Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
sicco
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Sr jul 23, 2003 11:34 am

Napisal/-a sicco Če jul 27, 2006 10:29 am

Bil sem že kar dosti po Istri (celo prekolesaril, po morju pa objadral), pa mi nikol ni blo jasno zakaj Slovenci tko radi rinejo dol, ajde zastopim da je blizu, ni pa čisto nič posebnega-upam si trdit, da vsaj meni najmanj zanimiva od celtone obale jadrana. Vidim, da v tej temi nekaj sprašujete za kampe in glede na to, da sem bil že v Velkaneli, pa v Pinjeti čez vikend pa sem mislu da bom popizdil kakšna gužva je to. Folk skor en po drugem hodi pa plava. Da v čolnih ne govorim, takega divjanja po morju blizu obale še nisem videl nikjer na hrvaškem (da ne govorim kdo so ti divjaki).
No od celotne Istre (ob morju) mi je še nekako najbolj Medulin.
Če koga zanima zanimiv in dosti poceni kamp, ki je dosti blizu (od Ljubljane cca 190km) je kamp Povile, nobene gužve, če si lastnik čolna je 5 milj preko Krk in zalivov za sidrat kolko hočeš. Še malo naprej (cca 2km) je naprimer kamp Klenovica, ki je tudi OK, še bolj pa vasica, ki je prava ribiška, uglavnem super.

P.s.
Naj povdarim, da je to moje mnenje, da ne bo kdo užaljen glede Istre. Če pa koga kaj zanima glede Povil in Klenovice pa naj vpraša.
 
bibek
Novinec
 
Prispevkov: 139
Pridružen: Če sep 29, 2005 4:31 pm

Napisal/-a bibek Če jun 28, 2007 8:32 am

makarska-brela-baška voda-split 8) 8) 8)
zakon je tukaj
Slika
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če jun 28, 2007 9:13 am

Courage™ je napisal/-a:
gorgo je napisal/-a:S kolegi pag- 10 dni.. S punco pa 1 teden Tunizija, 3 tedne New york - koncno!!


uživo boš praviš :)

za mene 10 dni new yorka pa 10 dni morja letos, verjetno pag al pa kaj.


kak je blo v new yorku mož? si že nazaj?
 
Uporabniški avatar
giana
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Sr jun 28, 2006 9:54 pm

Napisal/-a giana Če jul 12, 2007 9:47 am

Js grem na otok Brač, pa me zanima če je tale pot, ki mi jo pokaže www.viamichelin.com , najkrajša in najboljša?

http://www.viamichelin.com/viamichelin/ ... age2.y=12#

klikni SEARCH
in 1. SLO- Slovenia- Celje

Kdo se je že vozil v Split in kako dolgo? Oz. otok Brač.

bibek je napisal/-a:makarska-brela-baška voda-split 8) 8) 8)
zakon je tukaj

Povej kakšne so kaj plaže v baški? Slišala sem da je tam zelo lepo? Je pa res, da se moraš do plaže peljati po nekih hribih navzdol?

lp
 
cordo
Novinec
 
Prispevkov: 342
Pridružen: Po okt 25, 2004 1:08 pm

Napisal/-a cordo Če jul 12, 2007 10:22 am

MAURITIUS- konec septembra 10-12 dni
 
Uporabniški avatar
HOLLAND
Novinec
 
Prispevkov: 421
Pridružen: Če apr 19, 2007 2:22 pm
Kraj: V deželi sonca in vina

Napisal/-a HOLLAND Pe jul 13, 2007 12:24 pm

giana je napisal/-a:Js grem na otok Brač, pa me zanima če je tale pot, ki mi jo pokaže www.viamichelin.com , najkrajša in najboljša?
lp

Ja mislim, da je iz Celja to najboljša pot. No jst grem letos tud na Brač ampak iz Gorice bom šel po magistrali do Senja in se bom tam vključu na avtocesto in prišparam kar nekaj kilometrov. Časovno do Brača oz. do splita pa bi moralo bit nekje 7 ur in pol, če gre vse gladko.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe jul 13, 2007 5:32 pm

...Premantura z okolico, uzivanje na vodi 15 feet boat-open s 60Ks cez valove...
in oddahniti se od tehnoloskega "pritiska" ;)
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
starter
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: Pe avg 25, 2006 11:55 pm

Napisal/-a starter Sr jul 25, 2007 9:51 pm

jz pa grem na dopust u sv.filip i jakov za en teden kome čakam in to bo tudi ena izmed mojih prvih dalših potih!!
 
javornic
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: So maj 30, 2009 12:57 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a javornic Ne avg 02, 2009 5:52 pm

Biograd, Camp Soline. Z starsi in z Mazdo 5. ;)
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Ne avg 02, 2009 6:10 pm

sem že bil na rabu par dni. bova pa še šla na rab letos samo ko bo čas.
služba ni kej.

lp
 
Uporabniški avatar
tads
Novinec
 
Prispevkov: 266
Pridružen: To maj 13, 2008 3:12 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a tads Ne avg 02, 2009 8:06 pm

sem že bil v raveni, in sem bil tako presenečen nad urejenostjo in prijaznostjo, da grem čez 2 tedna vrjetno še enkrat tja. me hrvati in njihove skale ne vidijo več :lol:
 
Uporabniški avatar
lexer
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Pe jan 01, 2010 8:49 am

Napisal/-a lexer Pe feb 19, 2010 8:58 am

Evo v letu 2010 če bo vse po sreči gremo poleti za vikend pet-sob na sočo kopanje sob-ned pa na morje itak družba frendov nore dogodivščine spanje v šotoru...Upam,da nam uspe ker mi služba odžira zaslužen dopust.. :?
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Pe feb 19, 2010 10:21 am

lexer je napisal/-a:Evo v letu 2010 če bo vse po sreči gremo poleti za vikend pet-sob na sočo kopanje sob-ned pa na morje itak družba frendov nore dogodivščine spanje v šotoru...Upam,da nam uspe ker mi služba odžira zaslužen dopust.. :?


Metalcamp ali tibumtibum zelišča party? :D Soča je mrzla. Nevem če ima 12 stopinj. Sicer pa ja. Šotor je ponavadi poln dogodivščin :lol:. Predvsem pohotnih :D



Jaz grem aprila v Francijo, za 1 teden.Ubistvu bolj EU tour: Slo,Aus,Nem,Fra,Ita in domov.
Poleti pa so variante, to so bolj pod mogoce: rock otočec ali pa metalcamp, samo me Mc ne veseli več kaj preveč.

Za ziher pa kako morje z deklino. Hrvaška pa mi ne diši kaj preveč.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe feb 19, 2010 10:48 am

prva destinacija v tem letu bo ženeva ( sredina marca) - 80. motor show in sicer 3 dni 8)

če bo vse ok ( beri: če bo čas in volja) pa proti koncu marca še v švico na 5 dnevni oddih
Zadnjič spremenil adis, dne Pe feb 19, 2010 10:49 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Napisal/-a dask Pe feb 19, 2010 10:49 am

No CRO, please ;)

Pa ne zaradi Hrvatov ampak zaradi cen. Nimajo tako dobre ponudbe, ki bi upravičila cene, vikenda ali prikolice pa tudi nimam dol.

Tako da, prvi del dopusta Slovenija, drugi (daljši) del Turčija :D
 
Uporabniški avatar
lexer
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Pe jan 01, 2010 8:49 am

Napisal/-a lexer Sr feb 24, 2010 4:37 pm

Gosic je napisal/-a:
lexer je napisal/-a:Evo v letu 2010 če bo vse po sreči gremo poleti za vikend pet-sob na sočo kopanje sob-ned pa na morje itak družba frendov nore dogodivščine spanje v šotoru...Upam,da nam uspe ker mi služba odžira zaslužen dopust.. :?


Metalcamp ali tibumtibum zelišča party? :D Soča je mrzla. Nevem če ima 12 stopinj. Sicer pa ja. Šotor je ponavadi poln dogodivščin :lol:. Predvsem pohotnih :D



Jaz grem aprila v Francijo, za 1 teden.Ubistvu bolj EU tour: Slo,Aus,Nem,Fra,Ita in domov.
Poleti pa so variante, to so bolj pod mogoce: rock otočec ali pa metalcamp, samo me Mc ne veseli več kaj preveč.

Za ziher pa kako morje z deklino. Hrvaška pa mi ne diši kaj preveč.


Hehe nisem ljubitelj niti eno niti drugo.S tem tibumtibum zelišča party si mi dal malo misliti kam cilaš...svaka čast!Ne ne nikol nisem in nikoli "upam"da ne bom.Gremo da se spočijemo in malo ohladimo v Sočiiiii!!!!Ampak tale toure de France ni slaba ideja ampak en teden malo kratka...Kam pa greš v Francijo kakšen načrt obiskov ali?Hrvaška...NEEE!!!Predraga pa negostoljubje kakor sem slišal čeprav bi šel v Pulo od mtke strica obiskat pa bi tam ustal drugače nak.ADIS!!! :twisted: :twisted: Upam da boš zrihtal kaj fotk lepooo prosimmm... :roll:Če boš lepo prosm PM...Bo šlo?
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo Če mar 04, 2010 4:42 pm

Tako kot zadnja leta, tudi letos dopust "po obrokih"...

Konec marca vikend na škotskem (obisk prijateljev)
Začetek maja en teden NY + rhode island (tudi obisk prijateljev)
konec julija 5 dni hvara
konec oktobra en teden egipta

Pa nekaj enodnevnih obiskov toplic in poleti slovenske obale....
Lep dan!
 
Uporabniški avatar
cuteboy1988
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: Po sep 08, 2008 8:27 pm

Napisal/-a cuteboy1988 Pe mar 05, 2010 2:21 am

Začetek julija Italija-Ravenna/San Marino/Mirabilandija prek omv bonov v hotel blu suite =P 500km, s pupiko mojo in mojim das avtom VW Golf IV ;)
 
Uporabniški avatar
branee
Uporabnik
 
Prispevkov: 811
Pridružen: Po feb 15, 2010 9:39 pm

Napisal/-a branee Če mar 11, 2010 7:58 pm

Kranjska gora - lumbarda(korcula) preko peljeseca in s trajektom iz orebica na korculo.

Mislim da je okoli 950km sem potreboval ~7 ur s trajektom vred =D. Nissan 350z pa voznja je bila ponoci
 
Uporabniški avatar
Badmike
Novinec
 
Prispevkov: 459
Pridružen: To jan 30, 2007 7:59 pm
Kraj: Tu pa tam

Napisal/-a Badmike Pe mar 12, 2010 6:26 am

Letos je bolj vse skup tak za eno sra...kaj se služb tiče! :( Mogoče bom šel na Balaton malo ritike namakat.
Make my day
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov