Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Če jul 17, 2008 7:14 pm

halo007 je napisal/-a:Kje se najbolj splača it na pag? Jutri gremo, pa se odločamo med Delnicami in Postojno. Šli bomo pa iz Ljubljane.

....N.M - Metlika- Vinica- pa si v Bosiljevem, potem pa zbiraš, al hočeš na avtocesto ali pa čez Generalski stol in v Senju na jadransko magistralo, ter naprej proti Prizni....
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Če jul 17, 2008 7:38 pm

nejkonej: npr to je zloglasna plaza Zrće 8km od Novalje ...leta 2002 proglasena
za najlepso jadransko plazo...

Slika
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
awb
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: So mar 08, 2008 8:11 am

Napisal/-a awb Če jul 17, 2008 8:35 pm

se dobi tko kak apartma za cez vikend na Pagu al je vse zasedeno? al pa recimo v kaksnem avtokampu se dobi kaj placa za vikend?

ter kam priporocate?
 
Uporabniški avatar
_BuLLet_
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Po jul 23, 2007 12:54 am
Kraj: Radlje ob Dravi

Napisal/-a _BuLLet_ Če jul 17, 2008 9:02 pm

MacTron je napisal/-a:nejkonej: npr to je zloglasna plaza Zrće 8km od Novalje ...leta 2002 proglasena
za najlepso jadransko plazo...

Slika


No, jas sem ta teden prišel iz paga pa sem bil presenečen da v zrčah na plaži naprimer nimajo tušev... se je pa le fajn stuširat ko prideš iz slane vode .. drugače pa je ql. Folka še ni blo tolk, ampak nas ni motlo ker sma bla s kolegom pa punci sva mela zraven. Bili pa smo v apartmajih v Zubovičih... malo stran od Zrč in Novalije.
 
Uporabniški avatar
sandek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če jan 19, 2006 7:40 pm
Kraj: maribor-metropola

Napisal/-a sandek Če jul 17, 2008 9:18 pm

jaz grem 26.7 na pag
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1942
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Napisal/-a Polo78 Če jul 24, 2008 8:22 am

_BuLLet_ je napisal/-a:No, jas sem ta teden prišel iz paga pa sem bil presenečen da v zrčah na plaži naprimer nimajo tušev... se je pa le fajn stuširat ko prideš iz slane vode .. drugače pa je ql.


Kako ni tušev? Vsaj včasih so bli tam pri wc-jih na poti iz plaže proti parkingu. Razen, če so jih ukinli, ker jaz sem bil nazadnje tam 2 leti nazaj (ravno tisti teden, ko so na veliko poročali o hudem pomanjkanju vode na Pagu - ampak iz tušev na Zrčah je voda kar tekla in tekla :lol: ).

Drugač pa ja, če si samski je to ena najboljših destinacij za dopust na Jadranu s kolegi. Midva z boljšo polovico sva predlanskem ugotovila, da nekak to ni več za naju, zato greva rajši v "mirnejše" kraje... :lol: ;)
Antiznačkar po prepričanju
 
Uporabniški avatar
_IceMan_
Novinec
 
Prispevkov: 425
Pridružen: Pe feb 09, 2007 12:59 pm
Kraj: MB

Napisal/-a _IceMan_ Če jul 24, 2008 8:24 am

Mene tudi čudi, da ni tušev :?: Jaz sem bil pred 2 letoma tam in so še bili tuši. Tak da nvm. Mogoče, da so kaj spremenili. Lp
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če jul 24, 2008 8:34 am

Polo78 je napisal/-a:Drugač pa ja, če si samski je to ena najboljših destinacij za dopust na Jadranu s kolegi.


ja pa topli moreš bit ker je zadna leta razmerje 5:1
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Napisal/-a NejcZ Sr jul 15, 2009 7:01 pm

Pobi, ponoč šibamo na Pag.. kje se mi najbolj splača iti če štartam z Mozirja? Mogoče kdo ve koliko je cestnine do dol?

LP, N :)
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Sr jul 15, 2009 7:41 pm

No jaz bom z mojo drago šel tudi na Krk. Vidim, da ste nekateri pisali o cenah 30 - 50€ na dan, kar se mi zdi ugodno. Odpravila se bova na blef brez rezervacij pač iskala od apartmaja do apartmaja. Razmišljala sva o Njivicah, Malinska... datje mi svetovat še kateri drugi kraj oz. kje se vam zdi najboljše, ker jaz na Krku nisem bil že ene 8 let?

Še mi to povejte, ker tam še nisem bil... kaj na Zrču je še kakšna druga zvrst glasbe poleg flešerjev, dance... pač to nabijanje tuc tuc tuc, nevem kako se reče? Zmeraj ko vidim na televiziji je slišat nabijanje pa z glavami mahajo.
Je kaj tazga bolj rock, metal, ipd.?

sami dedi največ italjani po večini pa sami ritopiki tak da ni blo ne vem kai! če bote avgusta kje koma spali pazite da vam ga kiri ne vtakne!


Ojooj...
 
barka
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe nov 02, 2007 10:51 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a barka Sr jul 15, 2009 9:01 pm

ja od muzike prevladuje pac house in potem razni izlepjani stili odvisno od dja.. cez dan tut lounge scena.. odvisn keri dji so ..rezidencni in gosti..

moje izkusnje so pa take: vsako leto se imas manj dobro..okej ce je druzba taprava je se zmeri super..samo ni pa vec wau..kot je bilo prvo leto.. mislim pa, da tudi ostalim ni vec tako oh in sploh.. ljudje pac ze poznajo zadevo.. ni vec nekaj tako zanimivega.. ceprav letos so se kar potrudli in res zvabili veliko dobrih djjev.. tko da tukaj jim nimam kaj ocitati:) je pa stvar za preizkusit ce vas res zanima.. so se druge lokacije po hrv kjer so odpiljeni zuri:D

glede tipov je pa res tko ja.. se vec pomoje k 5:1 :D se posebi avgusta k pridejo italijani.. tko da najboljsi cas je pomoje 2 polovica julija.. uzivite:D
A sm kej reku?!
 
Uporabniški avatar
stench
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1788
Pridružen: Ne dec 25, 2005 7:46 pm
Kraj: bilo kuda, kiki svuda

Napisal/-a stench Sr jul 15, 2009 9:25 pm

NejcZ je napisal/-a:Pobi, ponoč šibamo na Pag.. kje se mi najbolj splača iti če štartam z Mozirja? Mogoče kdo ve koliko je cestnine do dol?

LP, N :)


Na metliko, vinico, bosiljevo, avtocesto proti splitu, na senj, po jadranski magistrali do Prizne in tam na trajekt. Če greš na nižje na Pagu se ti splača it do zadra po avtocesti in potem na most na Pag.

Kolko pridejo cestnine nevem, trajekt je mislim da dobrih 100 kun za avto iin 2 osebi.
Slika
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ Sr jul 15, 2009 9:50 pm

NejcZ če šibaš ponoči ti v vsakem primeru priporočam AC skoraj do zadra.. ponoči lahko mirno pičiš, zapomni si pa samo da ne fališ izhoda (mislim da drugega za tunelom sv.Rok) na katerem piše pag itd.. od izvoza z avtoceste imaš še dobro urco do novalje, če poznaš cesto. 6 ovinkov, od tega 3 napol srpentine so ki jih ne moreš zvoziti več kot 80, vse ostalo je res lepa cesta po pagu.
srecno pot
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Napisal/-a NejcZ Če jul 16, 2009 1:47 am

Hvala... gremo pa z navigacijo tako da mislim da nebo problema :)

LP, N
 
mosfet
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe jan 25, 2008 8:41 am
Kraj: Postojna

Napisal/-a mosfet Če jul 16, 2009 6:57 am

Jerch_ a most na pag (iz smeri Zadra) se tudi plača?
 
kixs
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 760
Pridružen: Sr feb 09, 2005 5:06 pm

Napisal/-a kixs Če jul 16, 2009 8:57 am

Priporocam most, ki se seveda ne placa. Gres pa dol na izvozu Posedarje. Nato imas se cca 1 uro voznje do Novalje. Cesto so predlani skoraj celo obnovili in je zelo lepa.

Cestnine je od Bosiljevega do Posedarja za 76HRK, iz Zagreba pa 103HRK.

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
AM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 748
Pridružen: Pe apr 07, 2006 10:32 am

Napisal/-a AM Če jul 16, 2009 10:29 am

Jaz pa vseeno priporočam raje trajekt kot pa most . Je pa res da je nekaj časa odkar sem bil tam . Verjetno je zdaj kaj bolje.
Ko sem šel tja pred nekje 3-4 leti sem šel na trajekt, nazaj pa na most in mi je bilo žal. Škoda časa in ne izplača se tako daleč naokoli.
Drugače pa res Zrče je na prvem mestu na otoku Pag, pa vseeno lepo plažo odtehta zelo mrzla voda. Ne vem zakaj, pač je zalivček z nekaj stopinj bolj mrzlo vodo kot drugod, kar meni osebno ni všeč...
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Če jul 16, 2009 11:17 am

DaDek je napisal/-a:
Polo78 je napisal/-a:Drugač pa ja, če si samski je to ena najboljših destinacij za dopust na Jadranu s kolegi.


ja pa topli moreš bit ker je zadna leta razmerje 5:1


To si dobro napisal - če pa nisi topli moraš pa bit vsaj pedofil, ker je vse "ženskega" 13 ali manj :lol: :lol:
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Če jul 16, 2009 11:40 am

Pa saj je Polo78 to napisal že pred letom dni :P :lol:

Polo78 je napisal/-a:...ena najboljših destinacij za dopust ...s kolegi.


Žal se bo ta getoizacija sprevrnila - v obliki homofobnega nasilja - njim v škodo. Glede na vse travme verjetno že letos.
 
Uporabniški avatar
slatncan
Novinec
 
Prispevkov: 179
Pridružen: Po maj 01, 2006 5:06 pm

Napisal/-a slatncan Če jul 16, 2009 12:05 pm

no da še js pristavim svoj piskrček...

lani smo bli od 1.8 - 8.8 na pagu v novalji, vglavnem če nisi topli ne hodit avgusta v zrče...populacija je bla res 90% toplih pa 10% ziz...tak da letos gremo od 24.7-31.7, ker 1 avgusta italija začnejo z dopusti in to vse navali na pag...

kar se pa vožnje tiče, trajekt se ti splača samo v enem in enem samem primeru...če VEŠ da ni gužve in veš da boš recmo v roku 10-15min šel na trajekt in se odpeljal prek, zakaj?

cenovno je isto...če je gužva pa tudi časovno :D vseeno pa se osebno raje peljem malo dlje kot pa stojim lep čas na miru na nekem "Parkingu"...

lp, bord
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov