Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man So sep 04, 2010 9:29 pm

da gre zadeva navzdol je videt očitno, me pa zanima statistika obiska par let showa na gospodarcu - nakoncu je to kar šteje.

je pa to daleč daleč daleč stran od grosupeljskega finala.
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ So sep 04, 2010 9:38 pm

croma mislim da jim je vseeno koliko je obiska, ker njih zanima samo prodani placi notri :D
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So sep 04, 2010 10:22 pm

to je marketing. Če gre zadeva stran od avtomobilizma, pac gre, slo se bo v smer ki bo prinasala dobicek, vendar koliko razumem Jakata (sej je se vedno on organizator, ali pac?) niti ne dela nekega groznega profita s tem sejmom.

Je pa res da Grosuplje je bilo avtoshow, tole je pa sejem.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 So sep 04, 2010 10:24 pm

meni je pa blo kar všeč. rad pogledam tudi nove avte, tako da za mene blo vredno tistih par € :)
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
DeNalDo
Novinec
 
Prispevkov: 276
Pridružen: Če jul 24, 2008 3:10 pm

Napisal/-a DeNalDo So sep 04, 2010 10:31 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:meni je pa blo kar všeč. rad pogledam tudi nove avte, tako da za mene blo vredno tistih par € :)

se strinjam za moje pojme je blo vredno tistih 7 € čeprav zgleda da bi nekateri radi še striptiz za pol ure ter supercar za čez vikend :lol:
 
Uporabniški avatar
Yagi-san
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1680
Pridružen: So mar 13, 2004 11:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Yagi-san So sep 04, 2010 10:47 pm

DeNalDo je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:meni je pa blo kar všeč. rad pogledam tudi nove avte, tako da za mene blo vredno tistih par € :)

se strinjam za moje pojme je blo vredno tistih 7 € čeprav zgleda da bi nekateri radi še striptiz za pol ure ter supercar za čez vikend :lol:



Najprej obišči kakšen res velik show, potem pa pametuj. Striptiza ne potrebujem, prav tako pa ne supercar-a ..... oboje imam vsak dan :D


lp
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Napisal/-a ule So sep 04, 2010 11:04 pm

Bil tam in pogledal. Primerjave z lanskim letom ne morem nardit, ker je tole letos, bolj predstavitev nekih avtohiš... Styling, tuning je bil pa kje že? Da o avtoakustiki ne govorim. Kolikor se spomnim Grosuplja pred nekaj leti, je tole "kr neki" :roll:
 
peterbalazic
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Ne mar 28, 2010 7:02 pm
Kraj: Vir-Domzale

Napisal/-a peterbalazic Ne sep 05, 2010 8:10 am

letos je bilo res podn, na emmi prijavljenih mislim da samo okoli 10 avtov prav tako na stylingu...
 
Uporabniški avatar
ZoranDD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 64
Pridružen: Ne mar 02, 2008 9:48 am

Napisal/-a ZoranDD Ne sep 05, 2010 8:41 am

Se strinjam, organizator bi moral styling , tuning, avtoakustiko avte postavit na ploščad, magar v klet, sam potem bi morali tiste stopnice odpret k jih imajo že vsako leto zaprte.

Tisti k hočjo nažigat so lahko pa zadi na vilharjevi tako kot včeraj ;)

Ker normalen obiskovalec res nima kaj več vidit, salon avtomobilov v 90%

Lp
 
didl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne sep 05, 2010 1:05 pm

Napisal/-a didl Ne sep 05, 2010 1:07 pm

Courage™ je napisal/-a:to je marketing. Če gre zadeva stran od avtomobilizma, pac gre, slo se bo v smer ki bo prinasala dobicek, vendar koliko razumem Jakata (sej je se vedno on organizator, ali pac?) niti ne dela nekega groznega profita s tem sejmom.

Je pa res da Grosuplje je bilo avtoshow, tole je pa sejem.


Jaka že 2 leti ni organizator prireditve, in od takrat je tudi šlo vse navzdol, podn podn in še enkrat podn
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne sep 05, 2010 3:41 pm

No evo pa smo prisli domov ... skoda da smo sploh sli od doma :bonk

Kot ste ze vsi opazili je vse skupaj podn od podna ... :bonk
To ni vec avtoshov ampak salon avtomobilov z velikim privdihom ponudbe udobnih dnevnih foteljev. Na stylingu nas je bilo sicer nekaj prijavljenih v soboto, ki smo tudi vplacali prijavnino. Danes pa se je cudezno reklo, da vcerisnje tekme sploh ni bilo in da je samo za PDP koncna razglasitev. Se to razglasitev smo imeli kar v kleti, kjer se je tiste pokalcke na hitr podelilo - vsaka kategorija pokal za prvo uvrščenega in to je to.

Skratka, sedaj se ne cuim vec, zakaj scena na podrocju avtomobilizma pri nas umira oz. sem skoraj preprican, da je danes umrla, ...

Ce bomo imeli sreco in ce bo nas sotekmovalec v PDPju zelel objaviti filmcek, ki je bil posnet na "podelitvi" priznanj za letosnje Pokalno Drzavno Prvenstvo, bo marsikomu jasno o cem govorim.

Skratka ne morem reci druzga kot SVINARIJA vse skup :bonk
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
MyWay!
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr okt 29, 2008 10:30 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a MyWay! Ne sep 05, 2010 3:56 pm

Jaz sem razočaran nad letošnjim "show-om".
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche Ne sep 05, 2010 4:46 pm

Zakaj pa še sploh vozite avte noter če vas vsako leto "nahoblajo"? Nehajte tja hodit tako z avti kot obiskovalci pa naj se pol čudi organizator kje je šla stvar narobe.

Pol pa se vsak show jamra kak je slab kak je blo tisto nefer pa ono pa tretje.. Enostavno ne it ja in je.
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne sep 05, 2010 4:49 pm

Doche je napisal/-a:Enostavno ne it ja in je.


Ravno to se zna zgoditi v sezoni 2011 ;)
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
scisco1
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: To dec 04, 2007 9:06 am
Kraj: Ljubljana&Dolina ljubavi

Napisal/-a scisco1 Ne sep 05, 2010 5:02 pm

Bilo je zelo žalostno. V soboto grem pozdravit prijatelje v klet in se sprehodim skozi prostor od emme... ok placa za 50 avtov ali več, notr jih je blo 10 :)
V prostoru, kjer so bila predelana vozila je bilo malenkost boljše, ampak še vedno zelo prazno...
Po mojem, če bi odstranili vse hostese bi bil gospodarc mesto duhov :)
Vse že videno prejšnja leta, razen simulatorja f1, katerega kvaliteto slike, sedežev in posebej vstopnine sploh ne bom komentiral.
Ta sreča, da so bli kolegi notr dobre volje in smo tako preživeli super 2 dni druženja.

Držim pesti, da bojo drugo leto spremembe.
Zadnjič spremenil scisco1, dne Ne sep 05, 2010 5:04 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
FRANCIVW
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 537
Pridružen: Pe feb 10, 2006 7:06 pm
Kraj: KAMNIK

Napisal/-a FRANCIVW Ne sep 05, 2010 5:02 pm

Ja mi je žal za 7eur,ker tole letos je pa poden!!!!
Slika
 
peterbalazic
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Ne mar 28, 2010 7:02 pm
Kraj: Vir-Domzale

Napisal/-a peterbalazic Ne sep 05, 2010 5:07 pm

Letošnji avtoshow je bil polom, sploh na področju stylinga, vsi ki smo večeraj tekmovali, nismo dobili rezultatov pokalov itd...
potem se pa vsi čudijo zakaj je vedno manj ljudi in avtomobilov, če pa tako delajo s tekmovalci in prav zastopim vse ostale ki zdaj tekmujejo samo še v tujinah, ker v Slo bo pomojm sčasom to vse propadlo.

LP Pero
Zadnjič spremenil peterbalazic, dne Ne sep 05, 2010 6:07 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne sep 05, 2010 5:35 pm

in kaj koji k se mors dret
Slika
 
Uporabniški avatar
stailingboy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 63
Pridružen: Če avg 27, 2009 7:49 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a stailingboy Ne sep 05, 2010 5:41 pm

Sploh ne vem kje začet,....kot je že veselko in ostali povedali je bilo tole kar se je danes zgodilo v Lj.višek vseh viškov,...naj mi nekdo razloži,če je že kdaj doživel,da plačaš za tekmo,te ocenijo,ko pa pride do razglasitev rezultatov zveš da ni pokalov,...jaz osebno bi se pogreznil v zemljo od sramu,sm očitno si vodilni ljudje v PDP-ju to dovolijo,in jim je vseeno,važno da se zasluži,...namreč kam je šel denar za včerajšnjo tekmo,pa prijavnina za tekmovanje v PDP-ju,...to vedo samo glavni v PDP-ju,...pa čeprav nam je blo rečeno,da bomo dobili vrnjen denar na prihajajočem sestanku,samo mislm,da s tem ne bo nič,...kar se pa pokalov za prvaka oz.podelitvi tiče,raje ne bom komentiral,ker kar je preveč je pač preveč :pray: ,...edina stvar ki bi jo pohvalil je pa dobra družba,ki je ni manjkalo ta vikend :D ,..fantje in dekleta ostanite take face še naprej,in upam da se kmalu vidimo ;)
Zadnjič spremenil stailingboy, dne Ne sep 05, 2010 8:03 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Državni prvak v kategoriji PRO STREET ter pokalni prvak severno vzhodne slovenije v kategoriji STREET OUT LOOK za leto 2010!!!(20 STYLING AWARDS )
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Ne sep 05, 2010 5:56 pm

_B3yBo_ je napisal/-a:in kaj koji k se mors dret


off: Ne samo to.... danes dopoldan ob 9:10 je uporabnik peterbalazic ze napisal komentar, vendar je moral ravnokar odreagirati se bolj po "sledi" ostalih pri tem pa je pozabil, da nekaj zelo pomembnega pise v nasem pravilniku glede velikih fontov cez celotno besedilo.

Kakorkoli kot ze nekateri (vsi) pravite, da je bil show porazen, se vedno obstaja nek normalni (kolikor se le da) dialog. Nikakor pa ne krsenje pravilnika. Upam, da je to uporabniku peterbalazic-u utisnjeno v spomin.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov