Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
svizc
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: So mar 24, 2007 5:20 pm
Kraj: Gorenjska

Otok Pag

Napisal/-a svizc Po jun 16, 2008 6:35 pm

Letos imamo namen z tremi avtomobili jt na dopust z kolegicami in kolegi na Pag. Vsi pravjo da je tm oh in sploh, zato smo se odlocil da gremo tja, pa baje je se blizu dost kar se tice voznje(3h voznje iz Izole do dol). Sam pa nimam pojma kateri so kaj dobri kampi na Pagu. Kksni predlogi kam it, pa tud drugac kksn komentar cez sam otok itd.?

Aja glede Novalje pa Zrce vem da je cisti razfak dol :D :D :D
 
dms
Novinec
 
Prispevkov: 433
Pridružen: So apr 21, 2007 5:59 pm

Napisal/-a dms Po jun 16, 2008 6:44 pm

Uzemi sencnik ;)
 
Uporabniški avatar
Media3
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 537
Pridružen: Po jan 03, 2005 8:49 pm

Napisal/-a Media3 Po jun 16, 2008 6:48 pm

Živjo!
Tudi naša družba je razmišljala, da bi šli z avtom vendar smo zdaj bolj zato, da gremo s agencijo. Tukaj smo našli dokaj ugodno varjanto:
http://www.supratravel.si/index.php?opt ... 8&Itemid=9
Jest tudi še nisem bil na pagu, tako da bi mi informacije s prve roke prišle zelo prav.
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz Po jun 16, 2008 7:07 pm

Torej nas gre kar nekaj letos dol (itak) :lol: mi gremo tut s tremi avti, računamo kakšne zrče, pag. 16.7. je tiesto, otvori nek glasbeni festival. Mi računamo da bi šli zadnji teden julija, oz prvi teden avgusta dol. Za vsakršne informacije, kam se splača it, kje so vredu apartmaji (če ima kdo kakšno telefonsko lahko na ZS), že vnaprej hvala.
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
sebaveh
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2334
Pridružen: Po mar 28, 2005 8:50 am
Kraj: Slov. Bistrica

Napisal/-a sebaveh Po jun 16, 2008 7:09 pm

Če greš po križišču ravno (kjer bi sicer šel desno za Zrče), nekaj sto metrov, boš imel na levi strani neko pokopališče. No, tam pred njim je takšen prostor, kjer se da pustit avto in prespat.

V naselju, natančneje pri nekem ringlšpilu, smo bili opozorjeni da delijo parkirne listeke, čeprav zgleda ugoden prostor za parkirat avto.

V kamp Novalja se splača it z avtom in se usidrat, cene tudi niso pretirane, vendar se najprej prepričaj in ozri okrog, da ne boš zasedel kakšnega že rezerviranega mesta. Da boš z avtom prišel do kakšnega fajnega mesta pod bori, pa bo treba malo manevrirati, ker je vse bolj nagužvano.

Nevem, mi smo bili lani doli za tri dni, pa je kolega tudi delal tako "reklamo" za Zrče, ampak mi ni bilo bogvekaj. Recimo da je bila populacija 1:5 v večino moških. Boš pa ob večerih težko dobil prosto parkirno mesto v samih Zrčah, tako da je bolje iti peš ali z avtobusom.
EDD: Now what?
EDDY: I'm thinking, I'm thinking...
ED: Can I think?
EDD/EDDY: NO!
 
Uporabniški avatar
povh
Novinec
 
Prispevkov: 193
Pridružen: To jan 31, 2006 12:34 am
Kraj: med ovinki

Napisal/-a povh Po jun 16, 2008 7:17 pm

Najbolj znan je avtocamp straško, ki je čisto blizu Novalje, pa tudi do Zrč ni daleč. Mislm da je tudi eden največjih na jadranu. Ni pa ravno med najcenejšimi in najbolj urejenimi. (lahko da se je kaj popravil od kar sem bil jaz nazadnje tam). Je pa v redu, ker je cel kamp pod drevesi, tko da lahko v miru v senci piješ svoje pivo. Potem imaš pa še avtocamp Šimuni, ki pa je na spodnjem koncu otoka. Tam sicer nisem še bil, so pa domačini rekli da je bolj urejen in cenejši, je pa žal dlje stran od dogajanja. Drugače je pa otok Pag čist za žur.
 
Uporabniški avatar
svizc
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: So mar 24, 2007 5:20 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a svizc Po jun 16, 2008 7:24 pm

Ja mi bi sli tja verjetno na koncu julija, ali pa 11ega avgusta za 7-9 dni. Racunal smo da bi sli v kamp(se ne vemo v katerega), ali pa ce bi kje preko kaksnih vez dobil kaksen vredu apartma(lahko je tudi malo drazji, ampak samo da je vredu). Sli bomo pa verjetno z tremi avtomobili, skupaj nas bo 9-10, z tremi pa zaradi prtljage, pa zato da se ne bomo v vsakem avtomobilu guzvali.
 
Uporabniški avatar
zlabon
Novinec
 
Prispevkov: 443
Pridružen: To dec 21, 2004 5:07 pm

Napisal/-a zlabon Po jun 16, 2008 7:30 pm

Mi smo bli lansko leto, pa letos gremo spet v kamp straško. Ene 2-3km stran od zrč, in 1km iz novalje. S tem da iz novalje do zrč in tudi nazaj skor celo noč vozi bus. Itak zakon tam, res carsko, če greš s kolegi, ne morš met bolšga dopusta kot tam. Plaža v kampu OK, so okrogli kamenčki po plaži, na začetku vode kje kakšni kamni, naprej pa sama mivka in je voda ravno prav globoka za kakšno odbojko in da se ne utopiš ker si cel dan totalno pijan :D Ogromno slovencev in seveda slovenk (tudi veliko drugih dopustnikov ženskega spola starih med 18 in 30let) :lol: Sanitarije so čist obnovljene in je kar urejeno. Edini minus gre na račun osvetljave ponoč... Če te ponoč prime na malo potrebo je najbolše če greš kar za drevo ker do WC-ja se boš 3x ubil... Bognedaj da te prime na veliko...
Cena je pa tko: nas je prišlo vsakega 100€ za 8dni, 12 folka, 4avti, 3 šotori... Men se zdi ful ugodno
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Po jun 16, 2008 8:18 pm

No Svizc se bo tudi par pežojevcev dol nabralo :D Drugače pa mi gremo dol čez slaba 2 tedna, smo pa dobili ugodno varjanto apartmajev v Novalji (recimo, da nas bo za 7dni apartma, vse takse in bencin do dol in nazaj prišlo ene 10€ več na osebo kot Zlabona). Kar se tiče pa če je apartma uredu, ti pa lahko sporočim čez ene 3 tedne :lol: samo naj bi bili vredu. Če te zanima mi pošli PM pa ti pošlem link do teh apartmajev, samo možno da bodo že zasedeni ;)

P.S. Dejte mi samo povedat, katera pot je boljša, po Jadranski magistrali dol ali avtocesta po notranjosti :?:
Aja pa sej vem da je že tema odprta samo a kdo ve TOČNO koliko alkota in podobno se lahko pelje čez mejo (ali bo treba iskat Konzume :lol: ).
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
matia
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: To maj 29, 2007 4:37 pm

Napisal/-a matia Po jun 16, 2008 8:27 pm

ja nas gre letos s5 9 v Straškota za 1 tedn. lahko ti povem za ceno. najeli smo 2 parceli (elektrika, tekoča voda pa 100 kvadratov 1 parcela) pa nas pride 720€. tak da je kr ugodno. bli smo že lani in je blo kr ql. aja pa po moje ni razmerje 5:1 ampak 10:1 v prid moškim :( . maš pa kej videt ;) . bil sm že tudi v kampu Šimuni: je slabše urejen od Straškota ampak vseen čist vredu in daleč od dogajanja. je dosti bolj umirjen in bolj primeren za družine. doagaja pa v Zrčah skozi. men je blo čez dan dosti boljše kot ponoči. aja pa še to: jst sm rezerviral že kr nekaj časa nazaj pa so mi rekli da so zelo zasedeni že takrat. pa 30% zneska moreš vnaprej plačat v Strašku. Kje je boljša pot. lani smo šli 3je avtomobili po 3eh različnih poteh. čist odvisno je kako srečo imaš na tunelih. kr če še kdo ne ve hrvati avtocesto v eno smer zaprejo in promet poteka nekaj časa samo proti morju zatem pa samo proti celini. mi smo meli srečo da smo se lahko vseskozi peljali in smo prišli v kamp slabi2 uri pred kolegi, ki so šli po jadranski magistrali in na trajekt . časovno je bila pa pot po stari cesti čez Plitvice malo slabša kot po avtocesti.

Lp matia
 
Uporabniški avatar
Cash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2749
Pridružen: Pe apr 16, 2004 7:56 pm

Napisal/-a Cash Po jun 16, 2008 8:49 pm

Sem bil če 2x dol, kr fajn zadevca, žur nonstop, se ne ustavi. Če ne moreš spat, greš na žur, če ne moreš popoldne spat, greš na žur, če se skregaš z babo, greš na žur, v bistvu, kadarkoli se ti zahoče. :lol:
Lani smo bli mau na plaži pod Papayo (diskač-je bolj na odprtem), pa sm mau gledu une najete nigerke in nigerje, k so plesali na zidku, stari, tolk dolgo so plesali, da sm biu že zjeban od gledanja, hallooo :shock: , oni pa še kr naprej...tko da žur je, kr priporočam, če še niste bli. Ponoči so od 100 folka 3 trezni, podnevi pa jih je od 100 folka 8 :EE
 
Uporabniški avatar
svizc
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: So mar 24, 2007 5:20 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a svizc Po jun 16, 2008 9:02 pm

@=ZiAn=, valda hehe. Lansko leto smo sli v Lucijo, letos pa mi je dopizdil in sem reku da ce ne gremo na hrvasko da jest sploh ne grem nikamor. Raje dam malo vec pa grem na hrvasko pa je to to, kot pa da shiram tukaj v SLO. Drugac pa mislim da se je nekaj govorilo o enem litru zgane pijace na osebo cez mejo.
 
Uporabniški avatar
vwmario
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe maj 30, 2008 4:57 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a vwmario Po jun 16, 2008 9:04 pm

Mi gremo dol začetek avgusta za deset dni in smo dobil apartmaje v Novalji z klimo za štiri osebe za 35 EUR na dan. Zdi se mi da je to zastonj.

Žur pa itak non stop...
 
Uporabniški avatar
gago
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: To mar 30, 2004 9:48 pm
Kraj: Krajn

Napisal/-a gago Po jun 16, 2008 9:18 pm

Dost odvisn je kdaj gres dol. Če gres julija je polno punc in si upam trdit da vsaj 50:50, ce ne se vec v prid punc, vsaj tako je bilo dve leti nazaj, in sicer od 19.7. do 29.7. Avgusta pa naj bi bilo kar veliko tipov in malo zensk, razlog naj bi bili italjani in njihovi dopusti. letos gres dol prve dni avgusta pa bomo videli kaj bo. grem pa prvic v straskota tako da... a kdo ve koliko pride na noc za sotor oziroma osebo v kampu strasko?
The greatest trick devil ever pulled was to convince people that he doesn't exsist.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Po jun 16, 2008 9:20 pm

gago je napisal/-a:a kdo ve koliko pride na noc za sotor oziroma osebo v kampu strasko?


vsako leto se cene kampov spreminjajo :idea:
http://www.turno.hr/camping_strasko_cjenik.html
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
svizc
Novinec
 
Prispevkov: 392
Pridružen: So mar 24, 2007 5:20 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a svizc Po jun 16, 2008 9:21 pm

Mi gledamo med apartmaji in pa kampi. Samo apartmaja verjetno ob takem casu nebomo vec dobil, ker je ze vse par mesecev v naprej zasedeno. Drugace pa pomoje tud kamp ni slaba zadeva, sploh ce narajmas kaksne dobre sosede v kampu, sploh pa po mojem mnenju v kampu veliko bolj dogaja, sploh ce si dol ob pravem casu na pravem mestu. Btw, a dogaja samo na Pagu tolk, al tud kje drugje?
 
shilyeg
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: So jun 07, 2008 9:16 pm
Kraj: sam hrvaška ne

Napisal/-a shilyeg Sr jun 18, 2008 10:28 pm

lani smo bli v sredini julija za dni! samo malo pogledat! žensk je mrgolelo te smo se zmenli da gremo avgusta spet! in nato šok!!!! sami dedi največ italjani po večini pa sami ritopiki tak da ni blo ne vem kai! če bote avgusta kje koma spali pazite da vam ga kiri ne vtakne! je reko šef apartma v katerem smo bli da je že blo takšnih primerov! ampak letos spet dool!
drift and die smoke and fly
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Sr jun 18, 2008 10:31 pm

Počasi boste le ugotovili, kaj vse se tam predvsem dogaja. Pa tako ste hvalili, kaj vse je in kako vam je všeč. :P :lol:
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr jun 18, 2008 10:34 pm

Avgusta imajo italjani dopuste in takrat jih mrgoli na hrvaškem, zato se splača julija hodit na morje.
Old subarus never die, they just get faster!
 
kixs
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 760
Pridružen: Sr feb 09, 2005 5:06 pm

Napisal/-a kixs Sr jun 18, 2008 11:01 pm

Mi gremo prakticno vsako leto dol za vsaj en podaljsan vikend. Prvic smo bili v kampu Strasko - pred ene petimi leti. Potem pa vedno v apartmaje. Cena v apartmajih je le malenkost visja kot v kampu. Je pa res, da je prakticno vsako leto slabse... vse drazijo, vsi parkingi so za placat, potem so uvedli 24 urno parkirnino na Zrcu...

Glede punc... vsakic smo sli dol julija in ni bilo panike. Res pa je, da tipi non-stop napadajo in ce si samski, se moras kar postavit v vrsto :lol: Lani smo sli avgusta in je bilo res vecinoma tipov. Mene sicer ni motilo, ker sem v vezi, je pa fino imet kaksen lep razgled na kaksno lustno puncaro :P

Letos, ce bo vse po sreci, gremo tisti teden dol ko bo Tiesto & Co. :D Najprej Byblos 11.7., potem Disconavtika cez vikend, pa kaksen miren kraj v Dalmaciji, potem pa Pag od 16.7. do konca vikenda... itak, da bo noro 8)

Za bolj miren dopust, pa kak teden v avgustu ali septembru (Grcija/Turcija).

lp
Slika
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov