Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
54321
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po sep 06, 2010 12:07 pm
Kraj: Osrednja Slovenija

PDP na nivoju nič

Napisal/-a 54321 Po sep 06, 2010 1:13 pm

Paše od mene nekaj komentarjev, show-a sploh ni bilo temveč avtosalon. Za avtosalon je bilo dokaj vredu,ka se pa tiče showa pa katastrofa :bonk
Če organizatorji mislijo da je že car wasch avt show se zelo motijo,če ni avtomobilov za styling,tuning in avtoakustike,ter skupnih iger,druženja in zabave ni to show.
Glede tekme v stylingu pa moram reči je totalni poden :bonk ,da tekme v soboto ni bilo ni res,razen če je bila samo za " ENEGA ",da je pridobil točke za osvojitev naslova DP.
Sodniki pa so poglavje zase saj jih nikoli ni bilo v zadostnem stevilu kar določa pravilnik,če pa so že bili niso nikoli pristopili k stvari z resnostjo in strokovnostjo.
Murska Sobota dva sodnika - če jih nebi opomnili bi pozabili ocenit avto
Ajdovščia dva sodnika - sojenje zadovoljivo
Maribor trije sodniki od teh le eden ocenjeval po pravilniku ostala dva sta se malo sprehajala in kar nekaj napisala.
Slatki Vrh - "lep show " sodnikov do avtomodila z ocenjevalnimi listi sploh ni bilo (rezultat naprej dogovorjen)
Ljubljana sodnik eden prav tako ga ni bilo do avtomobila z listi za ocenjevanje,kar pa pišejo moji predhodniki da rezultato ni bilo zgeda da je ocenil samo H....

Celotno D.P.nikakršno,kar so pokazali na zaključku,saj so kar tako med množico podelili naslove D.P..
Mislim da z takim pristopom naslednjo sezono nebo nobenega tekmovalca več (mogoče D.P.saj z istimi avti tekmujejo že več let in so v dobri navezi z sodniki)

Če sem koga v tem užalil se opravičujem,pač taka so moja videnja.
Zadnjič spremenil 54321, dne Po sep 06, 2010 1:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a Foto Jovo Po sep 06, 2010 1:21 pm

In zakaj nova tema?
tukaj se razpiši:
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... highlight=
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Po sep 06, 2010 1:27 pm

spet se nekdo skriva za alterjem...
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po sep 06, 2010 2:49 pm

Foto Jovo je napisal/-a:In zakaj nova tema?
tukaj se razpiši:
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... highlight=


zaklep
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov