Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
j€rn€j
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe dec 05, 2008 11:52 pm
Kraj: Ptuj-okolica

Napisal/-a j€rn€j Ne jul 11, 2010 6:09 pm

tudi jas osebno nisem kritiziral organizatorja, ker vem da taka zadeva ni luštna, sem bil lani pri ptujskem showu prisoten pri organizaciji in vem kako je z stvarjo, da bi rešitev iskali v alkoholu, nwm, mogoče gdo, jas ziher ne, kar se pa tiče sodnikov ter ocenjevanja pa sami vemo kako je bilo na stvari včeraj..
veselko, imaš za madžarsko mogoče kak link, ali kako drugo informacijo??
lp
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 11, 2010 6:27 pm

Courage™ je napisal/-a:
veselko je napisal/-a:Jaz pa nad samo organizacijo nisem nevem kako razočaran. Hval bogu, da se kdo še sploh najde in tovrstne stvari še organizira.
Presenečen sem bil nad število pripeljanih vozil, ker je potrebno pomisliti na to, da je jih veliko na morju.
To da ni bilo glasbe oz. ni bila glasna mi je tudi zelo ustrezal, ker na showih me ravno to moti, da je glasba prenaglas in se ne mores pogovarjat.

Razočaran pa sem nad sodniki PDP-ja. Od včeraj naprej razumem, zakaj se določene osebe ne pojavljajo na slovenski showih ampak hodijo samo še v tujino. Poraja se mi ogromno vprašanj, na katera mi bo mogoče kdo znal odgovoriti.
1. Na showih sem opazil vozila, za katera sumim, da na začetku niso vplačala prijavnine na začetku sezone za PDP. To sem opazil že v Ajdovščini in tudi sedaj v Mariboru. Lahko da se motim, ampak lepo bi bilo, če bi bil tovrstni spisek kje objavljen, kdo tekmuje v PDPju.
2. Kako lahko sodnik ocenjuje svoje vozilo in potem še zmaga?
3. Kako lahko vozilo, ki je na show pripeljan še nesestavljen, pripeljan po uri, ki je določena za prijave in na koncu zmaga?

Tale PDP ste letos čisto zasral in kakor sem že prej omenil sem zelo razočaran nad vašim delovanjem in mislim, da boste z tovrstnim početjem, kot ste ga pokazali včeraj, v prihodnjem letu imeli še manj vozil na showih.


Veseli, tak pac je. Nasi showi so pac podobni balkanski zurki, se vedno se vsem gre samo in izkljucno za pokale, drugo ni vazno. Ce je zmagovalec bil rumeni megane, potem lahko iskreno povem, da kozlam zraven. Avto ja ni imel armaturke!!!

Iz taksnih in drugacnih razlogov na slovenskih avtoshowih ni vec ljudi, s katerimi smo "zaceli" to sceno, vedno vec ljudi se umika, skoda jim je denarja, da bi se prepeljal cez celotno Slovenijo na show kjer potem spremlja taksne svinjarije.

Veselko, midva se itak poznama se iz Opel foruma, sem tudi vceraj videl da nisi bil siguren ali sem jaz ali nisem, pa nisem te niti hotel motit, tak da boma na kaksnem drugem showu kaj rekla :)


Sej midva se pa ja poznava osebno, pa ne samo iz onega foruma, sej bil tudi pri nas na forumu in tudi marsikatero srečanje pred Rutarjem sva dala skozi ;)

Ce sem odkrit te pa vceri nisem videl, niti pomislil nisem pri kateri osebi nate oops
Dej me drugic okol kepe uzgi pa rec kako lahko spregledam starega prijatla :twisted:
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Lossy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Ne jun 01, 2008 7:37 pm

Napisal/-a Lossy Ne jul 11, 2010 6:28 pm

sj zdj je najlažje pluvat po sodnikih ne, sam ko so s epa iskali sodniki pa ni bilo nikjer dobenega blizu.... a pol ko pa eni rečemo ajde da nebo stvar propadla potem so pa vsi glasi in pametni za sonike ne,...
da vam povej kako je blo z spodniki, mene je jure klical v petek zvečer, če bi prišel sodit, ker kot vedno ko gre stvar zares onih taglasnih ni blizu, ko je pa stvar mimo pa usi pogumni pa veliko za skritizirat ;)

se vidimo na naslednem showu
državni prvak: amater extreme 2009

32 styling awords in 2009
 
Uporabniški avatar
SENATOR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 737
Pridružen: To sep 14, 2004 6:06 am
Kraj: near Nova Gorica

Napisal/-a SENATOR Ne jul 11, 2010 7:41 pm

Courage™ je napisal/-a:Nasi showi so pac podobni balkanski zurki, se vedno se vsem gre samo in izkljucno za pokale, drugo ni vazno.

Iz taksnih in drugacnih razlogov na slovenskih avtoshowih ni vec ljudi, s katerimi smo "zaceli" to sceno, vedno vec ljudi se umika, skoda jim je denarja, da bi se prepeljal cez celotno Slovenijo na show kjer potem spremlja taksne svinjarije.



Žal ti moram dat praw......a časi so šli mimo. :)

Kot gledalec bi si vseeno prišel ogledat kako tekmo, a kaj ko se večino show-ov dogaja na drugem koncu Slovenije. Da bom pa delal po 500 kilometrov, da si ogledam par ''poliesterskih čudes'', .........hvala lepa. :?


LP
30 STYLING AWARDS

http://www.youtube.com/watch?v=fZYbGHM5WY0
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Ne jul 11, 2010 9:12 pm

Mislim, da vse v zvezi z državnim prvenstvom ne spada sem in se naj debata odvija na: http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 43#1342343
Predsednik AK Street race team MS
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Ne jul 11, 2010 10:20 pm

Jaz pa mislim, da je blo vse skupaj podobno Jerry Springer showu.. od bab naprej..
 
Uporabniški avatar
Pravi_Diablo
Uporabnik
 
Prispevkov: 981
Pridružen: Po feb 12, 2007 7:12 pm

Napisal/-a Pravi_Diablo Ne jul 11, 2010 10:26 pm

omg

tole je prvi komentar in verjetno edini na avta in na tisti dve najstnici + na sodnike, ce je to res, kar je pisal prej en uporabnik.
Zadnjič spremenil Pravi_Diablo, dne Ne jul 11, 2010 10:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Prvi slovenski Mercedes-Benz portal http://www.mb-slovenija.com
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Ne jul 11, 2010 10:26 pm

je blo tak slabo da niti slik ni?
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
gaši
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: So nov 10, 2007 1:25 pm
Kraj: Šentilj

Napisal/-a gaši Ne jul 11, 2010 10:28 pm

kaj pa kdo kake slike od onega cls-a al s al kaj je bil črno bel?
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne jul 11, 2010 10:37 pm

veselko je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:
veselko je napisal/-a:Jaz pa nad samo organizacijo nisem nevem kako razočaran. Hval bogu, da se kdo še sploh najde in tovrstne stvari še organizira.
Presenečen sem bil nad število pripeljanih vozil, ker je potrebno pomisliti na to, da je jih veliko na morju.
To da ni bilo glasbe oz. ni bila glasna mi je tudi zelo ustrezal, ker na showih me ravno to moti, da je glasba prenaglas in se ne mores pogovarjat.

Razočaran pa sem nad sodniki PDP-ja. Od včeraj naprej razumem, zakaj se določene osebe ne pojavljajo na slovenski showih ampak hodijo samo še v tujino. Poraja se mi ogromno vprašanj, na katera mi bo mogoče kdo znal odgovoriti.
1. Na showih sem opazil vozila, za katera sumim, da na začetku niso vplačala prijavnine na začetku sezone za PDP. To sem opazil že v Ajdovščini in tudi sedaj v Mariboru. Lahko da se motim, ampak lepo bi bilo, če bi bil tovrstni spisek kje objavljen, kdo tekmuje v PDPju.
2. Kako lahko sodnik ocenjuje svoje vozilo in potem še zmaga?
3. Kako lahko vozilo, ki je na show pripeljan še nesestavljen, pripeljan po uri, ki je določena za prijave in na koncu zmaga?

Tale PDP ste letos čisto zasral in kakor sem že prej omenil sem zelo razočaran nad vašim delovanjem in mislim, da boste z tovrstnim početjem, kot ste ga pokazali včeraj, v prihodnjem letu imeli še manj vozil na showih.


Veseli, tak pac je. Nasi showi so pac podobni balkanski zurki, se vedno se vsem gre samo in izkljucno za pokale, drugo ni vazno. Ce je zmagovalec bil rumeni megane, potem lahko iskreno povem, da kozlam zraven. Avto ja ni imel armaturke!!!

Iz taksnih in drugacnih razlogov na slovenskih avtoshowih ni vec ljudi, s katerimi smo "zaceli" to sceno, vedno vec ljudi se umika, skoda jim je denarja, da bi se prepeljal cez celotno Slovenijo na show kjer potem spremlja taksne svinjarije.

Veselko, midva se itak poznama se iz Opel foruma, sem tudi vceraj videl da nisi bil siguren ali sem jaz ali nisem, pa nisem te niti hotel motit, tak da boma na kaksnem drugem showu kaj rekla :)


Sej midva se pa ja poznava osebno, pa ne samo iz onega foruma, sej bil tudi pri nas na forumu in tudi marsikatero srečanje pred Rutarjem sva dala skozi ;)

Ce sem odkrit te pa vceri nisem videl, niti pomislil nisem pri kateri osebi nate oops
Dej me drugic okol kepe uzgi pa rec kako lahko spregledam starega prijatla :twisted:


Heheh, veselko, ni problema, pridem drugic do tebe :) Sej zdaj se bom mogo spet prijavit na vas forum, sem od brata podedoval Insignio :)
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Ne jul 11, 2010 11:00 pm

Moj komentar ni bil misljen, kot napad na organizatorje, organizatorji nimajo nic pri tem, so opravli svoje delo, marsikomu se tega niti ne da v MB.. gre se predvsem za polizdelke, kjer pridejo "tekmovalci" z napol razsrafuanimi avtomobili tekmovat :) in pa izdelki, kot so beli Mercedes :lol:
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Po jul 12, 2010 5:47 am

Kaj to so ble "uradne" plesalke, ko so na prejšnji strani na slikah? ž

Al so to kake mimoidoče sprehajalke skočle gor? Resno vprašam...
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a mito155 Po jul 12, 2010 7:59 am

ManIAK je napisal/-a:Kaj to so ble "uradne" plesalke, ko so na prejšnji strani na slikah? ž

Al so to kake mimoidoče sprehajalke skočle gor? Resno vprašam...


So pa pocen... :lol:
 
jurzy
Novinec
 
Prispevkov: 126
Pridružen: Če feb 01, 2007 5:50 pm

Napisal/-a jurzy Po jul 12, 2010 8:00 am

da še jz povem par besed oziroma moje mnenje zakaj grejo slovenski showi v franže.

pri nas je problem ker že vsak vikend nekdo nekja organizira in se folku enostavno ne da več hodit ker ne ve iz katerga eventa bo nastal show iz katerga pa srečanje s 20 avti.
in to NI DOBRO!!

pa tudi finančno ne znese it vsak vikend na show. že tko damo cela premoženja v avte...vsaj jz si recimo lahko privoščim enkrat, max dvakrat na mesec da grem na nek show, sploh če je deleč, pa sm v LJ, eni majo pa še daljše relacije.

pa brez zamere majhnim organizatorjem, ampak če bi imeli 5-6 avtoshowov v celi sloveniji, bi bili te ogromni in zelo obiskani.

pa ne rabi bit teh 6 showov s tisoči in tisoči evri vložka s strani organizatorja, samo roko na srce, določeni bi se morali umaknit, za eno leto recimo, naslednje leto pa se show naredi drugje.

mišleno tako, ne da je na štajerskem 5 showov (Cirkovce, Štuk, Ptuj, Maribor, Murska) pa še bi lah naštevu...ampak da je gor ENKRAT na leto EN show, recimo na Štuku, in naslednje leto v Cirkovcah...

a me razumete? sam to pač pomeni da bi se morali organizatorji združit in skupaj organizirat en show. da ne bi prišlo do kreganja.

al pa da se enostavno določeni umaknejo in prepustijo organizacijo tistim ki imajo res za to primeren prostor in zmožnosti.

AMPAK to seveda v naši prelepi majhni Sloveniji v kateri vlada FOUŠIJA ni možno, ker bo vsak reku, če jz ne morm tud ti ne boš...

še neki, če ti delaš show, rabiš denar. ne rabiš 10 tisoč €, ampak rabiš pa nekaj. in rabiš SPONZORJE!

ampak dogodka s 50 avti ne bo noven sponzoriral. če pa se te majhne dogodke skensla, in se naredi par velikih showov v smislu 150 avtov, bo pa to zanimivo in za obiskovalce in za sponzorje, kar posledično pomeni NIZKA PRIJAVNINA, ni vstopnine, NAGRADE za tekmovalce in obiskovalce, veliki pokali in tako naprej in tako naprej.....!!!!

zato se počas zamislte a se splača delat več majhnih srečanj ali manj show-ov na katere bo prišlo več folka --> MANJ je VEČ!!!

druženje in zabava bo v obeh primerih!! Wink vendar če bo ostalo tako kot je sedaj, se ne bo scena nikamor premaknila, oziroma bo vedno slabše. če pa se bo kaj premaknilo v zgoraj opisano smer pa lahko upamo na boljše čase...

pa ne mislt da pametujem, ampak tko je. že Jaka je to govoru 5 let nazaj, pa ga noben ni poslušu. s tem da on je omenjal še velik in obsežen program, ampak če ti pride 150 avtov na show, programa razn DJ-ja in nekaj hudih hostes, ki jih itak sponzorji pripeljejo, ne rabiš.

in če bo obisk večji, se bo tudi kvaliteta tekmovanj dvignila, ker se bodo ljudje ki se SPOZNAJO na to VRNILI in pomagali pri sojenju in ostalih rečeh!!!!

lp
 
jurzy
Novinec
 
Prispevkov: 126
Pridružen: Če feb 01, 2007 5:50 pm

Napisal/-a jurzy Po jul 12, 2010 8:10 am

in tko kot je goos napisu, DRUŽENJE je tista prava rdeča nit ki bi morala bit na showih in ki se zgublja in je tekmovalci in obiskovalci ne premorejo več. :?
 
8000rpm
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: To avg 11, 2009 6:17 pm

Napisal/-a 8000rpm Po jul 12, 2010 8:44 am

Slovenija je tolk mala, da ti tuning in styling showi po 2 letih niso več zanimivi, ker vidiš na skor vsakem showu enake avte in to kar nekaj let zapored.. Postavljam se v kožo obiskovalca.Organizacija večine je tudi slaba, pa ne zato, ker ljudje ne bi znali dobro delat, ampak zato, ker ni denarja za bolj kvalitetno organizacijo...že sama reklama in najem prostora je uhuhuhu, kje so še ostale malenkosti, ki stanejo.

Sam sem bolj pristaš drag racea in drifta, ker dejansko vidiš avtomobile, da nekaj dajo od sebe in se predelave dejansko vidijo v performancu. Ampak takšen sem jaz, tuning mi je bolj zanimiv kot styling in tudi sam grem raje na drag, kot na srečanje - seveda kot obiskovalec.
 
Uporabniški avatar
dejan84
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2918
Pridružen: Po feb 23, 2004 11:08 pm
Kraj: Cesta moj duma

Napisal/-a dejan84 Po jul 12, 2010 1:05 pm

Jst bi pa uno megico rad vidu :D
Zakaj vozniki hond v dežju vozijo tako hitro? Ker bežijo pred rjo :D
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a dgreso Po jul 12, 2010 2:29 pm

da nebomo sam nabijali kak je blo. še malo slik
http://s466.photobucket.com/albums/rr22/tyanko/avtek/
 
jurzy
Novinec
 
Prispevkov: 126
Pridružen: Če feb 01, 2007 5:50 pm

Napisal/-a jurzy Po jul 12, 2010 5:27 pm

ena teta je lušna :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
AlxXx_BMW
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Po okt 08, 2007 10:08 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a AlxXx_BMW Po jul 12, 2010 8:48 pm

Rezultati open:

SPORT CAR
1. Vesna Klement BMW Z4
2. Miha Gomboc Civic
3. Branko Rankovič cupra
4. Boštjan Šket škoda
5. Andrej Boran Ibiza
6. Bojan Potočnik clio
STREET CAR
1. Bogdan Benko tt
2. Dejan Pukšič golf
3. Jernej Strelec passat
4. Matej Mauzar megane
5. Dejan Grešovnik polo
6. Tomaž Krajnc golf
7. Dejan Kramberger golf
PRO CAR
1. Mirko Lorenčič BMW 3 cabrio
2. Boštjan Kavčič opel astra
3. Kristjan Soršek clio
4. Andrej Mitkovič golf
5. Boštjan Kramberger SLK
SREET PRO CAR
1. Štefan Kardoš Opel Tigra
2. Aleksander Viher
3. Marko Robič astra
4. Kristjan Komar golf
EXTREM PRO CAR
1. Srečko Fras brava
2. Lovro Kralj Honda CRX
3. Tomislav Biščan – Datsun
4. Darko sever Golf
5. Boris Šeme Megane
6. Igor Kogelnik Opel Astra
7. Andrej Korošec 323F
8. Danijel Vehab BMW
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost