Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Tujina. Kje vse ste že bili !

Napisal/-a sonček So jul 08, 2006 9:12 pm

Pozdravljeni

Kje vse ste že bili v tujini :!:
Jest skor skoz v Slo..(italija,madž....ostalo še ostaja skrivnost).šparam na stara leta da bom dočakal 100 let sej govorijo da se doba veča in takrat se bo začel uuu bo kr treba delat do 100 let.
lp
Zadnjič spremenil sonček, dne So jul 08, 2006 9:36 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Napisal/-a eentox So jul 08, 2006 9:16 pm

Štajerska :twisted:
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
bolek
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Ne mar 05, 2006 7:27 am
Kraj: radovlca,brezje

Napisal/-a bolek So jul 08, 2006 9:18 pm

jst sem bil zej dva tedna čez italijo na sicilijo pa okrog sicilije najprej na jug poj pa na sever blo je pa ful dobr

lp
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček So jul 08, 2006 9:37 pm

bolek je napisal/-a:jst sem bil zej dva tedna čez italijo na sicilijo pa okrog sicilije najprej na jug poj pa na sever blo je pa ful dobr

lp


maš kakšne slike iz potovanja, če jih lahko daš sm !!!

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
axa
Novinec
 
Prispevkov: 284
Pridružen: Po sep 15, 2003 11:25 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Napisal/-a axa So jul 08, 2006 10:40 pm

Mnja...od blizu,da zacnem.....
Italija,Madzarska,Avstrija,Nemcija,Francija,Anglija,Irska,Rusija,srbija,bosna,
spanija,portugalska in se kej :)
Po tolikih krajih sem pa bil zarad tega,ker je fotr sofer(spedicija) pa sem sel dostkrat
se kot mali mulc z njim malo naokoli :D No po dolocenih drzavah sem sel tudi sam.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Ne jul 09, 2006 12:10 am

kanada in en del amerike, izrael in palestina, kuvajt, irak, iran, sirija, združeni arabski emirati, probal v savdsko arabijo prit, pa me niso spustili, ker sem bil iz ateistične države(takratna jugoslabvija je bila ateistična in v savdsko arabijo si prišel samo če si bil iz verske države(katoličan pravoslavec ali musliman)), potem cela evropa enkrat na štop in enkrat z avtom, pa na štop po celi bivši jugoslaviji.
Zdej bi rad pa šel še v libijo, maroko, tunizijo in alžirijo s svojim avtom, pa če bo denar bom šel sigurno.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Ne jul 09, 2006 11:43 am

nebivedu je napisal/-a:kanada in en del amerike, izrael in palestina, kuvajt, irak, iran, sirija, združeni arabski emirati, probal v savdsko arabijo prit, pa me niso spustili, ker sem bil iz ateistične države(takratna jugoslabvija je bila ateistična in v savdsko arabijo si prišel samo če si bil iz verske države(katoličan pravoslavec ali musliman)), potem cela evropa enkrat na štop in enkrat z avtom, pa na štop po celi bivši jugoslaviji.
Zdej bi rad pa šel še v libijo, maroko, tunizijo in alžirijo s svojim avtom, pa če bo denar bom šel sigurno.


Aja nebivedu ti si pa kr že lep čas potoval jest ostajam v Slo. že dolga leta nč me ne gane da bi šel v tujino..men ostaja to da najlepeš je doma in nikjer drugje..pa to s punco al alone.....lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne jul 09, 2006 11:58 am

avstrija,nemčija.madžarska,anglija,BiH,grčija,italija, plan oz.želje Kanada-Aljaska Yukon...ali pa zahodni del Zda LA...Holly ;)
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Ne jul 09, 2006 12:02 pm

Pa kdo od vas bo šev v tujino živet(ostal del življenja) al bote kr v Slo. živel.

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
cossy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 696
Pridružen: Sr avg 25, 2004 8:46 am
Kraj: Tržič

Napisal/-a cossy Ne jul 09, 2006 12:04 pm

avstrija, nemčija, madžarska, hrvaška, srbija, bosna, črna gora, italija
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Ne jul 09, 2006 12:17 pm

cossy je napisal/-a:avstrija, nemčija, madžarska, hrvaška, srbija, bosna, črna gora, italija


Pa je kej drugač dost kt tle v Sloveniji recimo kakšni so avtomobili, je pretežno revščina oz. bogati ljudje al isto kot pri nas....lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Ne jul 09, 2006 12:23 pm

-italija
-avstrija
-nemčija
-češka
-španija
-grčija
-tunizija
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker Ne jul 09, 2006 12:56 pm

Hrvaška, Italija, Avstrija, Nemčija, Nizozemska, Belgija, Francija, Španija, Luxemburg, BiH, Srbija in Črna gora, Grčija, Španija

Verjetn je še kj, sam se ne spomnm. Želja pa mi je Egipt in Saudova Arabija in enkat bomo to željo realiziral.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Ne jul 09, 2006 1:01 pm

sonček je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:kanada in en del amerike, izrael in palestina, kuvajt, irak, iran, sirija, združeni arabski emirati, probal v savdsko arabijo prit, pa me niso spustili, ker sem bil iz ateistične države(takratna jugoslabvija je bila ateistična in v savdsko arabijo si prišel samo če si bil iz verske države(katoličan pravoslavec ali musliman)), potem cela evropa enkrat na štop in enkrat z avtom, pa na štop po celi bivši jugoslaviji.
Zdej bi rad pa šel še v libijo, maroko, tunizijo in alžirijo s svojim avtom, pa če bo denar bom šel sigurno.


Aja nebivedu ti si pa kr že lep čas potoval jest ostajam v Slo. že dolga leta nč me ne gane da bi šel v tujino..men ostaja to da najlepeš je doma in nikjer drugje..pa to s punco al alone.....lp


Je najlepše doma, ampak druge kulture je tut lepo spoznavat - sploh dokler ni bilo tok prisotnosti američanov v iraku in okolici. V bagdadu so bile nore žurke, ljudje so bili prijazni, dons so jim pa vse podrl in so ostal reveži. Pred letom in pol sem poslal kolegu iz bagdada paket zdravil za njegovega sina, ki ima sladkorno bolezen v iran, kamor jih je šel iskat, ker če bi mu jih poslal v irak, bi mu jih američani odvzeli. Dol dobijo samo eno zdravilo, za katero američani pravijo, da je zdravi vse. Vemo kaj je to - ena firma je plačala in zdej filajo vse prebivalce z enim in istim zdravilom, pa opazujejo kako deluje na ljudi, pol bodo pa dal novo zdravilo ven in se hvalil na kok ljudeh je bil sproban.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne jul 09, 2006 2:01 pm

italija, mađarska, nemčija,rusija,romunija,srbija,kosovo,albanija,grčija,makedonija,anglija... ,francija,monako,španija (večino eu držav obiskal prek službe=) ) kanada,usa
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
bmwm3
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Če mar 24, 2005 9:12 pm
Kraj: Rečica ob Savinji

Napisal/-a bmwm3 Ne jul 09, 2006 8:31 pm

italija, madžarska, avstrija, nemčija, hrvaška.
Načrtovana potovanja. francija, češka, slovaška, tunizija, grčija, španija, anglija.
 
Uporabniški avatar
cossy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 696
Pridružen: Sr avg 25, 2004 8:46 am
Kraj: Tržič

Napisal/-a cossy Ne jul 09, 2006 9:16 pm

sonček je napisal/-a:
cossy je napisal/-a:avstrija, nemčija, madžarska, hrvaška, srbija, bosna, črna gora, italija


Pa je kej drugač dost kt tle v Sloveniji recimo kakšni so avtomobili, je pretežno revščina oz. bogati ljudje al isto kot pri nas....lp


ubistvu kva pa vem maš folk v istem rangu s tem ko si v določeni državi pogledaš tisto kar ti odgovarja glede revščine bom tko reku bl prot jugu bl je izrazita v določenih predelih s tem da nism opazu predelanih (exstremno) avtomobilov

kar se tiče avstrije nemčije se pa da na cest srečat ogromno predelanih avtomobilov pa tud standard je višji no vsaj po krajih kjer sm se gibov

s tem da italija mi je pa zlo zanimiva država seveda nekaj predelanih avtov po večini pa pa italjanarji dajo več na prestižne avtomobile kot pa da bi jih predelovali osebno če se pokaže šansa bi šu v italijo žvet sicer ne vem zakaj ampak me ful dol vleče
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad Ne jul 09, 2006 9:23 pm

...povsod po malo - vsi kontinenti razen Avstralije ter obeh polov ...
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo Po jul 10, 2006 6:55 am

Po abecednem redu:

Avstrija: večkrat Dunaj, Linz, Graz, Insbruck, Salzburg
Belgija: Bruselj
Bih: arizona :lol:
Češka: Praga + podeželje
Francija: Pariz, Bordeaux, Lion, Azurna obala + večkrat prevožena počez od Strasbourga do Boulognea
Grčija: Kreta (cela)
Hrvaška: cela istra, zagreb, dalmacija
Indija: od severa do juga
Italija: sicilija, umbrija, sicer skoraj vsak mesec kje v padski nižini + obala
Izrael: jeruzalem
Luxembourg (samo na hitro, ker sem zaje**al en odcep na poti skozi severno francijo)
Madžarska: balaton, Budimpešta
Monaco: monte carlo
Nemčija: Berlin, munchen, cela bavarska, Dresden, + ene parktrat prevožena počez
Nizozemska: Haag, Amsterdam + podeželje
Srbija: samo beograd
Švica: Zurich, Bodensko jezero + nekajkrat samo čez
Turčija: Istanbul, obala med Antalyo in Alanyo.
Velika Britanija: London (ene 20x), sicer pa cel jugozahod + enkrat s kolesom tura Cambridge - Southhampton
ZDA - Florida: Miami, Tampa, Orlando, Cape canaveral.

LP, GoGo
Lep dan!
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Po jul 10, 2006 10:06 am

GoGo je napisal/-a:Po abecednem redu:

Avstrija: večkrat Dunaj, Linz, Graz, Insbruck, Salzburg
Belgija: Bruselj
Bih: arizona :lol:
Češka: Praga + podeželje
Francija: Pariz, Bordeaux, Lion, Azurna obala + večkrat prevožena počez od Strasbourga do Boulognea
Grčija: Kreta (cela)
Hrvaška: cela istra, zagreb, dalmacija
Indija: od severa do juga
Italija: sicilija, umbrija, sicer skoraj vsak mesec kje v padski nižini + obala
Izrael: jeruzalem
Luxembourg (samo na hitro, ker sem zaje**al en odcep na poti skozi severno francijo)
Madžarska: balaton, Budimpešta
Monaco: monte carlo
Nemčija: Berlin, munchen, cela bavarska, Dresden, + ene parktrat prevožena počez
Nizozemska: Haag, Amsterdam + podeželje
Srbija: samo beograd
Švica: Zurich, Bodensko jezero + nekajkrat samo čez
Turčija: Istanbul, obala med Antalyo in Alanyo.
Velika Britanija: London (ene 20x), sicer pa cel jugozahod + enkrat s kolesom tura Cambridge - Southhampton
ZDA - Florida: Miami, Tampa, Orlando, Cape canaveral.

LP, GoGo


Imaš kakšne slike iz potovanja !
Osu gre samo enkrat na led.lp
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov