2010 9:11 am

Se popolnoma strinjam, da je bila razlika proti lani ogromna...manjkalo je ogromno avtomobilov,z elektriko nismo imeli sreče itd. ampak tak pač je.

:x
1) Do it right first time.

2) Buy cheap, buy twice.
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 9:55 am

Jaz pa nad samo organizacijo nisem nevem kako razočaran. Hval bogu, da se kdo še sploh najde in tovrstne stvari še organizira.
Presenečen sem bil nad število pripeljanih vozil, ker je potrebno pomisliti na to, da je jih veliko na morju.
To da ni bilo glasbe oz. ni bila glasna mi je tudi zelo ustrezal, ker na showih me ravno to moti, da je glasba prenaglas in se ne mores pogovarjat.

Razočaran pa sem nad sodniki PDP-ja. Od včeraj naprej razumem, zakaj se določene osebe ne pojavljajo na slovenski showih ampak hodijo samo še v tujino. Poraja se mi ogromno vprašanj, na katera mi bo mogoče kdo znal odgovoriti.
1. Na showih sem opazil vozila, za katera sumim, da na začetku niso vplačala prijavnine na začetku sezone za PDP. To sem opazil že v Ajdovščini in tudi sedaj v Mariboru. Lahko da se motim, ampak lepo bi bilo, če bi bil tovrstni spisek kje objavljen, kdo tekmuje v PDPju.
2. Kako lahko sodnik ocenjuje svoje vozilo in potem še zmaga?
3. Kako lahko vozilo, ki je na show pripeljan še nesestavljen, pripeljan po uri, ki je določena za prijave in na koncu zmaga?

Tale PDP ste letos čisto zasral in kakor sem že prej omenil sem zelo razočaran nad vašim delovanjem in mislim, da boste z tovrstnim početjem, kot ste ga pokazali včeraj, v prihodnjem letu imeli še manj vozil na showih.
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
ezzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr maj 31, 2006 2:56 pm

Napisal/-a ezzy Ne jul 11, 2010 10:06 am

Svašta... z totimi so vedno problemi.Konkretno kaj se je dogajalo nevem, ker so imeli svoje ljudi in sodnike, in je bilo vse ločeno od nas.

Najboljša mi je bila pa tota, da smo mi vse organizirali, kupili pokale, plačali Dja itd., oni pa so samo prišli, ocenili svoje avte iz PDP, in so zahtevali plačilo za sodnike,prevozne pa nevem kaj še vse... mislim smehi totalni. :lol: :lol:

No v glavnem, glede PDP-ja se moraš obrniti na uporabnika Lossy in S-line-.
1) Do it right first time.

2) Buy cheap, buy twice.
 
Lossy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Ne jun 01, 2008 7:37 pm

Napisal/-a Lossy Ne jul 11, 2010 10:14 am

veselko. prijavljen si u kategorijo cline, amapk tvoj avto nima niti ene stvari cline, imaš vse znaćke, napise use, ....

sicer pa 3 sodniki, 3 ocenjevalni listi, vsak oceni avto za sebe in na koncu oseba ki sešteje točke, da sredinsko polo za odločilno, se pravi, če sm jaz tvoj avto ocenu z 40 točk, s-line 45 točk in struja 50 točk, je tvoj rezultat 45točk

lp
državni prvak: amater extreme 2009

32 styling awords in 2009
 
david272
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Po jan 18, 2010 6:52 pm

Napisal/-a david272 Ne jul 11, 2010 10:21 am

Marsikaj ni pravicno,pa se dogaja.Mene sicer ne boli,ker ne tekmujem(nimam primernega vozila)Po mojem imajo sodniki prevec proste roke,kdo pa jih sploh doloci?Po mojem bi se morali vsi organizatorji bolj potrudit,in bit pozorni na razne nepravilnosti,ki nastajajo pri ocenjevanju.Nikoli ne kritiziram nobene taksne prireditve ali kaksnega avtomobila,razkuri me,pa nisem edini,da ocenjevanja niso postena.Sodnik,ki ocenjuje pa zmaga,halo!!!Kolko vem,tudi Dr.Izpuh ni tekmoval,meril je le za salo,dal je nek pokal celo,to se mi zdi posteno.Ce se kaj motim,me naj kdo popravi.lp
(info iz drugih virov)
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 10:23 am

Lossy je napisal/-a:veselko. prijavljen si u kategorijo cline, amapk tvoj avto nima niti ene stvari cline, imaš vse znaćke, napise use, ....
lp


Ste pa hecno, sej ste vi tisti, ki ste avto uvrstili v kategorijo Clean, se ti ne zdi in ce malo pomislim po tem kar sem prebral v pravilniku, me zanima kam bi ga pa drugam uvrstili? Sej Clean po pravilniku, ki ste ga naredili sploh ni več Clean ampak bi bilo bolje če bi napisal da je to kategorija za vozila, ki so čimbolj podobna orignalnemu vozilu. Kako se točkuje mi je pa jasno, samo bistva nisi razumel in odgovoril. In glede na to kar počnete na slovenski sceni glede avtomobilizma lahko skoraj zagotovo povem, da drugo leto še tega ne bo kar je letos.
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Ne jul 11, 2010 10:23 am

Lossy, ne se sekirat, tebe ne morajo vsi razumet, ti si RICER
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Lossy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Ne jun 01, 2008 7:37 pm

Napisal/-a Lossy Ne jul 11, 2010 10:26 am

Patrik_A3 je napisal/-a:Lossy, ne se sekirat, tebe ne morajo vsi razumet, ti si RICER


i love rižota :lol:
državni prvak: amater extreme 2009

32 styling awords in 2009
 
j€rn€j
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe dec 05, 2008 11:52 pm
Kraj: Ptuj-okolica

Napisal/-a j€rn€j Ne jul 11, 2010 10:34 am

moje mnenje glede ocenjevanja in kategorij, žalost...
losy, kaj je pa na meganu cabrio bilo tako sclenanega?? da je dobil prvo mesto??
že sama barva je v ku***, da naprej ne naštevam, astra je nečemu podobna, na njej imaš kaj videt, vloženega veliko truda, denarja..., megan ima pa zadnjo haubo kot da bi od soda podn gor našvasal, za razjokat, pa tudi open ni vredno komentirat...
tak da se bi kar strinjal z lasnikom astre, kaj bo drugo leto sledilo..

lp
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a dgreso Ne jul 11, 2010 10:36 am

pri unem belem slk-a so tudi neki osebki prigovarjali sodnika o ocenjevanju in po naših videnjih mu je sigurno dal več točk kot si zasluži.
ko se avto ocenjuje naj bo zraven samo lastnik ne pa cel kup ljudi, ki sodniku kaže kero številko naj obkroži.

sem pa tudi sam potegnil črto čez slovenske šove. kar se tekmovanja tiče. jih je par ki izstopajo v slo. (lenart npr.)
 
Uporabniški avatar
ezzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr maj 31, 2006 2:56 pm

Napisal/-a ezzy Ne jul 11, 2010 11:32 am

david272 je napisal/-a:Marsikaj ni pravicno,pa se dogaja.Mene sicer ne boli,ker ne tekmujem(nimam primernega vozila)Po mojem imajo sodniki prevec proste roke,kdo pa jih sploh doloci?Po mojem bi se morali vsi organizatorji bolj potrudit,in bit pozorni na razne nepravilnosti,ki nastajajo pri ocenjevanju.Nikoli ne kritiziram nobene taksne prireditve ali kaksnega avtomobila,razkuri me,pa nisem edini,da ocenjevanja niso postena.Sodnik,ki ocenjuje pa zmaga,halo!!!Kolko vem,tudi Dr.Izpuh ni tekmoval,meril je le za salo,dal je nek pokal celo,to se mi zdi posteno.Ce se kaj motim,me naj kdo popravi.lp
(info iz drugih virov)


Res je Dr.Izpuh je bil po merjenju na drugem mestu, ampak kot neke vrste sponzor je odstopil svoje mesto ;) naslednjemu za njim.
(ob tej priložnosti, hvala za izredno lep pokal) ;)
1) Do it right first time.

2) Buy cheap, buy twice.
 
GOOS
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To jun 17, 2008 6:14 pm

mnenje

Napisal/-a GOOS Ne jul 11, 2010 11:53 am

Ne da se vtikam v vaše showe ali organizacijo.
Tudi sam se jih udelezujem, vendar le zgolj kot opazovalec... ter tu pa tam na kaksnega postavim na zeljo organizatorja avto na ogled vendar ne tekmujem (npr. Murska Sobota, Radgona) ...
Zalostno je da vedno ko preletavam te forume, naletim na podobne debate...
Zakaj ne organizirate zadeve tako kot jih npr. mi pri amerikancih...
Naredi se srecanje vozil, muzika, cevapcici, pir, carwash, kaki bend kaj zaspila itd...
Vsako vozilo ki pride gre na neko ocenjevanje... ampak ... nam to ni poglavitno...
Boli nas al keri avto kaj dobi ali ne...
- DRUZENJE je tisto kar nas pritegne na take showe in kup pločevine...
kaksen pokalcek ali nagrada je pa potem še tista pika na "i" za vsakega posameznika in še en razlog več za dorbo voljo in kakše pirček več...
- kdo se bo čez 5 let spominjal kak je na tistem showu dobil ta ali oni pokal??? nobeden... ze pri nasl. avtoshowu si zgodovina in gres v pozabo... verjetno se še najbolj spominjate kakih bedarij ki nastanejo po showih ali na afterih... a ni to bistvo vsega???
Vem da nisem glih med mlajsimi na tem forumu, in da ja tukaj veliko taksnih ki imajo izpit leto, dve morda tri...
marsikomu bodo moje besede odveč in se nebo strinjal, nekateri se morda boste... ampak žalostno je - da nekdo ko se trudi organizirat in izpeljat taksen show, na koncu potegne najkrajšo ker ga tukaj dobesedno povozite...
Predlagam da vsak ko napiše kakšno kritiko se naj prej poizkuša sam v kakšni organizaciji podobne zadeve in potem naj zveka dalje.

Jaz mislim da manjše showe (tam do 30 vozil) raje organizirajte kot srečanje in druzenje ter ne kot nek kontest... ker ni realno ocenjevat avte ce imas na razpolago samo 2 avta v kategoriji... potemtakem se boste skoz kregali zakaj on in zakaj ne jaz... Raje vsak pripelje v kuferamu kak 6pack al dva (ker predvidevam da za gajbe nimate placa) pa se ga nažrite do konca... pa se potem naslednje dni smejite preko foruma drug drugemu in si kazite slike iz mobilcev...
boste imeli vec od tega...verjemite...

bodite fajn... pa mirno kri ... in se vidimo na kaksnem "vecjem" showu ...

pa brez zamere...

LP
P.
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 12:00 pm

Se skorajda v vsem strinjam s tabo, vendar moja kritika ni letrela na organizatorja. Men je bilo cisto vredu.

Kritika je letela na nacin ocenjevanja in to da sodniki sami odstopajo od pravil, ki so jih na zacetku sezone sami dolocili.

Drugace pa ravno zaradi taksnega druzenja, kot si omenil v svojem postu, grem konec julija na Madzarsko, kjer se dogaja ravno to kar si napisal, FESTA ...
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
George86
Novinec
 
Prispevkov: 121
Pridružen: To feb 27, 2007 3:53 pm
Kraj: MB

Napisal/-a George86 Ne jul 11, 2010 12:41 pm

Ezzy. Edino na koga se lahko obrnejo glede PDP-ja sem jaz. Prvo bi se rad opravičil zmešnjavi. Včasu ocenjevanja me namreč ni bilo,obljubim pa,da se bom vsedel dol z sodniki,ter se pogovoril glede ocenjevanja.Ezzy Glede denarja,pa raje ne bom govoril,ker se bomo spet skregali. Letos naj bo tak kak je. Za nasljednje leto bomo drugače uredili zadevo ( če še bomo sploh koga imeli v PDP-ju ) veselko. Predlagam, da se enkrat dobimo,ter na miren način rešimo zadevo.Tako sem tudi Lovrotu rekel.
SCORPION TUNING CLUB
Sponzored by: ŠKORPIJON BAR RAZVANJE&AVTO TERTINEK
 
Uporabniški avatar
ezzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr maj 31, 2006 2:56 pm

Napisal/-a ezzy Ne jul 11, 2010 12:49 pm

George86 je napisal/-a:Ezzy. Edino na koga se lahko obrnejo glede PDP-ja sem jaz. Prvo bi se rad opravičil zmešnjavi. Včasu ocenjevanja me namreč ni bilo,obljubim pa,da se bom vsedel dol z sodniki,ter se pogovoril glede ocenjevanja.Ezzy Glede denarja,pa raje ne bom govoril,ker se bomo spet skregali. Letos naj bo tak kak je. Za nasljednje leto bomo drugače uredili zadevo ( če še bomo sploh koga imeli v PDP-ju ) veselko. Predlagam, da se enkrat dobimo,ter na miren način rešimo zadevo.Tako sem tudi Lovrotu rekel.


No te pa tak...glede onega pa sta se tak s sašotom menla... ;)
1) Do it right first time.

2) Buy cheap, buy twice.
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 1:18 pm

Evo kljub slabi izkusnji nekaj slikic iz moje strani ;)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
ezzy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr maj 31, 2006 2:56 pm

Napisal/-a ezzy Ne jul 11, 2010 1:25 pm

Hvala za slikce, če še jih ima kdo, pa če tudi so slabe kvalitete slikane z mobitelom, kar naložite ;)
1) Do it right first time.

2) Buy cheap, buy twice.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne jul 11, 2010 1:50 pm

veselko je napisal/-a:Jaz pa nad samo organizacijo nisem nevem kako razočaran. Hval bogu, da se kdo še sploh najde in tovrstne stvari še organizira.
Presenečen sem bil nad število pripeljanih vozil, ker je potrebno pomisliti na to, da je jih veliko na morju.
To da ni bilo glasbe oz. ni bila glasna mi je tudi zelo ustrezal, ker na showih me ravno to moti, da je glasba prenaglas in se ne mores pogovarjat.

Razočaran pa sem nad sodniki PDP-ja. Od včeraj naprej razumem, zakaj se določene osebe ne pojavljajo na slovenski showih ampak hodijo samo še v tujino. Poraja se mi ogromno vprašanj, na katera mi bo mogoče kdo znal odgovoriti.
1. Na showih sem opazil vozila, za katera sumim, da na začetku niso vplačala prijavnine na začetku sezone za PDP. To sem opazil že v Ajdovščini in tudi sedaj v Mariboru. Lahko da se motim, ampak lepo bi bilo, če bi bil tovrstni spisek kje objavljen, kdo tekmuje v PDPju.
2. Kako lahko sodnik ocenjuje svoje vozilo in potem še zmaga?
3. Kako lahko vozilo, ki je na show pripeljan še nesestavljen, pripeljan po uri, ki je določena za prijave in na koncu zmaga?

Tale PDP ste letos čisto zasral in kakor sem že prej omenil sem zelo razočaran nad vašim delovanjem in mislim, da boste z tovrstnim početjem, kot ste ga pokazali včeraj, v prihodnjem letu imeli še manj vozil na showih.


Veseli, tak pac je. Nasi showi so pac podobni balkanski zurki, se vedno se vsem gre samo in izkljucno za pokale, drugo ni vazno. Ce je zmagovalec bil rumeni megane, potem lahko iskreno povem, da kozlam zraven. Avto ja ni imel armaturke!!!

Iz taksnih in drugacnih razlogov na slovenskih avtoshowih ni vec ljudi, s katerimi smo "zaceli" to sceno, vedno vec ljudi se umika, skoda jim je denarja, da bi se prepeljal cez celotno Slovenijo na show kjer potem spremlja taksne svinjarije.

Veselko, midva se itak poznama se iz Opel foruma, sem tudi vceraj videl da nisi bil siguren ali sem jaz ali nisem, pa nisem te niti hotel motit, tak da boma na kaksnem drugem showu kaj rekla :)
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 1:50 pm

Slika

Slika

Slika

Slika
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov