Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Jamesbond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne jul 25, 2010 9:42 am

Napisal/-a Jamesbond Ne jul 25, 2010 5:55 pm

Organizacija pa je bila itak podn. Niti toliko da veš kam spadaš , v katero kategorijo, kdo ti je konkurent, pač open. Zanimivo :clapclap
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Ne jul 25, 2010 6:38 pm

vse je bilo napisano katere kategorije so (malo poglej nazaj) če nisi vedel bi pa tam vprašal. Vsakemu pa res ne morejo vse razložit do potankosti. Če te kaj zanima pač vprašaš

Show je bil kar dobro speljan pa še v tem vremenu. Dečki so se res lepo potrudili.

Kdo sploh si? Si bil sploh na showu z vozilom - katerim, da vemo s kom si sploh pišemo. Vidim da si novi tu gor.
Predsednik AK Street race team MS
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Napisal/-a _furby_ Ne jul 25, 2010 6:49 pm

sem bil na vasem koncu, ma vas nisem nasel. pa drugic ;)
 
Jamesbond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne jul 25, 2010 9:42 am

Napisal/-a Jamesbond Ne jul 25, 2010 6:53 pm

Koliko vem te mora organizator vprašat v kateri kategoriji tekmuješ ali pa ti dodeli kategorijo kam spadaš.

Drugače pa ni važno kdo sem, ali sem tekmovalec ali samo kot gledalec. Na takšne showe, kjer je vse dogovorjeno v naprej se sploh ne splača več hoditi.

Pa ne mislim več smetit teme zato lahko noč ( ker nima smisla ).
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Ne jul 25, 2010 7:04 pm

_furby_ je napisal/-a:sem bil na vasem koncu, ma vas nisem nasel. pa drugic ;)


uf pa se mi je zdela znana laguna, sem te videl hehe :)

drugače pa jaz sem se peljal ene 19.00 mimo, na parkplacu par rižekov z lučkami :) čez dan pa vidim da je kr blo nekaj zanimivih avtov :)
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne jul 25, 2010 7:12 pm

Slika

Slika

Slika

mhm 20" lepo sede
Slika
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Ne jul 25, 2010 7:24 pm

Jamesbond je napisal/-a:Koliko vem te mora organizator vprašat v kateri kategoriji tekmuješ ali pa ti dodeli kategorijo kam spadaš.

Drugače pa ni važno kdo sem, ali sem tekmovalec ali samo kot gledalec. Na takšne showe, kjer je vse dogovorjeno v naprej se sploh ne splača več hoditi.

Pa ne mislim več smetit teme zato lahko noč ( ker nima smisla ).


Nima te kaj vprašat, to je v pp svs da te vpraša v čem boš tekmoval v kompletu ali pa samo v zunanjosti potem pa te sodniki dajo v podkategorijo. Očitni nekaj tukaj vzameš nekaj tam - potem pa sploh ne veš kaj je kaj in pišeš vse v prazno

No s tem da ne poveš kdo si, pa si tudi vse povedal (lahko bi udi napisal na ZS)

lepo spi
Predsednik AK Street race team MS
 
RRT
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Pe jun 19, 2009 5:49 pm

Napisal/-a RRT Ne jul 25, 2010 8:00 pm

No v prvi vrsti naj se vam v imenu našega društva lepo zahvali za udeležbo. Vreme ga je resnično na veliko posralo, ampak vseen, menimo, da smo naredili kaj smo obljubljali, za nekatere vredu, nekatere spet ne a kot pravi naš slovenski pregovor: Nihče ni popoln, tako da tudi mi nismo morda, da bili a naredili smo vse kaj je bilo v naši moči.
Resnična zahvala vsem udeležencam, našim zlatim sponzorjem v prvi vrsti RADIU POHORJE, KV AVDIU, KRAMARSKEM SEJMU, DR IZPUHU, gostiski ponudbi ter VSEM kateri ste pripomogli z svojimi močmi v kakeršni koli smeri.

Torej resnična HVALA vsem.

Predsednik RRT društva.
LP. RoadRunnersTeam
www.rrt.si
 
Uporabniški avatar
AljazK
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne jul 25, 2010 8:57 pm
Kraj: Ptuj

Napisal/-a AljazK Ne jul 25, 2010 9:09 pm

Morem pohvalit show, lepo izpeljan, tako kot lansko leto, edino dež ga je malo sral ampak ok to smo že navajeni od lani :D Glavno da ni deževalo med meritvami to je važno :) 8)
Edino pripombo ki jo imam, je ta, ta gre tudi na lansko leto (seveda za kategorijo OPEN) ker je bilo lani enako in sicer, da so pokali v avtoakustiki bili samo za 1. mesto za 2. in 3. mesto pa samo priznanja. Nimam nič proti priznanju (je lepo, nimam pripomb), samo 10€ dat za prijavnino potem pa dobit samo priznanje se meni zdi malo tak tak, pardon zdaj ne bi rad nikogar ožalil, ampak tako je. Glede na to da ste imeli dobre sponzorje bi lahko nabavili še tistih par pokalov za druga in treja mesta. Pač to je samo moje mnenje, zdaj pa če ga boste upoštevali ali ne pa je na vas. Pa še enkrat brez zamere, to je samo moje mnenje.

Pa lep pozdrav, in upam se vidimo naslednjo leto v lepem vremenu. ;) 8)
{ dB team UNITED } the louddest team @ styria
Slika
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Napisal/-a _furby_ Ne jul 25, 2010 9:11 pm

DaDek je napisal/-a:
_furby_ je napisal/-a:sem bil na vasem koncu, ma vas nisem nasel. pa drugic ;)


uf pa se mi je zdela znana laguna, sem te videl hehe :)


ha ha ha...ne mores me falit. kje pa si me videl? kr en mi je blendal pri zlatolicju, samo ne vem kdo (sm gledal kje so policaji) :lol:

ja zgleda da ste se kr fajn meli, bom moral tudi jaz enkrat pridet pogledat
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Ne jul 25, 2010 10:15 pm

_furby_ je napisal/-a:sem bil na vasem koncu, ma vas nisem nasel. pa drugic ;)


Tebe sem pa na Trojanah srečal. Sem ravno razlagal kako zanima Laguna ... Upam, da se kje vidimo in da bom imel priloznost videti tole bolj od blizu :)
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne jul 25, 2010 10:24 pm

Jamesbond je napisal/-a:Jaz pa bom rekel takole 8) . Ne samo za ta show, ampak za vse naše showe v tej prekrasni Sloveniji

Ni mi jasno kako lahko avtomobili , ki tekmujejo v pp svs tekmujejo tudi v open ? To pomeni da ostali avtomobili sploh nimajo šans kaj dobiti in jim je tudi brezveze hodit na takšne prireditve, saj nagrade poberejo vedno eni in isti. Potem je najbolje da vstopnino plačajo samo pp svs, ostali , ki tekmujejo v open pa lahko gredo zastonj not (itak da ne bodo nič dobili). Ali pa se njim vstopnina pobira le zato da se financira prireditev in ne zato, da bi lahko enakovredno tekmovali? Ne razumem smisla, zakaj bi se kdo moral prijaviti v pp svs, da sploh lahko dobi kakšno nagrado? Kje je smisel vsega?

Druga stvarca pa je v tem da je lahko imeti avto vso leto v garaži , malce pobrisati prah z njega in ga parkrat pripeljati na show ( mogoče tudi z avtovleko ) , ter pobrati vse nagrade. Vozite se s takšnimi avti po naših prekrasnih cestah, preko ležečih policajev, pozimi in v prometnih konicah. Polovica avtomobilov , ki se pripeljejo na show sameva celo leto v garaži, samo za " tistih" par dni. Potem pa je najbolje da naredite tudi posebno kategorijo garažiranih avtov in ne vozil , ki se dajansko vozijo po naših cestah.

Lp


Nisi dobo pokala pa si priso na forum malo pojokcat ? :)
 
Jamesbond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne jul 25, 2010 9:42 am

Napisal/-a Jamesbond Po jul 26, 2010 8:37 am

Courage™ je napisal/-a:Nisi dobo pokala pa si priso na forum malo pojokcat ? :)



A ti si se pa prišo na forum spet ven metat - kak si cool 8) .
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Po jul 26, 2010 8:53 am

_furby_ je napisal/-a:
DaDek je napisal/-a:
_furby_ je napisal/-a:sem bil na vasem koncu, ma vas nisem nasel. pa drugic ;)


uf pa se mi je zdela znana laguna, sem te videl hehe :)


ha ha ha...ne mores me falit. kje pa si me videl? kr en mi je blendal pri zlatolicju, samo ne vem kdo (sm gledal kje so policaji) :lol:

ja zgleda da ste se kr fajn meli, bom moral tudi jaz enkrat pridet pogledat


videl sem te na teznem, tam malo pred baumaxom, ko je odcep za avstrijo.. nisem blendal :)
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Napisal/-a _furby_ Po jul 26, 2010 9:57 am

aaa tko... no sej bom naslednji vikend spet na stajerskem. lahko da se se kje srecamo ;)
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po jul 26, 2010 10:54 am

Jamesbond je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:Nisi dobo pokala pa si priso na forum malo pojokcat ? :)



A ti si se pa prišo na forum spet ven metat - kak si cool 8) .



Lahko ti jaz kaki pokal dam, jih je en kup doma, da se malo potolazis.
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po jul 26, 2010 11:50 am

Courage™ je napisal/-a:
Jamesbond je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:Nisi dobo pokala pa si priso na forum malo pojokcat ? :)



A ti si se pa prišo na forum spet ven metat - kak si cool 8) .



Lahko ti jaz kaki pokal dam, jih je en kup doma, da se malo potolazis.


Čuj korajžni jas bi tui mel kaki pokal doma.... če maš viška....dam naslov pa mi pošli :)
Drugače pa ne razumem kako še folk sploh hodi na taka srečanja.V mojih časih smo šli na srečanje,da smo se mal pohecali kako čez Hondin navor rekli pa je to blo to.Noben se ni gnal za pokali in mislim,da tkrt nobenmu pokal ni bil prioriteta.Zj pa opažam,da bi mogli eni dobit pokal že zato,ker pridejo na šov.Jamesbond če mam drvarnico od avta tako kot jst pač ne pričakuj pokala.Nevem ne rečem k bi bli pokali res zlati pa neki vredni tko pa se dajo ti pokali tudi narest pa plačaš neki soldov pa si jih kupi magari 20 pa jih mej doma v vitrini.Počasi srečanja zgubljajo tist svoj prvotni namen in se vsi nekam ženete kdo ma daljšega...nižjega.... :) bolj nabitega.... aja zj mi je že malo ušlo :)
Jamesblond nena se sekiraj pa si ne delaj sivih las,če nimaš avta konkurenčnega drugim pač ne delaj panike,če ni pokala.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Jamesbond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne jul 25, 2010 9:42 am

Napisal/-a Jamesbond Po jul 26, 2010 1:37 pm

Ma sej se ne gre za pokale, naj jih ma korajžni :lol:

Preberi dobro moje poste pa boš mogoče razumel za kaj se gre in kaj sem hotel povedati. Marsikdo podobno razmišlja kot jaz pa ne upa povedati ali napisati zakaj slovenski šovi zgubljajo pomen, ljudi, čar, itd. Tisti ki pa to povejo in napišejo, pa se jih takoj napade, da jokajo za pokali.

Raje malce razmislite, saj so včasih graje ravno tiste s katerih se da marsikaj naučiti.
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po jul 26, 2010 2:02 pm

Lej vem kaj hočeš povedati z svojimi posti ampak še vedno si razočaran,ker nisi dobil pokala jele :)
Nevem mi smo se včas znali družit pa kako rečt in nikol ni blo takih preseravanj kot so sedaj.Vsi smo se znal pohecat pa četudi ni blo pokala smo vedno vsi bli dobre volje,ker smo pač kako dobro rekli pa kakšen neumesni komentar podelili zj pa vidim,da nobenmu nikol nič ne paše.Pa organiziraj ti en show pa razvrsti avte po svoje pa daj delat vsaj kakih 100 pokalov,da bojo ja vsi svojega dobili.Nevem meni bi bil izziv,če bi že šel tekmovat,da se pomerim z boljšimi avti ne pa z slabšimi.O teh razredih zj je brezveze komentirat,ker se mi neda razgljabljat.Če pa si vedno slabe volje ko odhajaš z show-a pa nevem zakaj še hodiš na ta tekmovanja.roko na srce,če vidiš,da ne uspeš se malo zamisli ali je smotrno hodit in plačevat vstopnino ali bi še malo vloživ v avto pa odnesu en pokal.In vse bolj imam občutek,da avte delate za druge ne zase.Če je meni neki všeč bom nabil na avto pa če odnesem pokal al pa ne.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a BMW 850i Po jul 26, 2010 4:22 pm

Mi se še vedno na naših showi hecamo pa debatiramo, se družimo itd. govorim za večino članov PP SVS. Kako so pa kaj ostali pa ne vem. Mogoče res čakajo samo pokale. Mi jih pa ne čakamo, dobimo lahko samo diplome. :lol: In se noben ne buni da ni dobil diplome. Da je oni pred njim itd. Za nami je že kar nekaj tekem in so si rezultati po tekmah kar različni - enkrat je eden naprej drugič si bolj zadaj,... Pa nihče ne jamra. Ker tak se je sodnik odločil in pika. Drugič pa je drugi in se bo drugače odločil. Prav tako je tudi v open. Malo kdaj vidim - čujem, da bi se tekmovalec, ki je član pp svs kjer bunil na open tekmo, da ni dobil pokala ali podobno. Zakaj? Ker smo tam da se družimo in če kaj dobimo toliko boljše, če ne pa nič zato, poskušamo drugič imeti več sreče.

Mi postavimo avte vedno not. Če koga kaj zanima mu razložimo razkažemo. Prav tako smo zraven, da se še sploh kaj kje dogaja in da kako rečemo in pustimo organizatorju da naredi svoje, ker vemo kako je kaj ko kaj organiziraš.
Predsednik AK Street race team MS
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov