Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
kawasakimen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:27 am
Kraj: Tolmin

Napisal/-a kawasakimen Če sep 16, 2010 6:31 am

Baje je napovedano cez vikend slabo vreme.Bo srecanje vseeno???
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Napisal/-a 89gasper Če sep 16, 2010 7:26 am

zakaj pa nebi bilo?

Seveda DA BO!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Če sep 16, 2010 7:49 am

kawasakimen je napisal/-a:Baje je napovedano cez vikend slabo vreme.Bo srecanje vseeno???


Kot prvo jaz tem vremenarjem nič ne verjamem. Zadnje tri leta so vsakič na datum našega srečanja napovedovali slabo vreme in dež pa je bilo vedno jasno in vroče.
Kot drugo pa dež ni neka posvečena voda, torej nam ne more NIČ! :twisted:

Srečanje bo v vsakem primeru tudi, če bo sonce žgalo!
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Če sep 16, 2010 7:50 am

kawasakimen je napisal/-a:Baje je napovedano cez vikend slabo vreme.Bo srecanje vseeno???


a te je strah za razstavo mačk? sej bojo na pokritem :lol: :lol: :lol:

pridem mal objektiv zasukat (sam avte, referent za muce je kawasakimen).
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Pe sep 17, 2010 11:30 pm

Nekaj avtomobilov se je začelo zbirati že v petek. Tudi nekaj tujcev iz Češke in madžarske je že prišlo. Nekaj fotk, ki pa so bolj slabe.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind So sep 18, 2010 1:56 am

Jaz vsekakor pridem :twisted:
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So sep 18, 2010 10:40 am

Jaz startam nekje ob dveh iz Maribora, tega ni za zamuditi, pa ceprav je dez :)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
LaMike
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1585
Pridružen: Po feb 25, 2008 5:59 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a LaMike So sep 18, 2010 11:59 am

Jaz tudi okoli 2-eh štartam iz Mb. :D
"this is so euro its asian" by Sam B.
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Napisal/-a bam88 So sep 18, 2010 9:05 pm

in kako se je koncal? jest sm prsou mal pogledat in poslikat avte po sm pa sou k mi je blo nezanimiv.

cruiser lepo ropota tvoja masinca :D btw mogoce ves za kok se prodaja tisti beli gmc kombi?
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So sep 18, 2010 9:49 pm

Mene je tudi dez odgnal, sem si pogledal avte, pa morem rect da jih je vecina v klavrnem stanju.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Ne sep 19, 2010 12:22 am

Ekola mene, sicer sem do doma potreboval uro in pol, ker je po AC bilo katastrofa vozit. Vozil je pa bilo malo kar je logično, ker je zelo deževalo. Sem pa lih videl, ko je prišel GOOS z Mustangom - kakšen zvok ima to :pray:
Potem sem prišel še enkrat ampak bolj zvečer, ko je nastopala ena skupina.

abajc, gasper, cruiser, GOOS pa tisti uporabnik z Coronetom - imate zakon avte!
Kje pa je bil Roadrunner od presidenta oz. a je sploh bil? Ga sploh nisem videl.

Sem hotel dlje ostat, da še kaj več vidim oz. slišim :twisted: pa je moja nagajala, da kaj čem gledat te avte, ki so samo za naravnost.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 1:48 am

Ravnokar prišel domov! S taxijem seveda!
Moram rečt, da smo s srečanjem maksimalno zadovoljni. Zadevo smo speljali v nenormalnih razmerah, dež je neusmiljeno ulival, ampak kljub temu se je zbralo dobrih 60 avtomobilov, ki so prišli iz Češke, Madžarske, Avstrije, Italije, Hrvaške in Slovenije!
Jutri imamo na programu še krožno vožnjo. Bomo videl, če bomo lahko še to speljali.

Fotke pa jutri, ker zdaj sem pa čist preveč skurjen.



bam88 je napisal/-a:
cruiser lepo ropota tvoja masinca :D btw mogoce ves za kok se prodaja tisti beli gmc kombi?


A to misliš tistega vana! Saj ni GMC ampak chevy. Sicer pa pojma nima kakšno ima ceno, lastnika ne poznam. Lahko pa se pozanimam, če se resno zanimaš!
Hvala za zvok ;) sicer je tudi meni kar všeč, ampak se vseeno nikakor ne more primerjat z V8.


Courage™ je napisal/-a:Mene je tudi dez odgnal, sem si pogledal avte, pa morem rect da jih je vecina v klavrnem stanju.


Se ti res tako zdi? Res niso vsi v odličnem stanju, moraš pa upoštevati, da je veliko avtomobilov starih nekje med 15 in 25 let in so "daily cars". Precej jih je bilo pa v zelo dobrem stanju, če že ne odličnem. Ampak prav, ti si ocenil avtomobile po svojih kriterijih za kar imaš vso pravico.
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ Ne sep 19, 2010 2:03 am

svaka čast..
komi čakam slike! sam je***u mater ej. to k***evo vreme. tut jst pršu lihkar iz fešte in doživel 5-7 aquaplaningov z redekoriranjem enega od plastičnih krožnih v koperski občini :?
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Napisal/-a PogachnyK Ne sep 19, 2010 7:37 am

Jaz sem tudi prišel 2x,
avto je blo za razmere kar veliko(se vidi de niso to japonci, k jih za rjo skrbi)

drugače pa odlično izpeljano.

sicer je pa to srečanje Amerških vozil, in važno je, da se imjo lastniki vozil fino, ne pa mi, k pridemo samo mal poferbcat, ker oni nimajo niič od tega.
Slika
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Napisal/-a bam88 Ne sep 19, 2010 8:23 am

cruiser po pravic povedan nism resn ker nimam tok financ zanj (verjetno se ne prodaja pod 8k evrov). Pac me je zanimal ce lih slucajno ves za kok se prodaja.

Drugac je blo lepo vidt avte sploh tist shelby je bil strup. Najbolsa atrakcija mi je bil pa Oldsmobil :D Mogoce ves cruiser kok se mu rja siri? Ali je zanalasc v takem stanju (kao ratlook) al bo zrihtan?
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Ne sep 19, 2010 9:08 am

prišel na hitro ker sem mel otroka sabo...

anyhow škoda da je bil dež ker drugače bi bil super dogodek...
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne sep 19, 2010 10:29 am

Smo se na hitro oglasili pa pogledali avte. Svaka čast za izpeljavo dogodka v takem vremenu. Kako so se pa kaj tuji gostje odzvali na vreme?

bam88 je napisal/-a:Najbolsa atrakcija mi je bil pa Oldsmobil :D Mogoce ves cruiser kok se mu rja siri? Ali je zanalasc v takem stanju (kao ratlook) al bo zrihtan?


Meni je bil tudi Olds (88?) najbolj kul. Pomoje gre na rat look in mu hudo pristoji. :D
Slika
 
GOOS
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To jun 17, 2008 6:14 pm

Napisal/-a GOOS Ne sep 19, 2010 10:33 am

Tudi jaz prisel srecno domov...
Startal nekje 0:50 iz Lj... in prisel v maribor 3:20...
Po avtocesti se nikoli nisem vozil tako pocasi kot sedaj... vode je bilo toliko na cesti da s temi "valerji" ni bilo mozno peljat vec kot 60-70km/h... potem pa se del avtoceste za Domzalami poplavljen in moral iti na staro cesto. Na stari cesti sta me takoj zaustavila usluzbenca Darsa da naj ne vozim v to smer ker je cesta poplavljena oz. če bom hiter bom se morda lahko sel cez (takrat pa sem se skoraj vsral - dobesedno) - cez dobrih 500m se ena zapora na cesti - gasilski in policijski avto (malo pred Dobom kjer je deroca voda drla cez cesto) ...
Nekak sem se opogumil in zapeljal skoz ceprav je bila velika moznost da bi mi v sidepipe pritekla voda...ampak vse se je dobro izslo...Sem pa baje zadenj avto katerega so spustili cezen...Torej ce bi sel par minutk kasneje iz srecanja - bi verejtno lahko samo obrnil in sel nazaj v LJ...

Nato pa spet borba z cesto vse do domacega kraja...
Iskreno povedano - taka voznja cloveka precej zdela ;) verjetno imate ostali ki ste bili vceraj na cestah podobne zgodbice in pripetljaje.

Skratka...srecanje je bilo maksimalno dobro kar se je dalo iz tega potegnit...
Organizatorju vse pohvale. Bend 1A!!! dobro so ga žgali... popilo se je kar nekaj (jaz sicer bolj malo)...

... so me pa razocarali slovenski avti - katerih ni bilo...

ce pa je kaj slikic pa so dobrodosle...

LP
Primoz
 
GodOfAll
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: So maj 07, 2005 7:39 pm
Kraj: Fračji dol

Napisal/-a GodOfAll Ne sep 19, 2010 12:48 pm

PogachnyK je napisal/-a:Jaz sem tudi prišel 2x,
avto je blo za razmere kar veliko(se vidi de niso to japonci, k jih za rjo skrbi)

Glede na razmere je bil večji problem puščanje vode v notranjost kot rja. Zato pomoje slaba udeležba.

Prišel z japoncem - parkiral daleč da nisem zbujal prevelike fovšije. Rje še nima, ker je šele 10 let star.... S puncami smo šli mal robe na štantke kupt, pogledat avte. Razen sivga mustiča, cel kup kombijev, korvete, nekaj dobrih truck-jeep-ov, so bli večinoma taki avti, ki jih pri nas prodajajo. Škoda da vreme ni blo bolj naklonjeno.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne sep 19, 2010 12:50 pm

cruiser1 je napisal/-a:Ravnokar prišel domov! S taxijem seveda!
Moram rečt, da smo s srečanjem maksimalno zadovoljni. Zadevo smo speljali v nenormalnih razmerah, dež je neusmiljeno ulival, ampak kljub temu se je zbralo dobrih 60 avtomobilov, ki so prišli iz Češke, Madžarske, Avstrije, Italije, Hrvaške in Slovenije!
Jutri imamo na programu še krožno vožnjo. Bomo videl, če bomo lahko še to speljali.

Fotke pa jutri, ker zdaj sem pa čist preveč skurjen.



bam88 je napisal/-a:
cruiser lepo ropota tvoja masinca :D btw mogoce ves za kok se prodaja tisti beli gmc kombi?


A to misliš tistega vana! Saj ni GMC ampak chevy. Sicer pa pojma nima kakšno ima ceno, lastnika ne poznam. Lahko pa se pozanimam, če se resno zanimaš!
Hvala za zvok ;) sicer je tudi meni kar všeč, ampak se vseeno nikakor ne more primerjat z V8.


Courage™ je napisal/-a:Mene je tudi dez odgnal, sem si pogledal avte, pa morem rect da jih je vecina v klavrnem stanju.


Se ti res tako zdi? Res niso vsi v odličnem stanju, moraš pa upoštevati, da je veliko avtomobilov starih nekje med 15 in 25 let in so "daily cars". Precej jih je bilo pa v zelo dobrem stanju, če že ne odličnem. Ampak prav, ti si ocenil avtomobile po svojih kriterijih za kar imaš vso pravico.


Ne govorim o izgledu avtov, govorim o potrganih sedezih (ki jih za zmeren denar lahko preobleces), o vsranih notranjostih (vecina katere sem pogledal skozi sipo me je presenetila - negativno)...

Tudi stanje tvojega avta me je priznam - presenetilo. Brez zamere.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov