Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 So sep 04, 2010 6:00 pm

Courage™ je napisal/-a:Khm Khm...

GTturbosedemnajst, ne da me kaj moti al pa kaj, ampak imas dvojna merila. Ko sem jaz za tvoj/vas/ocetov avto zalepil sliko ene lepe zivalce si se obnasal kot uzaljena sova, zdaj pa lepis tu neke dartvejdere drugim...


ni res Courage, mene je samo motilo, da mi mečeš naprej avto, ki ni moj. Tvoje mnenje sem čisto ok sprejel in ga sprejemam še zdajle. Nisem jezen, da ga primerjaš s papigo, ker ima vsak pravico do svojega mnenja!! navsezadnje pa itak ni moj.... Ampak tale polo, verjetno se strinjava, je pa izrezana slika dartvejderja. :lol: nisem pa rekel nič drugega. Moje mnenje je - ni mi všeč. To je to..me pa res izrazito spominja nanj in res sem dal sliko - I'm guilty!!! ;) sem dal pa sliko le v repliko Lizarda...drugače slikce ne bi prilimal.

Drugače pa nimam dvojnih meril, če boš ti v mojo temo napisal, da ti je moj avto nagravžen/grd/zje*ban/... bom to sprejel čist okej. Sej sam vem, da nimam kaj prida strojev doma, ki bi se lahko kosali s avti za 30 - 40 jurjev...samo tisto kar mam si kupim sam ter pazim in rihtam kolker se le da :) Dosti nakladanja...ostalo veš kje - PM! peace! 8)
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing So sep 04, 2010 6:11 pm

OH. Se nisem toliko nasmejal že dolgo. Kere gajbe (razen 3 avtov):cry :cry

Tele avte ne bojo nikoli sprejeli na Dinos, ker jih je sama plastika. Grejo direkt za zamaške radenske.

Off: se meni samo zdi ali je res takih klumpov največ na štajerskem (nimam nič proti njim da nebo kakšnega nesporazuma- sem tudi sam napol štajerc) :cry :cry
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So sep 04, 2010 8:17 pm

mihaing je napisal/-a:Tele avte ne bojo nikoli sprejeli na Dinos, ker jih je sama plastika. Grejo direkt za zamaške radenske.

:cry :cry


V-L-E-G-O :cry
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Neyo-Neyo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1064
Pridružen: Sr jan 05, 2005 10:38 pm

Napisal/-a Neyo-Neyo Ne sep 05, 2010 6:50 am

Imam občutek da tile avtoshowi vedno bolj propadajo in plastika se spet uporablja za izdelavo kopalniške opreme itd... razen nekateri še tlačijo to na avte in upam da tudi njih v kratkem sreča pamet da se ta norija konča.

LP
....
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne sep 05, 2010 7:36 am

Courage™ je napisal/-a:Khm Khm...

GTturbosedemnajst, ne da me kaj moti al pa kaj, ampak imas dvojna merila. Ko sem jaz za tvoj/vas/ocetov avto zalepil sliko ene lepe zivalce si se obnasal kot uzaljena sova, zdaj pa lepis tu neke dartvejdere drugim...


če pa zdaj je navdušen nad german style....



ostali:
dajte se malo umirit pubeci. Ena in ta isti serete v vsaki temi. Itaq nič ne bo drugače, zato nevem kak se vam da.
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
3gang
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po sep 06, 2010 4:42 pm

Napisal/-a 3gang Po sep 06, 2010 5:11 pm

Courage™ je napisal/-a:Mozakarju s Cordobo svetloplavo sem hoto ze na showu povedat, pa je s Pernatom pobegno nekam. S to posiritvijo pa felnami dobesedno pol metra pod blatniki si pa tak mimo vsekal da glava pece.


Hvala za kritiko :) Se zavedam tega. Problem je v tem, da je bil avto širjen na druge felne, ki jih sedaj ni na avtu. So pa na poti distančniki za prvo silo, spomladi pa verjetno spet "malo širše" felne in upam, da bo potem zgledlo v mejah normale :)
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po sep 06, 2010 7:08 pm

Moz, mas kako sliko katere felne si mel prej gor ?
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
3gang
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po sep 06, 2010 4:42 pm

Napisal/-a 3gang Po sep 06, 2010 7:20 pm

Courage™ je napisal/-a:Moz, mas kako sliko katere felne si mel prej gor ?


Dobiš na PM.
 
Uporabniški avatar
kikicerar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Ne mar 07, 2010 1:32 pm
Kraj: okolica domžal

Napisal/-a kikicerar Ne sep 12, 2010 9:26 pm

pa kaj ste vsi en drugmu fouš al kaj, naj si ljudje sami sebi rihtajo avte po swojem okusu, če ti ni všeč pa glej stran... ni pa treba (skor) vsem tle gor sam nabijat postov z enimi in istimi komentarji... :roll: :lol:
FOUŠIJA- SLO narodni šport
 
Uporabniški avatar
pernat_b
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 651
Pridružen: Pe feb 11, 2005 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Napisal/-a pernat_b To sep 14, 2010 7:28 pm

3gang je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:Mozakarju s Cordobo svetloplavo sem hoto ze na showu povedat, pa je s Pernatom pobegno nekam. S to posiritvijo pa felnami dobesedno pol metra pod blatniki si pa tak mimo vsekal da glava pece.


Hvala za kritiko :) Se zavedam tega. Problem je v tem, da je bil avto širjen na druge felne, ki jih sedaj ni na avtu. So pa na poti distančniki za prvo silo, spomladi pa verjetno spet "malo širše" felne in upam, da bo potem zgledlo v mejah normale :)


kje si me vido? pocuko bi me za rokav ti bi pusto, da bi za kafe dal :D
Timmy drift: http://www.youtube.com/watch?v=NXzNhBMdP5U
STREET RACING OR DRIFT IS NOT A CRIME!!!
www.slo-drift.com
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov