Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Po sep 06, 2010 2:38 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:Blo je fenomenalno! Super družba 8) :) Kljubtemu da nas ni blo veliko in je vreme nagajalo, je blo vzdušje odlično.

Speedfreak, naslednjič pričakujem ponovitev, ampak takrat pa s stilotom. :twisted: :)


Jtd proti fake JTD...zanimivo se sliši:P, drugače pa tud DCI ni od muh.

Ostali, zelo lepo vas je blo ponovno srečat oziroma spoznat, škoda ker noben ni imel želje it malo se špilat traktorja z mano :lol: :lol: :lol: , drugače pa je bilo zelo fajn, naslednjič bo pa še boljše, ker bo King naredu palačinke :lol:

Ostali, ki ste bli "pametni" in glasni, oglaste se kaj pa v živo komentirajte, ne pa preko tipkovnice, ko vas pa povabimo pa ne duha ne sluha o vas....mi smo se imeli fenomenalno, in sva s številom udeležencev zelo zadovoljna, ker važna je kvalieta, ne kvantiteta.

p.s se vid da ni moj avto zaman traktor :lol: oops
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Po sep 06, 2010 3:08 pm

kva nej pa jst s svojimi 90 poniji naredim proti tvojemu 120 konjskemu? :lol: :lol: :lol:

No, če bodo naslednjič palačinke, sem zraven :lol: :lol:
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Po sep 06, 2010 3:13 pm

IcEm4n je napisal/-a:kva nej pa jst s svojimi 90 poniji naredim proti tvojemu 120 konjskemu? :lol: :lol: :lol:

No, če bodo naslednjič palačinke, sem zraven :lol: :lol:



ti dam prednost :lol:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Po sep 06, 2010 4:15 pm

če bodo še kdaj takšni podvigi, sem definitivno zraven. tista lokacija je bla čudovita za takšne zadeve 8) :)
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Po sep 06, 2010 4:20 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:če bodo še kdaj takšni podvigi, sem definitivno zraven. tista lokacija je bla čudovita za takšne zadeve 8) :)


maš prav, malo zabave ne škodi, seveda na varen način.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Po sep 06, 2010 7:19 pm

speedfreak je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:če bodo še kdaj takšni podvigi, sem definitivno zraven. tista lokacija je bla čudovita za takšne zadeve 8) :)


maš prav, malo zabave ne škodi, seveda na varen način.


Sta pa pozabla omenit, kdo je bil v prvi vrsti " tečen ", da bi vse potekalo kot mora in da se lep dan nebi " kislo " zaključil. ;) ;)

No naslednjič pa bojo tste vaše palačinke, da boste dal mir že enkrat. :lol: :lol: :lol:

lp
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Po sep 06, 2010 7:23 pm

zanimiva in zelo znana lokacija 8) ,blizu mene, drugič morm pridt, si bom že mogu vzet cajt......sicer pa po odmevih vidim, da ste se lepo imeli......
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Po sep 06, 2010 7:25 pm

Samo da bo suha cesta pa še jaz prevetrim svoj JTD :D 8)

speedfreak jaz se strinjam, ni potrebno da nas je 30 da se imamo fajn. Glasni pa itak vedno so in bodo :vc
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Po sep 06, 2010 7:40 pm

xsara je napisal/-a:zanimiva in zelo znana lokacija 8) ,blizu mene, drugič morm pridt, si bom že mogu vzet cajt......sicer pa po odmevih vidim, da ste se lepo imeli......


Ja verjetno ne daleč od tebe, če me spomin ne vara. :lol: :lol:

lp

p.s. drugič pa le pridi. ;)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Po sep 06, 2010 7:42 pm

King1 je napisal/-a:
xsara je napisal/-a:zanimiva in zelo znana lokacija 8) ,blizu mene, drugič morm pridt, si bom že mogu vzet cajt......sicer pa po odmevih vidim, da ste se lepo imeli......


Ja verjetno ne daleč od tebe, če me spomin ne vara. :lol: :lol:

lp

p.s. drugič pa le pridi. ;)


Ja, kr ulet..več nas bo več palačink bo mogu King nardit :lol: :lol:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Po sep 06, 2010 8:48 pm

bom prletu seveda, sam upam, da ne bo v soboto 18 ker grem v beograd........
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Po sep 06, 2010 9:00 pm

King1 je napisal/-a:
speedfreak je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:če bodo še kdaj takšni podvigi, sem definitivno zraven. tista lokacija je bla čudovita za takšne zadeve 8) :)


maš prav, malo zabave ne škodi, seveda na varen način.


Sta pa pozabla omenit, kdo je bil v prvi vrsti " tečen ", da bi vse potekalo kot mora in da se lep dan nebi " kislo " zaključil. ;) ;)



seveda gre zahvala za poskrbljeno varnost tebi. čestitke :) =P
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 Po sep 06, 2010 9:14 pm

Vidm da ste se fajn mel, sem vam fouš! :D

King1, se popolnoma strinjam s tabo. Najbolj na živce mi gredo taki, k zelo pametujejo kje in kdaj, na srečanju pa ne duha ne sluha o njih.

Naslednjič, če bo lokacija in datum pravi, se tut jaz uglasim na "palačinkah"

Fantje, pohvalno in lepo to da ste se dobil!
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 To sep 07, 2010 1:55 pm

jack86 je napisal/-a:Vidm da ste se fajn mel, sem vam fouš! :D

King1, se popolnoma strinjam s tabo. Najbolj na živce mi gredo taki, k zelo pametujejo kje in kdaj, na srečanju pa ne duha ne sluha o njih.

Naslednjič, če bo lokacija in datum pravi, se tut jaz uglasim na "palačinkah"

Fantje, pohvalno in lepo to da ste se dobil!


Ja imeli smo se res cool. Kot je že nekdo omenil res ni pomembna kvantiteta ampak kvaliteta druženja. Res pa je da taki seratorji spijejo živce in ti dvignejo " pokrovko " pa čeprav sem sam zelo umirjen človek.

Ja kot sem že omenil mislim, da ne bo več toliko oglaševanja ( nisem pa prepričan in vse je odvisno od dogovora) za tako srečanje, ker je pol sam jok in stok. ;)

Če želiš te bom obvestil po zasebnem kdaj se ponovno zberemo in kako zakuhamo.
Ja ja ja bom pa tud jest speku tiste posrane palačinke. :lol: :lol:

lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx To sep 07, 2010 3:02 pm

King1 je napisal/-a:
jack86 je napisal/-a:Vidm da ste se fajn mel, sem vam fouš! :D

King1, se popolnoma strinjam s tabo. Najbolj na živce mi gredo taki, k zelo pametujejo kje in kdaj, na srečanju pa ne duha ne sluha o njih.

Naslednjič, če bo lokacija in datum pravi, se tut jaz uglasim na "palačinkah"

Fantje, pohvalno in lepo to da ste se dobil!


Ja imeli smo se res cool. Kot je že nekdo omenil res ni pomembna kvantiteta ampak kvaliteta druženja. Res pa je da taki seratorji spijejo živce in ti dvignejo " pokrovko " pa čeprav sem sam zelo umirjen človek.

Ja kot sem že omenil mislim, da ne bo več toliko oglaševanja ( nisem pa prepričan in vse je odvisno od dogovora) za tako srečanje, ker je pol sam jok in stok. ;)

Če želiš te bom obvestil po zasebnem kdaj se ponovno zberemo in kako zakuhamo.
Ja ja ja bom pa tud jest speku tiste posrane palačinke. :lol: :lol:

lp


Js sm omenu tisto o kvaliteti, drgac pa lahk nardimo palacinka piknik..al pa ce bodo ze kostanji kostanjev piknik, kar bi bla zelo dobra ideja
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 To sep 07, 2010 11:51 pm

Se strinjam s speedfreakom :D Kkšn piknik bi ga kr sedu ja :D
Samo plc je treba nek najdt :) Pa da ne bo že preveč mrzlo, ker zadnje čase stopinje samo še padajo :?

LP
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Sr sep 08, 2010 10:35 am

Js ne jem palačink bom prnesu čevape :lol: Drgač pa itak sm za piknik to bi ga čist sedl sam se bo treba pomoje kr zmigat ker zima že trka na vrata :lol:
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 Sr sep 08, 2010 2:19 pm

Vse pohvale organizatorjema, ki skrbita za tale meet in lepo je videti, da se forumaši družijo tudi drugače in ne samo preko tipkovnic. ;)

Upam, da se enkrat oglasim. ;)

Lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Sr sep 08, 2010 3:30 pm

scirocco12 je napisal/-a:Vse pohvale organizatorjema, ki skrbita za tale meet in lepo je videti, da se forumaši družijo tudi drugače in ne samo preko tipkovnic. ;)

Upam, da se enkrat oglasim. ;)

Lp


Vabljeni si vsekakor, sploh da se pomeniva o tem, da voznja 200 po AC ni nujno divjanje ( mislim da sem s tabo imel to debato ).
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 Sr sep 08, 2010 3:45 pm

speedfreak je napisal/-a:
scirocco12 je napisal/-a:Vse pohvale organizatorjema, ki skrbita za tale meet in lepo je videti, da se forumaši družijo tudi drugače in ne samo preko tipkovnic. ;)

Upam, da se enkrat oglasim. ;)

Lp


Vabljeni si vsekakor, sploh da se pomeniva o tem, da voznja 200 po AC ni nujno divjanje ( mislim da sem s tabo imel to debato ).


Ni rečeno da je divjanje, je pa zelo nevarno početje za vse udeležence v prometu in tega jaz ne priporočam, tako, da glede tega ne vem če bova prišla daleč. ;) :D

Ve se kje se da lahko duška! :?: ;)

Lp
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov