Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
peterbalazic
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Ne mar 28, 2010 7:02 pm
Kraj: Vir-Domzale

Napisal/-a peterbalazic Ne sep 05, 2010 6:09 pm

MacTron je napisal/-a:
_B3yBo_ je napisal/-a:in kaj koji k se mors dret
]

off: Ne samo to.... danes dopoldan ob 9:10 je uporabnik peterbalazic ze napisal komentar, vendar je moral ravnokar odreagirati se bolj po "sledi" ostalih pri tem pa je pozabil, da nekaj zelo pomembnega pise v nasem pravilniku glede velikih fontov cez celotno besedilo.

Kakorkoli kot ze nekateri (vsi) pravite, da je bil show porazen, se vedno obstaja nek normalni (kolikor se le da) dialog. Nikakor pa ne krsenje pravilnika. Upam, da je to uporabniku peterbalazic-u utisnjeno v spomin.


se opravičujem glede tega, ampak nisem vedel glede velike pisave in sem svoj komentar že popravil..

lp
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Ne sep 05, 2010 6:30 pm

Kot sem napisal že lani, to ni več avtoSHOW temveč avto SALON :roll: Namesto predelanih avtomobilov na ploščadi so skakalnice in gokard steza, po halah pa namesto tuning, styling in avto akustičnih trgovin predstavitve avtohiš in masažnih stolov.

Torej predelane avtomobile so skrili v klet, glasne pa nekam za hale (če nisi iskal sploh nisi vedel da so tam). Kot rečeno zadeva je bila porazna.

Resnično svetla izjema je bil Renault klub na vhodu v GR, kjer so fantje odlično poskrbeli za svojo promocijo, vse pohvale ;)

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne sep 05, 2010 6:44 pm

žal se je letos dokazalo, da styling, emma, emma spl in dB drag ne sodi k avtosalonu...


enostavno treba to ločit. Definitivno pa ne more to biti več v LJ. Samo poglejmo si show od gas tuninga pri btcju. Pravo vzdušje za ljubitelje AVTOSHOWA
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne sep 05, 2010 6:56 pm

Sedaj bom malo zlobno napisal predlog za drugo leto ...

Na isti dan, kot je "Automotorshow" Ljubljana naj se naredi SHOW (po moznosti v Ljubljani ali okolici), ki bo vkljuceval izkljucno styling, emma, emma spl in dB drag, mogoce se bodo potem osebe na Gospodarskem razstaviscu malo zamislili, ker bo obiska še manj kot ga je bilo letos ... Čeprav če so vsaj malo pametni se bodo zamislili nad letosnjim obiskom, ki je bil opazno manjsi v primerjavi z lanskoletnim ... :twisted:
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
zlabon
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: To dec 21, 2004 5:07 pm

Napisal/-a zlabon Ne sep 05, 2010 7:10 pm

OK, zgleda sem mal čudn, ker men je blo pa še kr vredu, bi pa lahko bilo boljše. Smo šli dons z družbo.
Vsakemu svoje. Mene osebno styling in avtoakustika bolj malo zanimata in niti nisem šel tja z namenom gledat plastične podalške in avtoakustiko z dovolj kilovati za ozvočit stadijon. Raje pogledam kakšen dirkalnik, ponudbo orodja in skoke z motorji. Kar se tiče dirkalnikov je bilo res lahko malo več razstavljenih, sem si pa vsaj ogledal Rossijev motocikel in marsikatero luštno hosteso. Na koncu smo šli pa za foro še na redbull-ov štant menjat gume na formuli in sem kr spotoma postavu najbolši čas dneva, pa dubu nagrado :lol: :lol: LOL
Seveda tudi pivce za šankom ni ušlo z dnevnega reda.

V glavnem vse je v dobri volji in dobri družbi...Če pa je komu težko dat 7€ naj pa doma na kavču leži, je zastonj...
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne sep 05, 2010 7:29 pm

veselko je napisal/-a:Sedaj bom malo zlobno napisal predlog za drugo leto ...

Na isti dan, kot je "Automotorshow" Ljubljana naj se naredi SHOW (po moznosti v Ljubljani ali okolici), ki bo vkljuceval izkljucno styling, emma, emma spl in dB drag, mogoce se bodo potem osebe na Gospodarskem razstaviscu malo zamislili, ker bo obiska še manj kot ga je bilo letos ... Čeprav če so vsaj malo pametni se bodo zamislili nad letosnjim obiskom, ki je bil opazno manjsi v primerjavi z lanskoletnim ... :twisted:


tukaj se s tabo strinjam brez dvoma,Ljubljanski show spremljam ze od leta 2006,plac je res dober ampak zadnje tri leta je ta show zgubiu pomen, tukaj ni vec povdarka
na stylingu,avkustiki...kar pa naj bi bila poainta vsega tega.
sprijaznimo se da Grosuplja ni vec pravtako gospodarskega raztavisca,in sem skoraj
100% da drzavnega prevenstva tudi nebo vec,
da se naredi drugo leto show na isti dan kot je Automotorshow je dobra ideja,ampak mislim da bo ostalo samo pri ideji,kajti kdo bo organizirau,ce se hoce da se naredi konkurencen show,je potrebna zdruzitev vecjih klubov ter posamenikovih avtomobilov ki so konkurenca evropi,avkustika,styling ter tuning. samo tako se lahko pridobi masiven obisk kot tekmovalcev kot obiskovalcev. In se nekaj lahko se tudi naredi zakljucek kao meet brez pokalov.
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne sep 05, 2010 8:05 pm

stailingboy je napisal/-a:Sploh ne vem kje začet,....kot je že veselko in ostali povedali je bilo tole kar se je danes zgodilo v Lj.višek vseh viškov,...naj mi nekdo razloži,če je že kdaj doživel,da plačaš za tekmo,te ocenijo,ko pa pride do razglasitev rezultatov zveš da ni pokalov,...jaz osebno bi se pogreznil v zemljo od sramu,sm očitno si vodilni ljudje v PDP-ju to dovolijo,in jim je vseeno,važno da se zasluži,...namreč kam je šel denar za včerajšnjo tekmo,pa prijavnina za tekmovanje v PDP-ju,...to vedo samo glavni v PDP-ju,...pa čeprav nam je blo rečeno,da bomo dobili vrnjen denar na prihajajočem sestanku,samo mislm,da s tem ne bo nič,...kar se pa pokalov za prvaka oz.podelitvi tiče,raje ne bom komentiral,ker kar je preveč je pač preveč :pray: ,...edina stvar ki bi jo pohvalil je pa dobra družba,ki je ni manjkalo ta vikend :D ,..fantje in dekleta ostanite take face še naprej,in upam da se kmalu vidimo ;)


pokalov ni blo, boga revica :cry:
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne sep 05, 2010 8:24 pm

Courage™ je napisal/-a:
stailingboy je napisal/-a:Sploh ne vem kje začet,....kot je že veselko in ostali povedali je bilo tole kar se je danes zgodilo v Lj.višek vseh viškov,...naj mi nekdo razloži,če je že kdaj doživel,da plačaš za tekmo,te ocenijo,ko pa pride do razglasitev rezultatov zveš da ni pokalov,...jaz osebno bi se pogreznil v zemljo od sramu,sm očitno si vodilni ljudje v PDP-ju to dovolijo,in jim je vseeno,važno da se zasluži,...namreč kam je šel denar za včerajšnjo tekmo,pa prijavnina za tekmovanje v PDP-ju,...to vedo samo glavni v PDP-ju,...pa čeprav nam je blo rečeno,da bomo dobili vrnjen denar na prihajajočem sestanku,samo mislm,da s tem ne bo nič,...kar se pa pokalov za prvaka oz.podelitvi tiče,raje ne bom komentiral,ker kar je preveč je pač preveč :pray: ,...edina stvar ki bi jo pohvalil je pa dobra družba,ki je ni manjkalo ta vikend :D ,..fantje in dekleta ostanite take face še naprej,in upam da se kmalu vidimo ;)


pokalov ni blo, boga revica :cry:


Ne ne ne gre se tukaj za pokale! On je dobil pokal za celo sezono ... Fora je v tem, da smo vsi vplacali za sobotno ocenjevanje, potem pa se je rekl da ni rezultatov, ker sploh ni blo "tekme". V tem je fora ... se pravi smo kar nekaj placali ...
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
stailingboy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 63
Pridružen: Če avg 27, 2009 7:49 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a stailingboy Ne sep 05, 2010 8:35 pm

Courage™ je napisal/-a:
pokalov ni blo, boga revica :cry:


ne vem kaj je z vami ljudje,vidte omenjeno besedo pokali,in že vsi mislijo,da se gre tle samo za pokale,..če ne znaš brat med vrsticami,to ni moj problem,...bisto tega sporočila je to da smo bli tekmovalci oškodovani denarno ;)
Državni prvak v kategoriji PRO STREET ter pokalni prvak severno vzhodne slovenije v kategoriji STREET OUT LOOK za leto 2010!!!(20 STYLING AWARDS )
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Ne sep 05, 2010 8:42 pm

veselko je napisal/-a:Sedaj bom malo zlobno napisal predlog za drugo leto ...

Na isti dan, kot je "Automotorshow" Ljubljana naj se naredi SHOW (po moznosti v Ljubljani ali okolici), ki bo vkljuceval izkljucno styling, emma, emma spl in dB drag, mogoce se bodo potem osebe na Gospodarskem razstaviscu malo zamislili, ker bo obiska še manj kot ga je bilo letos ... Čeprav če so vsaj malo pametni se bodo zamislili nad letosnjim obiskom, ki je bil opazno manjsi v primerjavi z lanskoletnim ... :twisted:


Ta bi bila dobra ja :lol:
Pa na onem parkirišču, kjer ravno parkirajo obiskovalci za rampo velik prostor ob želežniški. Zjutraj hitro pridemo se not sparkiramo, 1/2 parkinga zasedemo. Potem obiskovalci pridejo nekaj jih še dobi prostor na tem parkirišču potem bo itak poln. Za šov stopnine ni. Vsi ti sploh not na sejem ne bi šli. Oj ta bi bila pa huda.

No tega jim ne morete storit. Je pa res škoda da to več ni tisti avto motor show, ki je bil pod organizacijo Jake.


No nekaj sem to že napisal v eni drugi temi: http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 8&start=20

Ja očitno je, da tukaj sploh ni bilo dnevne tekme očitno tudi organizatorja ne (ki je pa bil GR inžer...) zato se sploh ni pobiralo teh 15 evrov. Pobralo se je 10 evrov - no ajde 7 evrov vstopnine, 3 evre za to skromno podelitev (ker onih 20 nam bo vrnjenih) naj bo.
Zadnjič spremenil BMW 850i, dne Ne sep 05, 2010 8:44 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Predsednik AK Street race team MS
 
dls1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 554
Pridružen: Sr maj 12, 2004 7:09 pm

Napisal/-a dls1 Ne sep 05, 2010 8:42 pm

Pozdravljeni!

Sam ze 2 leti nisem vec lastnik avtomotorshowa tako, da mene prosim ne mešajte z samo zadevo. Kar se tiče tuninga sem prav tako ze 2 leti nazaj dvignil roke ker nimam casa vec ta te zadeve.

Ko pa vse to prebiram pa vidim da sem v svojem prejsnjem mandatu vsaj nekaj naredil kajti res je da ste nekateri takrat ko sem jaz vodil zadevo veliko pljuvali ampak spomnite se vse je potekalo gladko bilo je veliko avtomobilov, vedno pokali, itd.

Sedaj se zopet piše o Grosuplju ali veste da ko sem organiziral Grosuplje je bilo prav na tem forumu napisano kar nekaj strani kako je vse u kurcu.

Delal sem s srcem in vedno sem bil delezen bolanih kritik sedaj organiziram druge dejavnsoti kjer ljudje cenijo in vidijo delo nekoga ki ima voljo.



Lep pozdrav!

Jaka Seles
Slika
 
Uporabniški avatar
black
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1595
Pridružen: Ne jul 13, 2003 8:50 pm

Napisal/-a black Ne sep 05, 2010 8:47 pm

Saj ni bilo tako slabo! Mogoče je meni ugajalo, ker ni bilo toliko zrižotanih in predelanih avtov. :)
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky Ne sep 05, 2010 8:57 pm

poden od showa.
vse kar je bilo zanimivo so bili kaskaderji z motorji in ATVjem.
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Ne sep 05, 2010 9:10 pm

No kot avto salon - sejem ni bil napačen. Ker nekatere zanimajo nova vozila, razna oprema itd. bilo kar nekaj dodatnih zanimivosti (čeprav že videna) rally vozila,... potem zunanji program stunt itd. Škoda, da ni bilo tega styling tuninga več toliko prisotnega.
In potem bi morali ostati mi PDP 2 dni tam (s strani organizatorja razumeš da bi imel rad pokrito ta vozila oba dneva ampak naj bi imel open oz. še srečanje predelanih vozil, bi jih prišlo verjetno dosti več in bi jih tudi nekaj ostalo za drugi dan). Ker prostor je in bi to tudi spadalo zraven.
Je pa res da ni bilo pokrito niti dosti znamk vozil na tem sejmu - razlog sigurno previsoke cene najemnega prostora. Tu bi naj organizator dal tem razstavljevcem neke normalne pavšalne cene - toliko da se jim bi pokriti določeni stroški. Bi dobili več razstavljavcev, bilo bi več za videt (tudi kaj več eksotike) in s tem bi obiskovalcem nudili veliko več kot sedaj. In bi imeli dober glas, bi prišlo še več ljudi in za naslednje leto bi lahko pričakovali res ogromno št. obiskovalcev. Sedaj pa dvomim, da bo naslednje leto več to laufalo, pa če se bo sploh tem razstavljavcem splačalo priti na to prireditev. Tako da v takšnem pogledu slabo kaže :(
Predsednik AK Street race team MS
 
sim26
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne maj 03, 2009 9:57 am

Napisal/-a sim26 Ne sep 05, 2010 11:36 pm

Blo v pi**i use skupaj brez dobre družbe bi pobegnil domou. Da ne govorimo o podelitvi ki je bila v kleti wtf... Lahko bi bilo bolje!!!! O PDP NO COMENT...
 
Uporabniški avatar
Karneki
Novinec
 
Prispevkov: 354
Pridružen: So feb 17, 2007 9:12 pm

Napisal/-a Karneki Po sep 06, 2010 7:05 am

_B3yBo_ je napisal/-a:ce bo drug let spet tkole, potem en let kasnej lahko zaprejo...

obup


x2 res obup,
to ni več avto šov ampak avto salon novih vozil, ter spremljevalni program.
A si tud ti v lukno padu?
Nič vidu, nič slišu, nič kriv!
 
mato8
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po jan 15, 2007 12:01 am
Kraj: nekje v SLO

Napisal/-a mato8 Po sep 06, 2010 7:48 am

Tko kot je Jaka rekel, pred leti je blo mnogo bolje...žal pa to velja za vse EMMA showe pri nas, ne samo finale... :?


LP
Če ne gre naprej, pojdi nazaj.
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Po sep 06, 2010 11:37 am

No nekaj slik:
Slika
Slika
Slika
Slika

Eksotika:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sport:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

SLIKE
Predsednik AK Street race team MS
 
Grega_
Novinec
 
Prispevkov: 422
Pridružen: To dec 30, 2003 12:19 pm

Napisal/-a Grega_ Po sep 06, 2010 12:32 pm

Meni je tudi vse skupaj zgledalo bolj kot avto salon in ne kot neki avto show, kjer bi se razen redkih izjem katere so bile videne, in redkih "predelovalcev", videlo kaj drugega lahko "navaden smrtnik" s svojim znanjem naredi, pa je al riž al pa ne riž.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Napisal/-a BoneS Po sep 06, 2010 1:03 pm

dobro, da so zastonj dajal eno avto revijo, ki stane v prodaji 3,5 €, da mi je zau samo za ostalih 3,5 €, ki sem jih dal za vstopnino :D
Slika
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov