Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a STENTOR So jun 04, 2011 11:10 am

@PogachnyK če ni prepozn odgovor ti lahk povem, da je vedno dovolj parkingov, je pa treba plačat 10€. Se pa vsaj za moje pojme najbolj splača it do Keutschacha oz. Hodiše in potem od tam z busom na prizorišče. Mi smo bili letos dvakrat in je blo noro kot vedno.


Še moj filmček - Wörthersee 2011
Fahren bis der Arzt kommt!
 
vezuv
Novinec
 
Prispevkov: 113
Pridružen: To nov 16, 2010 1:57 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a vezuv So jun 04, 2011 11:31 am

Brez zamere tole se sploh ne more primerjati z Wortherseejem izpred 5-12 let nazaj.Vcasih je bil to res zbor kot je treba zadnja leta pa za moje pojme samo se katastrofa.
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a STENTOR So jun 04, 2011 12:00 pm

Jaz pred desetimi leti še nisem bil, smo bili pred šestimi prvič, pa ni bilo zdej ne vem kakšne razlike, tako da ne vem kaj je bilo tako bolje pred 10-imi leti. Pač sprašujem, ker ne vem kaj mislite s tem, ko pravite, da to ni več to. Se pa spreminjajo avtomobili, trendi, vsako leto je "moderno" kaj drugega, verjetno je pa kaj malega doprinesla tudi kriza. Kakorkoli že, je zame to ful hud šov, povsem neprimerljiv s katerimkoli pri nas.
Fahren bis der Arzt kommt!
 
Uporabniški avatar
HPF
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: Po mar 07, 2011 4:21 pm
Kraj: Maribor

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a HPF So jun 04, 2011 12:58 pm

deejc je napisal/-a:Ewo danes bil gor,dosti okusnega za videt in sem si napasel oči,sploh na golfu 6 r32 in gti oba cabriolet.Sem si pa zelo zapomnil registersko na enem golfu iz Švice, A.C.A.B., majka! Peljal sem se po stari cesti iz Maribora pa vse do tja,cesta ni slaba razen tu pa tam kakšen slabši odsek.Avto sem parkiral na najbližjem parkingu,10€ parking in je avto lahko do 2 zjutraj parkiran,brez kavcije in take fore,dol po bregu pa sem šel peš in tud gor,da se malo razgibamo od dolge vožnje tja,drugače je avtobus po tistem bregu dol 2.50€ in tako tudi nazaj gor.Drugo leto se spet oglasim tam....
Slike pa naložim,ko jih dobim ker nisem jaz nič kaj dosti slikal,je kolega poskrbel za slike.


LP


Slike - http://www.mojalbum.com/51m3k/worthersee-2011

Video - http://www.youtube.com/watch?v=viM6HvTb46I
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a PogachnyK So jun 04, 2011 5:20 pm

STENTOR je napisal/-a:@PogachnyK če ni prepozn odgovor ti lahk povem, da je vedno dovolj parkingov, je pa treba plačat 10€. Se pa vsaj za moje pojme najbolj splača it do Keutschacha oz. Hodiše in potem od tam z busom na prizorišče. Mi smo bili letos dvakrat in je blo noro kot vedno.


Še moj filmček - Wörthersee 2011



hehe mal pozn, sem glihkar dam pršu, :D

Drgač pa se dodbra prehodil šel peš od Maiernigg-a do prizorišča (kakih 6-7km), bi vzel taxi, vendar je bil absolutno predrag (5€ na osebo), kljub barantanju niso spuščal,

Aja pa parking je bil tud zastonj(ob cesto), drugače pa je blo meni kar všeč(najbrž zato, ker sem bil prvič), gremo drugo leto spet(sam da vzamemo kolesa)

Aja pa zatonj wc, je na audi raztavnem salonu :mrgreen: :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Kegl So jun 04, 2011 6:27 pm

evo bil dans še enkrat, je blo uredu, mogoče res mal manj avtomobiliv kot prejšna leta (sem jih pa zato prejšn vikend vidu)...bejbe ga pa res zmagajo na škodinem oddelku :bow
 
Uporabniški avatar
AudiFreak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1257
Pridružen: Pe apr 28, 2006 2:53 pm
Kraj: Ried im Innkreis

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a AudiFreak So jun 04, 2011 6:55 pm

Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...
Nimam privilegijev za branje tega foruma, ampak vseeno berem.
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Slicker So jun 04, 2011 7:12 pm

AudiFreak je napisal/-a:Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...


:bow
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a peroRS So jun 04, 2011 7:18 pm

:pop:
Zadnjič spremenil peroRS, dne So jun 04, 2011 10:53 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
vezuv
Novinec
 
Prispevkov: 113
Pridružen: To nov 16, 2010 1:57 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a vezuv So jun 04, 2011 7:46 pm

Nism napisal tega,da bi izpadlo kot,da serjem po wolksvagnu.Mamo doma same wolksvagne.Povedat sm sam hotu,da to ni vec tisto,kar je nekoc bilo.Sm bil gor vendar vse skupej mogoce tri ure pa sem vse vidu.Par let nazaj pa v enem dnevu nism niti pou vidu.Govorim,ker zadnja leta ni tolko avtov iz "beneluxa",svedske,anglije.....Vcasih si res vidu avte,danes pa se celo fiata vidu parkiranga notri.Skratka ni to vec,kar je vcasih bilo.Pa brez zamere. :D
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a DragonForce So jun 04, 2011 7:48 pm

AudiFreak je napisal/-a:Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...


Torej... če ne poseduješ VW ali ne govoriš samo lepo o njemu, nimaš kaj delat na WS?
 
Uporabniški avatar
AudiFreak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1257
Pridružen: Pe apr 28, 2006 2:53 pm
Kraj: Ried im Innkreis

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a AudiFreak So jun 04, 2011 8:12 pm

DragonForce je napisal/-a:
AudiFreak je napisal/-a:Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...


Torej... če ne poseduješ VW ali ne govoriš samo lepo o njemu, nimaš kaj delat na WS?


Tako je. Če skozi pišeš po forumu kak so brezvezne-dolgočasne oblike in so vsi enaki, da se jih ne da ločit, potem bi se tistemu lepo zahvalil za obisk in ga poslal domov, če bi to bilo seveda mogoče.

Ker tak človek potemtakem res nima kaj za videt. Pa brez zamere vsem. ;)
Nimam privilegijev za branje tega foruma, ampak vseeno berem.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a maniaxxx So jun 04, 2011 8:23 pm

AudiFreak je napisal/-a:
DragonForce je napisal/-a:
AudiFreak je napisal/-a:Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...


Torej... če ne poseduješ VW ali ne govoriš samo lepo o njemu, nimaš kaj delat na WS?


Tako je. Če skozi pišeš po forumu kak so brezvezne-dolgočasne oblike in so vsi enaki, da se jih ne da ločit, potem bi se tistemu lepo zahvalil za obisk in ga poslal domov, če bi to bilo seveda mogoče.

Ker tak človek potemtakem res nima kaj za videt. Pa brez zamere vsem. ;)


Ti si pa res k****n, zarad takih, kot si ti še dodatno ne maram vw :twisted:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Doche So jun 04, 2011 9:08 pm

Eh speedferak ne razumeš.. to je isto kot, da nisi ljubitelj nogometa, ne vidiš v tej igri nič posebnega, ga ne spremljaš in te ne zanima.. no potem greš pa na finale lige prvakov.
 
LG
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: To nov 10, 2009 3:27 pm

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a LG Ne jun 05, 2011 12:38 am

speedfreak je napisal/-a:
AudiFreak je napisal/-a:
DragonForce je napisal/-a:
AudiFreak je napisal/-a:Iskrene čestitke v imenu vseh fanov VAG grupe vsem tistim, ki ste lezili gor na njihov praznik, jutri pa boste ali pa ste še včeraj srali tu na forumu po Volkswagnu. :clapclap


Moral sem pač...


Torej... če ne poseduješ VW ali ne govoriš samo lepo o njemu, nimaš kaj delat na WS?


Tako je. Če skozi pišeš po forumu kak so brezvezne-dolgočasne oblike in so vsi enaki, da se jih ne da ločit, potem bi se tistemu lepo zahvalil za obisk in ga poslal domov, če bi to bilo seveda mogoče.

Ker tak človek potemtakem res nima kaj za videt. Pa brez zamere vsem. ;)


Ti si pa res k****n, zarad takih, kot si ti še dodatno ne maram vw :twisted:


x2! :D
`LG
 
Uporabniški avatar
Rain
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Pe nov 29, 2002 11:00 pm
Kraj: Tržič

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Rain Ne jun 05, 2011 6:19 am

se en kratek video z moje strani http://www.youtube.com/watch?v=5zBAqQAmGtY
Slika
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a srcnik Ne jun 05, 2011 10:14 am

Še dve slikci "dogajanja" z moje strani :lol:

Slika

Slika
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Kegl Ne jun 05, 2011 10:29 am

kwa so pa teli na drugi fotki ustvarjal? :lol:
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a Slicker Ne jun 05, 2011 11:15 am

na wsee je treba it en teden prej, ne pa na glavni dogodek, ko še ni pijanih švabov in plastike. če se gre gledat avtomobile je nujno it en teden prej, kjer so ljudje zaradi avtomobilov, ne zaradi alkohola in pizdarij.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Wörthersee 2011

Napisal/-a maniaxxx Ne jun 05, 2011 11:23 am

Doche je napisal/-a:Eh speedferak ne razumeš.. to je isto kot, da nisi ljubitelj nogometa, ne vidiš v tej igri nič posebnega, ga ne spremljaš in te ne zanima.. no potem greš pa na finale lige prvakov.


Ja štekam, kaj je hotu povedat, samo ne vidim kaj je tu narobe? Pač greš zarad spektakla, unga filinga, ne zarad samga fuzbala, isto je tukaj
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov