

Je že res, da bi bilo dobro, da se malo selimo kot smo to storili na zadnjem ( najbolj obiskanem ) srečanju v Celju a kaj ko na ta račun nekoga oz. jih več ne bo. Zato ga bomo organizirali v Domžalah in seveda tam ne bomo ostali ampak se nekam tudi odpeljali. Kam pa naj bo presenečenje.




To bi bilo zaenkrat to in upava, da se vidimo v čimvečjem številu. Seveda pa ste vsi vljudno vabljeni in kot sem že napisal vas prosim, da tisti, ki mislite srati po temi, da se ne oglašate, ker delate zgago. Hvala


Vsem želiva lep in sončen vikend.
lp King1 in Speedfreak

p.s.: Evo za vse, ki ne veste kje se dobimo:
Naj razložim kako sploh do tja.
Tisti, ki pridete iz dolenjske, pimorske in gorenjske se peljete do izvoza domžale.Tam zavijete desno nazaj, čez avtocesto in do prvega semaforja. Tam zavijete levo in se vozite do naslednjega semaforja, ki ga prečkate in naprej čez most. Z desne vam pride mercator center in tam je semafor na katerem zavijete levo in čez dvesto metrov na levi je veliko asfaltno parkirišče in tam se dobimo.
Za tiste, ki pa ste iz štajerske pa se pripeljete do izvoza domžale in pri tretjem semaforju vam je na desni mercator center in tam zavijete levo in čez dvesto metrov je na levi veliko asfaltirano parkirišče in tam se dobimo.
Upam, da je dobro.


lp