Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
Dark Vader
Novinec
 
Prispevkov: 224
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:48 am
Kraj: Sv.Trojica

Napisal/-a Dark Vader Sr jul 14, 2010 7:38 am

Da se spet oglasim. V nobenem postu nisma z Mityjem napisla da je avto lep, niti nikogar nisma hotela v to prepričat. Pisala sma le, KAKO se kritike dajejo. 80% kritik je bilo negativnih, ampak napisane vsaj okusno, proti katerim nimam nič proti in so zaželjene. Na KUR.. pa mi gre, da dam fotko gor od našega člana, ker je en hotel videt kako je avto skup narejen. Potem pa ti par komadov piše, da je avto nagravžen oz. sploh kaj dela na cesti in še bi lahko našteval. To za mene ni kritika ampak čisto provociranje in izražanje lastnega bontona in osebne zrelosti. Mislim, da bi vsak razumel, če napišeš ni mi všeč oz. odbijač ne paše itd.
 
Mitya
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Po maj 25, 2009 2:29 pm

Napisal/-a Mitya Sr jul 14, 2010 3:33 pm

\OnlyME/ je napisal/-a:Courage™, bemti ded, kaj se sploh spuščaš v debate s takim folkom,..... pač spravo se je na pimpa, ker ga je enkrat videl, pa misli da je car, doma pa ma šajtergo v garaži z lito felno, pa misli da je boga za jajce potegno! heh

Mislim res ste tumasti tisti ki ne znate sprejet mnenja,..... evo, mel se astro (verjetno vsi vete kero - tisto ja ko je bla ko novoletna jelka), mel sem golfa, ki ga nisem upal kazat, pa mam passata ki sem ga pokazal, pa je tut bla kaka kritika - jebiga, sto ludi sto čudi.

Vem pa da neglede na to da delam avto ˝za sebe˝ , je treba tut poslušat večino.....

Dajte še kake fotke od šova..... da nebo sam offtopic


Lep pozdrav tudi tebi v tem lepem sončnem popoldnevu..

Naj omenim da nisem v življenju in res v življenju videl tega pimpa ali kakorkoli.. Sploh ne hodim na kvazi awto showe bil sem samo enkrat in še to tukaj v cirkovcah..

Tako da prosim komentarjov takih ali drugačnih se zadrži zase..

In res je mogoče res imam šajtrgo v garaži z lito felno, oziroma kar z štirimi pa kaj ? : ) in ne nisem nikoar potegnil za j***a sploh pa ne boga - ne verjamem v to sranje, strinki athetist.. Tako da toliko o tem..

In še naj omenim to da ja re sem ponosen na svoj avto saj je moj in je delan po mojem okusu.. :) in verjemi ni plastik balastik.. Sploh pa strikne želje nimam po predstavitvi tukaj na tem forumu ker se mi enostavno ne da prepirat ter poslušat kvazi neumne komenatarje.. Kul ti je avto všeč napišeš koment, ti ni všeč pustiš prazno, torej ne napišeš nič in greš dalje.. Če pa je res takšna sila po pisanju in podobno pa enostavno napišeš žal avto mi ni všeč ni po mojem okusu.. :) saj pa kaj zato? : )

Verjamem da nimamo vsi istega okusa za modo, ženske ter prav tako ne za avtomobile.. Tako še jaz zmeraj pravi vsakomur svoj ideal... : )

pa lep dan še naprej
 
Mitya
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Po maj 25, 2009 2:29 pm

Napisal/-a Mitya Sr jul 14, 2010 3:34 pm

Dark Vader je napisal/-a:Da se spet oglasim. V nobenem postu nisma z Mityjem napisla da je avto lep, niti nikogar nisma hotela v to prepričat. Pisala sma le, KAKO se kritike dajejo. 80% kritik je bilo negativnih, ampak napisane vsaj okusno, proti katerim nimam nič proti in so zaželjene. Na KUR.. pa mi gre, da dam fotko gor od našega člana, ker je en hotel videt kako je avto skup narejen. Potem pa ti par komadov piše, da je avto nagravžen oz. sploh kaj dela na cesti in še bi lahko našteval. To za mene ni kritika ampak čisto provociranje in izražanje lastnega bontona in osebne zrelosti. Mislim, da bi vsak razumel, če napišeš ni mi všeč oz. odbijač ne paše itd.


Evo končno si me popolnoma razumel kaj sem hotel povedat... To je to in nič druga.. : )
 
Uporabniški avatar
\OnlyME/
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Ne okt 14, 2007 11:10 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a \OnlyME/ Sr jul 14, 2010 10:15 pm

Mitya, ti zgleda še zdaj ne veš kaj je point forumov kot je ta..... ti razložim po domače!

Vsak ki predeluje avto, ga predela po svojem okusu ampak nikoli za sebe. Zakaj ne? Ker če bi ga za sebe, pol bi moral avto stat v spalnici lepo osvetljen, pa da bi ga hodil sam gledat.

Na šove se pelje avto pokazat, kar pa ni edini namen avtošova. V prvi vrsti je druženje in izmenjava mnenj ter izkušenj, predstavitev avta je postranska zadeva.

Tekmovanje na samem šovu, pa je treba jemat tako:
1. ocenijo tvoje dosedanje delo in trud
2. zveš tudi kaj je vredu in kaj je čist mimo, pa tudi kaj ti še manjka

Forumi so pa dobesedno mesto, kjer ti vsi ki so avto videli na šovu (al pa samo na slikah) povejo svoje mnenje. Če ga znaš sprejet je pa to tvoje.

Treba je sprejemat pohvale in prav tako kritike in ravno iz slednjih se ˝naučiš˝ kaj je prav in kaj ne.

Sicer pa tak je, če te moti neko mnenje nekoga, pa boš na tvojo žalost, pa na srečo drugih, moral dati izklopit internet, kajti internet je javni medij in če kje velja svoboda govora, potem jo to ravno tukaj!
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če jul 15, 2010 2:02 am

S-line- je napisal/-a:tut jas videu MB-ja v zivo uhhh ni za moj okus totalno zgresen styling, ampak ce je to vsec lasniku ok.


Courage™ glede tvojga audija pa jas nebi zgubljau besed, res da je dosegau rezultate na nivoju,in da je kar nekaj keša na njem ste ga grdo zdelali avto je totalna polomija in se sploh ne cudim da se skriva po garazah :!:
jas ne lezem nobenmu v rit in me boli k....c ce se zdej cel forum spravi name :!:
biu je lep projekt sam skoda da ga niste speljali do konca 8)


Ko bos kaj na avtu sam naredo se pridi jokat na forum, do takrat pa lepo hodi na showe pa se nacejaj s pirom.

Avto se ne skriva po nobenih garazah ampak stoji pod nastreskom v centru mesta. Edina zdelana zadeva je popokan kit (kjer je bila kljuka) na desnih zadnjih vratih, za dokoncanje projekta pa ne skrbi, so tudi druge malo pomembnejse stvari od metanja denarja v avto. (otrok)

Ko bos mi pa pokazal svoj izdelek (in ne Thomasovega), takrat pa imas vso pravico pisat kakrsnekoli svinjarije o pimpu :)
 
Lossy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Ne jun 01, 2008 7:37 pm

Napisal/-a Lossy Če jul 15, 2010 10:52 am

Courage™ je napisal/-a:
S-line- je napisal/-a:tut jas videu MB-ja v zivo uhhh ni za moj okus totalno zgresen styling, ampak ce je to vsec lasniku ok.


Courage™ glede tvojga audija pa jas nebi zgubljau besed, res da je dosegau rezultate na nivoju,in da je kar nekaj keša na njem ste ga grdo zdelali avto je totalna polomija in se sploh ne cudim da se skriva po garazah :!:
jas ne lezem nobenmu v rit in me boli k....c ce se zdej cel forum spravi name :!:
biu je lep projekt sam skoda da ga niste speljali do konca 8)


Ko bos kaj na avtu sam naredo se pridi jokat na forum, do takrat pa lepo hodi na showe pa se nacejaj s pirom.

Avto se ne skriva po nobenih garazah ampak stoji pod nastreskom v centru mesta. Edina zdelana zadeva je popokan kit (kjer je bila kljuka) na desnih zadnjih vratih, za dokoncanje projekta pa ne skrbi, so tudi druge malo pomembnejse stvari od metanja denarja v avto. (otrok)

Ko bos mi pa pokazal svoj izdelek (in ne Thomasovega), takrat pa imas vso pravico pisat kakrsnekoli svinjarije o pimpu :)


jaz sm pimpeka večkrat videl tud ko ga je kolega jan EQmel in res avto je polomija, zadnje vrate moreta bit dva če jih hočeta zapret, da o liniji zadnih vrat in podobnem ne govorim... ti pa ko skos govoriš koliko maš pomembnejših stvari.. (otrok) nevem kk si lahk pol skos na tem forumu pa sam jokaš???
državni prvak: amater extreme 2009

32 styling awords in 2009
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Napisal/-a ninjeti Če jul 15, 2010 11:25 am

Courage: se motim al je pimpeda v celoti "spimpal" el gato? zakaj potem težiš s-line-u če si enak? :) čisto enak si kot vsi drugi - ne preneseš kritike. misliš da če si dal tolko dnara v ta audi da bojo zdaj vsi na tla popadali? in nauči se že da ma vsak svoj okus. in ne drugim govorit da jokajo ker si naj jokica tega foruma ravno ti.

LP!
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Če jul 15, 2010 11:54 am

Courage™ je napisal/-a:
S-line- je napisal/-a:tut jas videu MB-ja v zivo uhhh ni za moj okus totalno zgresen styling, ampak ce je to vsec lasniku ok.


Courage™ glede tvojga audija pa jas nebi zgubljau besed, res da je dosegau rezultate na nivoju,in da je kar nekaj keša na njem ste ga grdo zdelali avto je totalna polomija in se sploh ne cudim da se skriva po garazah :!:
jas ne lezem nobenmu v rit in me boli k....c ce se zdej cel forum spravi name :!:
biu je lep projekt sam skoda da ga niste speljali do konca 8)


Ko bos kaj na avtu sam naredo se pridi jokat na forum, do takrat pa lepo hodi na showe pa se nacejaj s pirom.

Avto se ne skriva po nobenih garazah ampak stoji pod nastreskom v centru mesta. Edina zdelana zadeva je popokan kit (kjer je bila kljuka) na desnih zadnjih vratih, za dokoncanje projekta pa ne skrbi, so tudi druge malo pomembnejse stvari od metanja denarja v avto. (otrok)

Ko bos mi pa pokazal svoj izdelek (in ne Thomasovega), takrat pa imas vso pravico pisat kakrsnekoli svinjarije o pimpu :)




hehehe pa tut ce se ga napijem s pivom na vsakem showu do onemoglosti me boli kur....c. glej ocitno sploh neves kaka je situacija z meganom, ampak zaradi takih kot si ti ga tut tu gor ne predstavim! pa se neki edina zdelana zadeva niso samo poseden kit ampak linije na odbijacu da ne govorimo o totalno umazani in zjebani notranjosti! in kaj si ti naredu na audiju? nic dau si denar da ni dobiu ta tvoj (fuuuull kullll audi) priznam avto je na 10m res dober ampak to je tut vse!
glej zdej sem se spustiu na tvoj nivo. za ostale tvoje kolege tu gor me pa boli k...c
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če jul 15, 2010 12:02 pm

Izdelava je bila pri Gatotu, ideja in stil pa moja. Tako kot sem rekel da zelim, tako je Gato naredil. Svinjski avto je naredil prav tvoj kolega (Lossy) Jan, nazaj sem ga dobil v obupnem stanju, tak da se obrni na primorca in njegov odnos.

Kritike prenasam bolje kot vecina, sem ze napisal, da me boli ud za avto :) Linije odbijacev in zadnjih vrat so delo Gatota, sam tukaj nimam nobenega prsta vmes, je pa res da cakam ze kako leto da si Macek vzame cas pa zadeve poslihta. To je tudi razlog zakaj me ni na noben avtoshow, saj se sam napak na svojem avtu zavedam :)

Je pa res da Audi v polomljenem in zapuscenem stanju premaga vecino avtov v vrhunskem stanju. ;)


LP
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Če jul 15, 2010 12:16 pm

Courage™ je napisal/-a:Je pa res da Audi v polomljenem in zapuscenem stanju premaga vecino avtov v vrhunskem stanju. ;)


Na SLO sceni.
Ampak glede na to, kakšnim avtom se zadnje čase delijo pokali, močno dvomim...
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Napisal/-a ninjeti Če jul 15, 2010 12:18 pm

samozavest na vrhuncu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
alex1
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Sr maj 24, 2006 6:58 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a alex1 Če jul 15, 2010 2:35 pm

Men je bil pa v Cirkovce čist lep izlet.
Neki sem spil in pojedel, mal podebatiral s fanti in to je bilo to.
JE bilo kar nekaj lepih in glasnih avtomobilov.
V glavnem lep in vroč dan...

lp
 
Uporabniški avatar
Senad
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: Sr mar 28, 2007 4:49 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Senad Če jul 15, 2010 3:15 pm

Tu gor se pa res nasmeješ...

Se vidimo na kakem showu, da podebatiramo.
67,0420305 Vseh statistik ni natančnih.
 
Mitya
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Po maj 25, 2009 2:29 pm

Napisal/-a Mitya Če jul 15, 2010 3:41 pm

\OnlyME/ je napisal/-a:Mitya, ti zgleda še zdaj ne veš kaj je point forumov kot je ta..... ti razložim po domače!

Vsak ki predeluje avto, ga predela po svojem okusu ampak nikoli za sebe. Zakaj ne? Ker če bi ga za sebe, pol bi moral avto stat v spalnici lepo osvetljen, pa da bi ga hodil sam gledat.

Na šove se pelje avto pokazat, kar pa ni edini namen avtošova. V prvi vrsti je druženje in izmenjava mnenj ter izkušenj, predstavitev avta je postranska zadeva.

Tekmovanje na samem šovu, pa je treba jemat tako:
1. ocenijo tvoje dosedanje delo in trud
2. zveš tudi kaj je vredu in kaj je čist mimo, pa tudi kaj ti še manjka

Forumi so pa dobesedno mesto, kjer ti vsi ki so avto videli na šovu (al pa samo na slikah) povejo svoje mnenje. Če ga znaš sprejet je pa to tvoje.

Treba je sprejemat pohvale in prav tako kritike in ravno iz slednjih se ˝naučiš˝ kaj je prav in kaj ne.

Sicer pa tak je, če te moti neko mnenje nekoga, pa boš na tvojo žalost, pa na srečo drugih, moral dati izklopit internet, kajti internet je javni medij in če kje velja svoboda govora, potem jo to ravno tukaj!


Iskreno povedano jaz imam resnično avto zase in po svojem okusu.. in verjemi da nenormalno noro uživam v sami vožnji avtomobila.. Se ne presearam itd, preprosto uživam v glasbi ter v vožnji sami..

Zgrešil si bistvo tega.. Meni je vseeno če mi kdo avto pokomentira da je grd ali ne, po želji saj pravim nismo si vsi enaki - hvalabogu in zato so okusi tudi različni..

In ja seveda je potrebno sprejemat dobro in prav tako slabo ampak slednje se lahko na dosti lepši način pove nerabi bit tako nefušljivo ter nesramno do uporabnika samega napisano.. kot sem že omenil nekaj postov višje če ti avto pač ni kul ne komentiraš nič torej pustiš prazen koment, če pa ti je velika in res grozna želja po komentiranju pa pač probaš omilit zadevo.. Npr avto mi ni všeč je preveč plastike za moj okus, in najvažneje da je tebi všeč ter uživaš v njem ter obilo varnih km.. To je to preprosto in kratko.. Ter predvsem dokaj vljudno..

Ter ne ne moti me mnenje drugih saj znam sprejet več kot le slab komentar verjemi kot bodočemu sociologu mi to področje ni tuje zato vem o čem govorim, ampak na tebi je če razumeš ali ne.. In ja res imaš deloma prav svoboda govora je na internetu ampak obstajajo omejitve glede tega.. Tako kot v RS imamo svobodo govora in še ne pomeni da preklinjamo vse povprek po ulici in se deremo drug na drugega brez razloga..

Uporabi ta tvoj svobodni spič v praksi.. Preprosto idi do uporabnika oziroma lastnika avtomobila ter mu povej kaj mu gre.. Seveda ga naderi res ful, ker pač tebi njegov avto ni všeč.. In ja, verjamem da ti tudi kot oseba, vizualno - duševno nisi vsem všeč.. pa kaj? si takšen kot te je mati narava naredila oziroma natančeneje Moški ( oče ) - ženska ( mati ) torej... ?

Upam da si me vsaj približno razumel kaj sem ti hotel povedat.. Morda pa še v bližnji prihodnosti predstavim tukaj na tem forumu moje vozilo da boš videl česa je zmožna lepa beseda ter bonton...

Pa lep pozdrav
 
Uporabniški avatar
\OnlyME/
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Ne okt 14, 2007 11:10 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a \OnlyME/ Če jul 15, 2010 6:17 pm

Mitya, ti samo predstavi avto, pa bomo pokomentirali! Drugač pa štekam kaj misliš,.... da se negativno tut na lep način povedat.
 
Mitya
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Po maj 25, 2009 2:29 pm

Napisal/-a Mitya Če jul 15, 2010 9:27 pm

\OnlyME/ je napisal/-a:Mitya, ti samo predstavi avto, pa bomo pokomentirali! Drugač pa štekam kaj misliš,.... da se negativno tut na lep način povedat.


Evo super.. : ) Hvala končno me razumeš.. Nočem nič slabega verjemi.. Hočem le to nestprnost odpravit..

Ter ja bom predstavil vozilo ampak ni dokončano niti zdaleč in nevem če je vredno predstavit to tukaj.. Počasi se daleč pride... Finance naj si malo opomorejo, študensko delo je res veliko sranje ;)
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6396
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n To jul 20, 2010 10:35 pm

Slika
 
david272
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Po jan 18, 2010 6:52 pm

Napisal/-a david272 Sr jul 21, 2010 8:00 am

Kaj na showih se tudi tak kregate kot tu,ali ste tam najboljsi kolegi?
 
Uporabniški avatar
Dark Vader
Novinec
 
Prispevkov: 224
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:48 am
Kraj: Sv.Trojica

Napisal/-a Dark Vader Sr jul 21, 2010 8:30 am

david272 je napisal/-a:Kaj na showih se tudi tak kregate kot tu,ali ste tam najboljsi kolegi?


Tam se napijemo kot kante :D
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC Sr jul 21, 2010 9:48 am

Konstruktivna izmenjava mnenja se meni ne zdi ravno kreganje ... raje spijem kako pivo na showu s kom ki nima istega mnenja o avtih ko jas ampak ga zna argumentirat, ko pa z nekom ko mu je vse lepo al pa ma "glavno da je tebi všeč" menenje.
Fajn je debatirat z ljudmi ki majo kaj za povedat tud če se pogledi na stvari razlikujejo ... ni pa to negativne narave
Slika
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov