Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
...:::Team:::...
Novinec
 
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr sep 26, 2007 12:47 pm
Kraj: ...It's Balkan you know, i change Bentley to Lada...

Napisal/-a ...:::Team:::... Sr sep 15, 2010 9:08 pm

nutello prinesem, razen če grem v Munchen na tisti dan(oktoberfest)..... :EE
P0rn Industries Inc.

speedfreak za moderatorja!
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Sr sep 15, 2010 9:10 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:če bo speedfreak prvi v koloni, dvomim da bomo sploh vsi ovinke zvozli :lol: :lol:


Ja speedfreak bo prvi v koloni da vas bo moja rja mal zadimila :lol: :lol: .

Drugače bo vožnja bolj ali manj v okviru omejitev.......avtomobila in gum :rofl razen če mi bo king1 ročno zategnu oops

@acid in dgreso, če bom js štartal iz Celja lahko gremo skupaj pa še kak drug štajerc ali korošec če se bo pridružil. ;)
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Sr sep 15, 2010 9:12 pm

...:::Team:::... je napisal/-a:nutello prinesem, razen če grem v Munchen na tisti dan(oktoberfest)..... :EE


Izgovorov ne sprejemamo razen vsako 5 soboto v mesecu med 24 in 24.01. uro na nedoločenem naslovu :lol: :lol:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Sr sep 15, 2010 9:14 pm

adis je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:če bo speedfreak prvi v koloni, dvomim da bomo sploh vsi ovinke zvozli :lol: :lol:


am jaz lahko po gasu "udarim" šele ko bo olje na 90 °C :twisted:


Sej js tud, sam bo Rjica že prišla lepo zagreta in upam da polna kondicije, nafte in olja....

Za TDI fahrerje bo pa vsak imel s seboj 2 litra olja za vsak slučaj, na poti bodo pa še dežurni servisi in vlečne službe, brez skrbi, tudi vi boste zmogli to pot :lol:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 Sr sep 15, 2010 10:15 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:če bo speedfreak prvi v koloni, dvomim da bomo sploh vsi ovinke zvozli :lol: :lol:


Moj se ovinkov drži k prlepljen, tako da ne bo problem :D Sprobano na bmw srečanju heh :D

LP
 
Uporabniški avatar
Gorch
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Pe mar 24, 2006 4:08 pm

Napisal/-a Gorch Sr sep 15, 2010 10:52 pm

hmm...glede na to,da se bo zbralo tolk dizelašev,upam,da ne zamerite če pride še kakšen "TFSI stroj" :lol: ?
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Če sep 16, 2010 2:43 am

speedfreak je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:če bo speedfreak prvi v koloni, dvomim da bomo sploh vsi ovinke zvozli :lol: :lol:


am jaz lahko po gasu "udarim" šele ko bo olje na 90 °C :twisted:


Sej js tud, sam bo Rjica že prišla lepo zagreta in upam da polna kondicije, nafte in olja....

Za TDI fahrerje bo pa vsak imel s seboj 2 litra olja za vsak slučaj, na poti bodo pa še dežurni servisi in vlečne službe, brez skrbi, tudi vi boste zmogli to pot :lol:


Ti z slvnim jtd-jom in rjico pa še kakšno rolco pa šponar sabo prnes da bomo lahko na hitr pošravfal a ne? :lol: :lol: :lol:



Gorch je napisal/-a:hmm...glede na to,da se bo zbralo tolk dizelašev,upam,da ne zamerite če pride še kakšen "TFSI stroj" :lol: ?


Itak da ne. :lol: :lol: Pridi malo prepiha naredit tem " dimnim zavesam ". :lol:

lp
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Če sep 16, 2010 6:29 am

:lol:

razmišljam, da bi kar vlečno vozilo sabo pripeljali...nikoli ne veš kje te sreča doleti in imaš potem panoramsko vožnjo v dobesednem pomenu besede.

tako huda konkurenca pa spet ni ta TFSI :lol:
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Če sep 16, 2010 7:49 am

Js zdj ne štekam kašn je plan a panorama varijanta pa kosilo, v primeru slabga vremena pa tko kokr smo do zdj mel? Ugl js pa Ramo sva itak zravn u usakmu primeru, sam nevem še če bom šou s svojmu autom da mi nebo vztrajnik odpovedu :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
Ausc
Novinec
 
Prispevkov: 193
Pridružen: Pe apr 09, 2010 1:40 pm

Napisal/-a Ausc Če sep 16, 2010 12:57 pm

Ce se zmenite, da bo panoramska voznja, znam priti :) Ce nima kdo kaj proti... :D
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 Če sep 16, 2010 2:39 pm

Ausc je napisal/-a:Ce se zmenite, da bo panoramska voznja, znam priti :) Ce nima kdo kaj proti... :D


Več nas je boljše bo ;) Kar pridi :D

LP
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Če sep 16, 2010 2:41 pm

Suljo20 je napisal/-a:Js zdj ne štekam kašn je plan a panorama varijanta pa kosilo, v primeru slabga vremena pa tko kokr smo do zdj mel? Ugl js pa Ramo sva itak zravn u usakmu primeru, sam nevem še če bom šou s svojmu autom da mi nebo vztrajnik odpovedu :lol: :lol:


zdj tud men ni lih čist jasn :) ..drgač se bo pa do datuma meet-a se točno povedal kaj pa kako(upam :lol: ) ....drgač pa suljo loh bos su z mano,če mi rata sklopko urihtat :? ...
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Če sep 16, 2010 3:47 pm

Suljo20 je napisal/-a:Js zdj ne štekam kašn je plan a panorama varijanta pa kosilo, v primeru slabga vremena pa tko kokr smo do zdj mel? Ugl js pa Ramo sva itak zravn u usakmu primeru, sam nevem še če bom šou s svojmu autom da mi nebo vztrajnik odpovedu :lol: :lol:


Če bo lepo vreme gremo na panoramsko vožnjo pa kako pizzo ali kaj, če ne bo lepga vremena bo pa palačinka party na standardnem placu.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Napisal/-a eentox Če sep 16, 2010 3:56 pm

Usi tok jamrate nad svojimi avti a ste zihr da bojo zdržal panoramsko vožnjo? Pride kdo z avtovleko? :lol:
Če mi ne pride kaj umes še js pridem s svojim traktorjem (se bom vsaj dobr počutil ker nebo samo moj delal klok, klok, klok,... :twisted:

lp
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Če sep 16, 2010 4:01 pm

eentox je napisal/-a:Usi tok jamrate nad svojimi avti a ste zihr da bojo zdržal panoramsko vožnjo? Pride kdo z avtovleko? :lol:
Če mi ne pride kaj umes še js pridem s svojim traktorjem (se bom vsaj dobr počutil ker nebo samo moj delal klok, klok, klok,... :twisted:

lp


welcome.

vlečna služba bo organizirana. ;)
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Če sep 16, 2010 6:08 pm

Ze na prvem zboru je bla avtovleka prisotna. :D :D :D
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Če sep 16, 2010 7:57 pm

mire je napisal/-a:Ze na prvem zboru je bla avtovleka prisotna. :D :D :D


No itak bom jest s svojo kravo ( kombi ) prletu pa bomo odvečno in pokvarjeno kramo kar not vrgl pa spotoma na dinos odpeljali. :vc :vc

lp


speedfreak je napisal/-a:
Suljo20 je napisal/-a:Js zdj ne štekam kašn je plan a panorama varijanta pa kosilo, v primeru slabga vremena pa tko kokr smo do zdj mel? Ugl js pa Ramo sva itak zravn u usakmu primeru, sam nevem še če bom šou s svojmu autom da mi nebo vztrajnik odpovedu :lol: :lol:


Če bo lepo vreme gremo na panoramsko vožnjo pa kako pizzo ali kaj, če ne bo lepga vremena bo pa palačinka party na standardnem placu.


Tako je in tako naj bo. :lol: :lol:

lp

Ausc je napisal/-a:Ce se zmenite, da bo panoramska voznja, znam priti :) Ce nima kdo kaj proti... :D


Dobrodošel. :)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Če sep 16, 2010 7:59 pm

King1 je napisal/-a:
mire je napisal/-a:Ze na prvem zboru je bla avtovleka prisotna. :D :D :D


No itak bom jest s svojo kravo ( kombi ) prletu pa bomo odvečno in pokvarjeno kramo kar not vrgl pa spotoma na dinos odpeljali. :vc :vc

lp


speedfreak je napisal/-a:
Suljo20 je napisal/-a:Js zdj ne štekam kašn je plan a panorama varijanta pa kosilo, v primeru slabga vremena pa tko kokr smo do zdj mel? Ugl js pa Ramo sva itak zravn u usakmu primeru, sam nevem še če bom šou s svojmu autom da mi nebo vztrajnik odpovedu :lol: :lol:


Če bo lepo vreme gremo na panoramsko vožnjo pa kako pizzo ali kaj, če ne bo lepga vremena bo pa palačinka party na standardnem placu.


Tako je in tako naj bo. :lol: :lol:

lp

Ausc je napisal/-a:Ce se zmenite, da bo panoramska voznja, znam priti :) Ce nima kdo kaj proti... :D


Dobrodošel. :)


A daje tud mleko? Pol ga ne rabmo kupovat?
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Če sep 16, 2010 8:17 pm

speedfreak je napisal/-a:A daje tud mleko? Pol ga ne rabmo kupovat?


Itak. :lol: :lol:

lp
 
Uporabniški avatar
acid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1910
Pridružen: Po okt 13, 2003 1:29 am
Kraj: Vuzenica/MariboR

Napisal/-a acid Če sep 16, 2010 8:27 pm

Gorch je napisal/-a:hmm...glede na to,da se bo zbralo tolk dizelašev,upam,da ne zamerite če pride še kakšen "TFSI stroj" :lol: ?


Ti kr pridi, da boš pomago dvignit razmerje dizl vs bencin :twisted:
*** VOLKSWAGEN GOLF MKV TSI GT 170PS ***
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov